Rejestracja i logowanie

Tragedia pod Kutnem: drugi mężczyzna zmarł w szpitalu

Wydarzenia 15-10-2020 Autor: toza
0

Wczoraj W TYM MIEJSCU informowaliśmy o dramacie, który rozegrał się w Głogowcu pod Kutnem. W jednym z bloków ujawniono dwóch nieprzytomnych mężczyzn. Stwierdzono zgon jednego z nich, drugi w krytycznym stanie trafił do szpitala. Dziś dotarła do nas informacja, że także on zmarł.

43-letni mężczyzna został uratowany przez ratowników medycznych po próbie targnięcia się na swoje życie. W bardzo ciężkim stanie trafił do kutnowskiego szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować. W rozmowie z KCI potwierdza to policja.

Przypomnijmy, że wczoraj po południu kutnowska policja i ratownicy medyczni zostali powiadomieni o tym, że w jednym z mieszkań w Głogowcu znaleziono dwóch mężczyzn nie dających oznak życia. Na miejscu błyskawicznie zaroiło się od radiowozów i karetek.

- Zgłoszenie pochodziło od brata jednego z nich. Jak podał zgłaszający, po powrocie do domu znalazł swojego 43-letniego brata. W mieszkaniu znajdował się również inny nieprzytomny mężczyzna z widocznymi śladami krwi. Nie dawał on oznak życia. Niestety, nie udało się go uratować. To najprawdopodobniej jego znajomy - mówił nam wczoraj Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Mężczyzna z widocznymi śladami krwi miał 48 lat. Był mieszkańcem tej samej miejscowości.

Wczoraj w Głogowcu przez wiele godzin trwały oględziny miejsca zdarzenia koordynowane przez prokuraturę. W tej chwili śledczy nie podają szczegółów wczorajszej tragedii pod Kutnem, dlatego do tego tematu na pewno będziemy wracać.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także