reklama

„Trawa po kolana i za mało sprzętów”. Radny wnioskuje o...

Opublikowano:
Autor:

„Trawa po kolana i za mało sprzętów”. Radny wnioskuje o...  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WydarzeniaDoinwestowanie placu zabaw i częstsze koszenie trawy - z takim wnioskiem do prezydenta Kutna zwrócił się radny Robert Feliniak. W swojej interpelacji nakreśla problem, jaki dostrzegł w Parku Wiosny Ludów.

- Zwracam się z prośbą o doposażenie placu zabaw w Parku Wiosny Ludów o dodatkowe zabawki dla dzieci oraz ustawienie dwóch dodatkowych ławek. Jednocześnie zwracam się z wnioskiem o częstsze koszenie trawy na placach zabaw - czytamy w treści pisma.

Opinią dotyczącą zaniedbania przedmiotowego placu zabaw i braku wystarczającej liczby zabawek i sprzętów, radny podzielił się również na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych. Jak relacjonuje, problem ten apogeum osiągnął w Dzień Dziecka, kiedy to plac wypełnił się masą rodzin z dziećmi, które z kolei, by się pobawić, miały ustawiać się w kolejce do konkretnej zabawki.

- Czy uważacie, że plac zabaw w Parku Wiosny Ludów powinien być bardziej zadbany i doinwestowany? Bo ja tak! Dzień Dziecka 1.06.2019 r. Dużo dzieci i dużo rodziców, praktycznie wszystkie ławki zajęte. Do kilku urządzeń stoją kolejki dzieci. I tak prawie zawsze w weekend podczas ładnej pogody. PS. A do tego trawa po kolana - napisał na facebooku.

Feliniak proponuje więc ustawić dodatkowe zabawki oraz ławki, częściej kosić trawę a w przyszłości pomyśleć o zamontowaniu urządzeń fitness.

O tym, czy władze miasta pozytywnie rozpatrzą propozycję, niezwłocznie poinformujemy. A czy Waszym zdaniem plac zabaw w Parku Wiosny Ludów powinien być bogatszy o kilka nowych sprzętów i dodatkowe ławki?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

logo