Rejestracja i logowanie

Ul. Łąkoszyńska od jutra zamknięta. MZK wyznacza objazdy

Wydarzenia 08-11-2018 Autor: ez.
20
Ul. Łąkoszyńska od jutra zamknięta. MZK wyznacza objazdy

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Kutnie poinformowało o pracach na ul. Łąkoszyńskiej, które będą wiązały się z dużymi utrudnieniami dla kierowców i mieszkańców - z ruchu zostanie wyłączony odcinek drogi. Dlatego też MZK zmieniło trasy poszczególnych linii na czas robót, a te potrwają ok. dwóch tygodni.

W związku z wykonywanymi robotami ziemnymi na kanalizacji sanitarnej w dniach 9-24 listopada nastąpi wyłączenie z ruchu drogowego odcinka drogi ul. Łąkoszyńskiej - od Wąskiej do Nowowiejskiej. Z powodu zamknięcia części ulicy Miejski Zakład Komunikacji wyznaczył objazdy dla linii nr: 1, 4, 9, 11, 33, 34, 35, 15S.

Trasa objazdu dla linii nr 1: kursy relacji Graniczna - Łąkoszyńska/pętla zostają skrócone do dworca PKP. Kursy do ul. Lotniczej i Strzegocina będą realizowane objazdem od dworca PKP – Rychtelskiego – Troczewskiego – Grunwaldzka – obwodnicą do przystanku Łąkoszyńska/pętla i dalej bez zmian. Powrót trasą odwrotną.

Trasa objazdu dla linii nr 4, 9: Od Batorego/pętla – obwodnicą do przystanku Łąkoszyńska/pętla i dalej bez zmian. Powrót trasą odwrotną.

Trasa objazdu dla linii nr: 11, 33, 34, 35: Od Wyszyńskiego - Grunwaldzka – obwodnicą do przystanku Łąkoszyńska/pętla i dalej b/z. Powrót trasą odwrotną.

Trasa objazdu dla linii nr 15S: Od przystanku Łąkoszyńska/pętla obwodnicą do przystanku Wyszyńskiego dalej b/z. Kurs przez Dworzec PKP i Sienkiewicza od przystanku Łąkoszyńska/pętla obwodnicą przez: Troczewskiego - Rychtelskiego do Dworca PKP dalej b/z.

Przystanek Łąkoszyńska/pętla na czas objazdu zastępuje przystanek Łąkoszyńska/bloki.

komentarze (20)
Dodaj komentarz

Dobrze chłopaki róbcie pomału nich te ludzie ze wsi czyli z łąkoszyn i jeżdżą objazdami chociasz i tak maja probrem bo nie wiedza coto objazd hehe

Ale Ty jesteś głupi ze hoho

Hhh Chyba Cię na parapecie spłodzili jeżeli tak myślisz!!!

45lat mieszka a ziemniak z ciebie ze hoho

Nie wiesz co to jest kurzawa a mówisz

Yyy? Czy ty wiesz co to jest kurzawa ? A co znaczy słowo kurzawka podziemna? Jeśli nie to zapytaj hydrologa.

Zamknięta? Nie dla wszystkich, bo kierowcy bezczelnie jeżdżą po chodnikach,a nawet wysiadają i przestawiają zapory i tutaj Straży Miejskiej nie ma....

Panowie z PWIK nie wygracie batali z kurzawkąna Ląkoszynie z tym sprzętem jaki Tu reprezentujecie. Kurzawka Was pokona.

Jak glosowaliscie tak macie... Obiecanki... Odbudowuja Pałac Saski juz kilkanaście lat, a król go zbudował w 3 lata

Nie udacznik to Cię zrobił nie znacie ulicy niewiecie co jest pod asfaltem a mówicie i piszecie głupoty

Ty Hhh jak jesteś ciemniak to nie pisz komentarzy, ja tu mieszkam 45 lat iwiem co jest pod asfaltem

*ToCiebie chyba zrobili na próbę? Hhh

Pisałem komentarz że od ulicy Nowowiejskiej do Biedronki niema kanalizacji bo jest zarwana to pan Stegent stwierdził na KCI że będzie to modernizacja!!! Miało być 2- tygodnie lekkich utrudnień a tu ciach i droga będzie zamknięta bynajmniej następny miesiąc.Dlaczego PWiK robi z ludzi błaznów!!!!!

Prawda bo to jest XXI- wiek ,gdzie ludzie na ul.Ląkoszyńskiej trzymają ścieki w SZAMBCH a PWiK mówi omodernizacji na ulicy? KPINA!!

Ta firma co robi tą drogę to jedna wielja pomyłka,tam robią nieudacznicy jeden robi trzech patrzy ,dobra firma raz a dobrze by to zrobiła i po kłopocie a ci bawią się a nie robią

ja pierxxle 30 lat udręki z jebxxą ulicą kurxxcy idzie dostać

To jest jeden wielki skandal!! Ciągle jest to samo, zamykają pewien odcinek tylko po to by za chwilę zamknąć go ponownie, nie mówiąc już o "łatach", które zostawiają po sobie, kierowcy jeżdżą slalomem bo droga jest pozapadana i nie chcą uszkodzić aut czy też ochlapać np czekających na autobusy... To jest jedna, wielka kpina! Zamykają 9-11 a przez następne 4 dni nic tam nie zrobią, po jaką cholerę ja się pytam?!

Ta ulice trzeba znowu zamknac cala i zrobic od nowa, bo zapadliny i wystajace studzienki sa niebezpueczne nie tylko dla samochodow ale i dla ruchu, bo ludzie jezdza slalomem. Cale to osiedle pobudowane w korycie rzeki, to jakies nieporozumienie.

To idiotyzm, zamknąć ulicę 9-go, a 10,11,12, PWiK i tak nie będą pracować , to totalny absurd. Gdzie jest prezydent Burzyński ?

A gdzie jest kochający Łąkoszyn? To jest pytanie...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także