Rejestracja i logowanie

Upadłość szpitala? "Pełnomocnik negocjuje warunki"

Wydarzenia 19-04-2019 Autor: toza
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (16)
Dodaj komentarz

Co nareszcie jelopie ze wsi

nareszcie......

Doczepić się od personelu

Wszyscy KUTNIANIE powinni się cieszyć że szpital zamkną. Wreszcie będą mieli cudowną opiekę i leczenie w ościennych miastach . Tam nikt nie umiera i nie zdarzają się błędy . ŻYCZĘ ZDROWIA . 

Nie chodzi zeby zamknąć szpital , chodzi oto żeby tam był zaprowadzony prawdziwy porządek przez nowego Prezesa Właśnie w Kutnie powinien nowy p.Prezes doprowadzić do tego aby w naszym szpitalu lekarze pracowali tak jak w powiatach ościennych. Bo w kutnowskim szpitalu liczy się tylko kasa!!!

Właśnie poloznych w to nie mieszać! !!

Od poloznych to wara Zrozumiano

Polożne w Kutnowskim szpitalu to największe finansistki. Są polecane przez lekarzy ginekologów.

Za tą sytuację- wypłatę odszkodowania dla rodziców powinien ponieść cały personel Oddziału Gin. - Poł na czele z ordynatorem, a nie szpital. Bo to byłoniechlujstwo z ich strony!!!

Zawinił się to trzeba bułeczki a nie negocjować

OLewandowska Ole w 

A co to kogo obchodzi

Wiemy już jakie koszty poniesie szpital, a jakie koszty i konsekwencje poniosą lekarze i pozostały personel medyczny na czele z ordynatorem? Powinni ponieść także konsekwencje finansowe za swoje niechlujstwo!!!

Dokładnie wolność słowa przestaje instniec szkoda że tak szybko prawdziwych przestępców nie łapią

Koleje ach te koleje

Ja bym się wypowiedział w tej sprawie ale KCI ciągle straszy policją jak się coś napisze co im się nie spodoba więc się boje.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...