Rejestracja i logowanie

Utrudnienia w centrum. Od jutra ta ulica będzie zamknięta

Wydarzenia 07-07-2020 Autor: bnp
6
Utrudnienia w centrum. Od jutra ta ulica będzie zamknięta

Od 8 lipca zamknięty zostanie wjazd na ulicę Miłą. Powodem tej decyzji są planowane prace mające na celu wykonanie koryta i podbudowę drogi.

- Mieszkańcom udostępniony zostanie przejazd od ulicy Krótkiej i przejazd drogą po południowej stronie Placu Wolności. Za utrudnienia związane z pracami budowlanymi przepraszamy - inormuje urząd miasta.

Jak dodaje magistrat, oddana do użytku została ulica Zduńska. Trwają jeszcze prace w ramach modernizacji Rynku Zduńskiego. Po zakończeniu prac budowlanych wykonawca przystąpi do zagospodarowania terenu zielenią.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Nastepna betoniarnia w Kutnie- dramat i to ma być miasto róż? Chyba tylko w nazwie

Mieszkasz tam ? Nie zabieraj głosu.

Co?Są tam jeszcze jakies drzewa do wycięcia?

Cześć panowie, mam na imie Karolina 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : ****://milepanie.pl/kar89

Ja chyba ciebie znam, to ty jesteś tą na telefon, bara, bara

Zrobiło się niemiło!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także