Rejestracja i logowanie

Utrudnienia w centrum. W tę ulicę nie wjedziemy

Wydarzenia 09-08-2019 Autor: ez.
1
Utrudnienia w centrum. W tę ulicę nie wjedziemy

Jak poinformowało Biuro Prasowe Urzędu Miasta Kutno, od dnia 12 sierpnia na okres ok. 3 tygodni wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu polegająca na zamknięciu ul. Teatralnej.

Utrudnienia te związane są z pracami polegającymi na modernizacji kanalizacji deszczowej oraz sieci wodociągowej. Ze względu na specyfikę prowadzonych robót oraz lokalizację sieci pod jezdnią, droga zostanie zamknięta na cały okres trwania prac. Wjazd zostanie dopuszczony tylko i wyłącznie dla mieszkańców.

Również 12 sierpnia na okres ok. 3 tygodni wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu w ul. Miłej  - ulica pozostanie jednokierunkowa, natomiast ruch skierowany będzie w kierunku ul. Zamenhofa.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Stop Hejt ogranicza swobodę wypowiedzi, co jak co jeszcze ręce chcą położyć na innych warstwach wolności. Radzę cieszyć się wolnością puki można. Niedługo może jej nie być w UE. Ale fakt niektóre wypowiedzi mogłyby być wycofane. Po prostu kiepski nadzór nad wstawianymi komentarzami. Od razu Policja...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także