Rejestracja i logowanie

Uwaga kierowcy! Będzie remont nawierzchni w Bedlnie

Wydarzenia 14-06-2017 Autor: owl
1
Uwaga kierowcy! Będzie remont nawierzchni w Bedlnie

W przyszły czwartek rozpocznie się remont nawierzchni na drodze krajowej nr 92, na odcinku o długości 1,2 km na wysokości Bedlna. Prace spowodują czasowe utrudnienia w ruchu.

Jak informuje Maciej Zalewski, Główny Specjalista ds. Komunikacji Społecznej, zostanie tam usunięta (sfrezowana) uszkodzona warstwa nawierzchni i położona nowa. Prace powinny zakończyć się do 30 czerwca. Identyczne prace rozpoczynają się na drodze krajowej nr 91 w poniedziałek 26 czerwca na półkilometrowym odcinku na wysokości ronda w Emilii (samo rondo nie będzie jedna objęte pracami).W tym przypadku roboty mają zakończyć się 7 lipca.

Zarówno w przypadku prac na DK 91, jak i na DK 92 w miejscu prowadzonych robót wprowadzone zostaną: (regulowany ręcznie) ruch wahadłowy, ograniczenie prędkości do 50 km/h i zakaz wyprzedzania. Prace prowadzone będą w godzinach od 8.00 do 19.00. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Może władze gminy Kutno zainteresowały by się wyrwami na drodze w Gołębiewku Nowym i Rykowie. Wstyd żeby w XXI wieku na drodze, którą uczęszcza na co dzień tak wiele samochodów były takie wyrwy. Strach się mijać a wyprzedzanie to już loteria, trafię na wyrwę czy nie trafię. Prezydenta Miasta proszę o wyrównanie nawierzchni na ulicy Jesiennej lub dopłatę do samochodu terenowego... Wstyd, wstyd, wstyd.

dodaj komentarz
Czytaj także