Rejestracja i logowanie

Uwaga kierowcy! Od dziś to skrzyżowanie będzie zamknięte

Wydarzenia 03-12-2019 Autor: bnp
0
Uwaga kierowcy! Od dziś to skrzyżowanie będzie zamknięte

Kutnowscy kierowcy muszą liczyć się z kolejnymi utrudnieniami. Od dziś zamknięte dla ruchu samochodowego zostaje bowiem skrzyżowanie ul. Teatralnej z ul. Miłą. 

Jak informuje Urząd Miasta, skrzyżowanie zostaje wyłączone z ruchu do odwołania.

Przypomnijmy, że od 27 listopada, również do odwołania, zamknięta dla ruchu samochodowego została ulica po zachodniej stronie Placu Wolności. Możliwy jest jedynie ruch pieszy po chodniku znajdującym się po stronie kamienic. 

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także