Rejestracja i logowanie

Uwaga wypadek! Potrącenie na Józefowie

Wydarzenia 09-03-2018 Autor: jej
18
Uwaga wypadek! Potrącenie na Józefowie

Do nieszczęśliwego zdarzenia drogowego doszło przed kilkunastoma minutami na skrzyżowaniu DK 92 i ul. Metalowej, gdzie został potrącony pieszy.

Na tę chwilę nie wiadomo w jakim stanie jest poszkodowany, który został potrącony przez samochód osobowy, ani jakie są okoliczności zdarzenia.

Na miejscu prace prowadzi pogotowie ratunkowe oraz policja. Należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Wkrótce więcej informacji.

Komentarze
komentarze (18)
Dodaj komentarz

Rannego Pieszego albo też jego rodzinę proszę o kontakt w sprawie wypadku na mail: zielinska.marta147@gmail.com

CZY MOŻECIE SKOMENTOWAĆ ...w nocy sob/niedz. po północy 7 czy 8 suk pędziło, dosłownie pędziło przez wieś na ostrych światłach i na sygnale , czy to zgodne z prawem ? pusto cicho nikt na drodze a ryje włączone na cały regulator , i ta cała sfora przejechała przez kuczków , żurawiniec i hajda na płock ....dzicz jakas czy co ?

Wow - udało się wstać prężnym "redaktorom"... Już jedziemy minusy, kto śmie nas oczerniać - przecież jesteśmy tacy zajebiści. Nie będę więcej komentował tych wieśniackich "artykulow"!!!

Przytorze .

Zablokujcie tą prymitywną Magde M

jestem kuurnie linkujemyooommm

Nie dopisałaś,że starą.

Dobrze ze sie przyznalas

Masiakra najpierw jak zechcesz sie wypowiedziec to zauwaz ze pod kazdym artykulem jest data ....;-D

Oczywiście Ziomku - ale godziny nie ma - pomyśl zanim napiszesz. No chyba, że Twój zegarek tylko dni odlicza emojiemojiemoji

Włączcie w kutnie oświetlenie. To podstawa

Przed kilkunastoma minutami od kiedy ??? Czyli jak ktoś to w poniedziałek o 7:00 przeczyta to dowie się, że zdarzenie miało miejsce przed 7 w poniedziałek emoji Jak zwykle - szkoda gadać... Gratuluję "profesjonalizmu"

No normalnie "Brawo Ty".. ale pojechałaś. Są wśród nas ludzie którzy pracują w strefie i kończąc pracę.. wiedzą o co chodzi. Szkoda mi ciebie, że właśnie taki sposób wybrałaś żeby zaistnieć. OK ... masz swoje 5 minut.

Wow - po Twojej wypowiedzi można dojść do wniosku, że praca w strefie to nie praca - to stan umysłu emoji (nie obrażając normalnych ludzi pracujących w strefie...).

Potrącenie to było koło Kerfura ok 20 . przy mechaniku i chust wie co ze sprawca

Jest tam jedno przejście dla pieszych. Powinno zostać na tym skrzyżowaniu zainstalowane oświetlenie. Przy lewoskrecie jadąc od centrum piesi są mało widoczni. Kierowcy jadący z przeciwka którzy podjezdzajac pod wzniesienie do skrzyżowania oslepiajac światłami na pewno nie pomagają w dostrzeżeniu pieszego na przejściu.

Zgadzam sie z NoFun, wieczorem lub rano gdy jest jeszcze ciemno wyjeżdżając z pod Macdonaldsa w kierunku Wa-wy nie widać pieszych na przejściu, dodatkowo stojący na światłach z tamtego kierunku oślepiają, to cud że do tej pory tylko ten wypadek sie tam zdarzył . To przejście powinno byc oświetlone i to mocno!!

Przekazałem 5 min temu pogotowia nie było bez utrudnień

dodaj komentarz
Czytaj także