Rejestracja i logowanie

W powiecie grasują złodzieje aut? Te samochody zniknęły nocą z parkingów. Widziałeś je?

Wydarzenia 10-01-2020 Autor: bnp
24

Dwie doby i dwa skradzione auta na terenie powiatu kutnowskiego. Pojazdy zostały skradzione z parkingów pod osłoną nocy, sprawę bada juz policja.

Informacje o kradzieżach lotem błyskawicy rozeszły się po mediach społecznościowych. Do pierwszej z nich doszło w nocy z środy na czwartek na osiedlu Batorego w Kutnie, skąd skradziono mazdę Cx3. Kolejne zdarzenie miało miejsce w Żychlinie.

- Poszukuje świadków zdarzenia: dziś w nocy między godzina 22 a 4:30 z parkingu przy ulicy Waryńskiego 5 skradziono busa białego Peugeota 2019 r. bardzo proszę o jakiekolwiek informacje !! - pisze właściciel skradzionego auta.

Kutnowska policja potwierdza, że prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Czy złodzieje wpadną w ręce stróżów prawa?

 

komentarze (24)
Dodaj komentarz

A jednak qqqqq ktoś się połaszczył na audi A6 z Żychlina i niby takie za****... Moim zdaniem daleki nie poszedł ale jakbym dorwał takiego pajaca to by się nauczył co nie Twoje to nie ruszaj!!!!!Dziadostwo!!!

Proszę napisać czy auta były ostatnio w jakimś warsztacie samochodowym ?? Może dorobili kluczyki immobilajzer ....

Na Panią to trzeba mieć ogłade i zęby

Tak tak to kropka. Najpierw tiry kradł A teraz osobowki za coś żyć musi .michalinka musi udawać panią ale sie skończy i znow będzie **** lizala Jackowi.

A ty sam rowerem jeździsz

To kołek ukradł. Nie pracuje A audi jeździ i się wozi frajerzyna z więzienia.

Powiedz to w prosto w oczy prawilniaku z wolności emoji

Bus odnaleziony był rzeczywiście koło biedronki tylko że znaleziono go ok godziny 13. Stal tam pół dnia i nikt nic nie widział łącznie z organami ścigania ... Brawo wy... życzę Pani od mazdy żeby odnalazła samochód proponuję pojeździć gdzieś po mieście i poza nim , może też się uda ... A naszym kodżakom życzę odnalezienia sprawców bo na pewno to nie był ostatni raz.

Szczerze żałuję, że informacja o odnalezieniu busa tak szybko poszła w świat. Bo wiedząc o drugim zaginionym aucie w tak krótkim czasie można było poobserować czy ktoś tego busa nie będzie chciał sprowadzić. Mam nadzieję, że taka sytuacja się nikomu z Państwu nie przytrafi.

Bus stoi na osiedlu Łąkoszyn za Biedronka

Biały peugeot odnaleziony!

Kci opublikowało artykuł bo mazde dziobneli coreczce dyrektorowej aquaparkowskiej Pawła š ,ha jak mojej ciotce rabneli to na policji się skończyło

Nikogo nie prosiłam o zamieszczenie artykułu na łamach KCI. Za czujność obywatelską serdecznie dziękuję, ale podejrzewam, że nie ma znaczenia w tym wypadku kim jestem. Faktem jest kradzież drugiego auta w tak krótkim czasie i zapewnie to miał nad myśli autor artykułu. Jeśli ma Pan/Pani jakieś uwagi na temat mojej rodziny zapraszam na rozmowę w cztery oczy.

Hehehe czyli jednak celnie? Nie trzeba było prosić.... Cóż za dziwny zbieg okoliczności.... A autko miało AC?

To juz chyba nie Pana interes.

K. B. Współczuję Ci, ale karma wraca jeden umrze na raka przed 30 r., życia a drugi wyląduje na drzewie, kto nie został okradziony nie zrozumie.

nie miało bo już szkoda było zapłacić 2000

Jak mozna nie wykupić ac przy takim aucie ????? Na auto stac a na ac nie? Żałosne . Ja na swoj 10 letni nadal wykupuje ac . 

Jasne że nie mój, ale jak już nam się tak miło rozmawia to postanowiłem zapytać...

Może być nawet córką prezydenta RP, jakie to ma znaczenie. Czytaj ze zrozumieniem, mazdę ukradli przedwczoraj i artykułu żadnego nie było, dzień po tym ukradli kolejne auto więc nie wygląda to na jednorazową akcję dlatego jest artykuł

Dla właścicieli aut z systemem Keyless: inwestując w auto kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy złotych nie żałujcie 100/200/300 zł na specjalny futerał do przechowywania kluczyka lub system Keyless Protector. Również dla zapasowych które leżą w domu. To że klucz znajduje się w domu, w szafie, pod pierzyną nie oznacza że jest bezpieczny. W dobie rozwoju elektroniki nie potrzeba posiadać namacalnie kluczyka aby czyimś autem odjechać. Potocznie zwane "walizki" potrafią mieć zasięg kilkuset metrów. Dla złodzieja wtedy nie problem jest przejść się po klatce schodowej, gdy drugi z "walizką" czeka przy wybranym aucie. Im więcej elektroniki w aucie, tym łatwiej jest go podprowadzić spod nosa właściciela. Nie ma co oszczędzać kilkuset złotych na zabezpieczeniach.

Możesz nawet zamurować kluczyki to auto na lawecie mogą wywieźć mają sposoby na wszystko

Ok miesiąca temu też ukradli w zychlinie auto jak kojarzę Audi i też na ulicy Waryńskiego więc ten bus to nie jednorazowa akcja....

w Żychlinie są auta za 500 max 1000 zł - nawet pies nie chce się wyszczać na te ,,wypasione'' fury hahaha

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także