Rejestracja i logowanie

[WAŻNE! AKTUALIZACJA/WIDEO/ZDJĘCIA] Niemowlę w stanie ciężkim walczy o życie - rodzice usłyszeli poważne zarzuty

Wydarzenia 07-04-2018 Autor: agKCI Foto: ilustracyjne/pixabay/KWP w Łodzi
300

W piątek do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi trafiło 6 miesięczne dziecko z powiatu kutnowskiego, u którego zauważono liczne krwiaki. Wszystko wskazywało na to, że zostało pobite.

- Decyzją prokuratora zatrzymano 21-letnią matkę i 41-letniego ojca dziecka do wyjaśnienia sprawy z uwagi na fakt, iż obrażenia dziecka wskazują na to, iż mogło zostać pobite. Trwają czynności w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Pracuje nad tym prokuratura - informuje st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Chłopiec znajduje się na Oddziale Intensywnej Terapii, jego stan jest ciężki, obecnie przebywa w śpiączce farmakologicznej, a lekarze walczą o jego życie i zdrowie.

[AKTUALIZACJA]

Jego rodzice zostali zatrzymani, mieszkali razem w okolicach Żychlina, chłopiec jest ich jedynym dzieckiem. Mężczyzna w momencie zatrzymania miał 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawa trafiła także do Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

- Rodzice 6-miesięcznego chłopca są zatrzymani do dyspozycji kutnowskiej prokuratury, będą przesłuchiwani jutro. Wstępne ustalenia wskazują, że krwiaki i otarcia naskórka powstały w różnym czasie. Istnieje również podejrzenie, że doszło do złamania 2 żeber i innych obrażeń wewnętrznych. Czekamy na opinie biegłego co do stopnia obrażeń, mechanizmu i czasu ich powstania. Zgromadziliśmy dokumentację. Trwają przesłuchania. Decyzje co do zarzutów jeszcze nie zapadły. Mogą dotyczyć znęcania, spowodowania obrażeń, a nawet usiłowania zabójstwa. Ojciec w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu - informuje Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. 

Sąsiedzi mówili, że ta rodzina wyglądała na normalną i nic nie wskazywało na to, że może tam dojść do takiej tragedii. Również policja nie podejmowała tam nigdy interwencji.

[AKTUALIZACJA 2 - sobota wieczór]

Dziecko zostało przywiezione do kutnowskiego szpitala w piątek, 6 kwietnia, niemalże punktualnie o godzinie 20:00.

- Stan niemowlęcia w momencie przyjęcia na izbę przyjęć był bardzo ciężki. Dziecko było nieprzytomne, reagowało jedynie prężeniem na bodźce bólowe - informuje Justyna Sola, rzecznik prasowy Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.

W dniu wczorajszym dyżur pełniła pediatra-neurolog, która, po wstępnej błyskawicznej diagnostyce, widząc w jakim stanie jest dziecko, podjęła decyzję o przewiezieniu go do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi i natychmiast wezwała karetkę. Była godzina 20:08.

W związku z tym, że stan dziecka był bardzo poważny, wezwano również anestezjologa, aby przygotować i zabezpieczyć dziecko do transportu.

Podczas badania lekarze zauważyli na ciele chłopca liczne otarcia naskórka, siniaki, zwłaszcza na twarzy i wybroczyny na klatce piersiowei i pod łopatką. Na pytania lekarza o pochodzenie tych niepokojących śladów, matka miała odpowiedzieć, że dziecko spało buzią na smoczku i odcisnęło go sobie w tym miejscu.

W czasie oczekiwania na transport do Łodzi dziecko było stale monitorowane, wentylowane, zabezpieczone kroplówką, a także wykonano wszelkie badania, aby ułatwić dalszą diagnostykę lekorzom w Łodzi. Karetka z niemowlęciem wyjechała z Kutna o 21:15, a jeszcze przed północą dziecko trafiło na stół operacyjny.

[AKTUALIZACJA 3 - niedziela]

Dziś po południu odbyły się przesłuchania Martyny Z. i Dariusza G., rodziców chłopczyka. Ojcu niemowlęcia postawiono trzy zarzuty

- Mężczyzna odpowie za usiłowanie zabójstwa, znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu dziecka, za co grozi mu dożywocie - informuje Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.    

Mężczyzna nie przyznał się do niczego, a nawet twierdził, że nie ma pojęcia skąd wzięły się ślady pobicia na ciele jego dziecka oraz kiedy mogły powstać. Twierdził również, że nigdy nie bił dziecka i nie widział, aby je ktoś bił. Matka z kolei miała nie reagować na stosowanie przemocy wobec swojego dziecka, usłyszała zarzut narażenia syna na bezpośrednie ryzyko utraty życia lub zdrowia, za co grozi jej do 5 lat za kratkami.

- Matka formalnie również do niczego się nie przyznała, jednak powiedziała, że dostrzegała pewne sygnały i zamierzała coś zrobić, ale nie wiedziała w jaki sposób się zachować -  dodaje K. Kopania.

Zarzuty postawione mężczyźnie są surowe, ale według śledczych zupełnie uzasadnione. Ustalili, że chłopiec był ofiarą przemocy od ponad 3 tygodni. Ustalono też, że dziecko było silnie bite po głowie i potrząsane. Mężczyzna miał działać świadomie, zdawał sobie sprawę, że swoimi działaniami może doprowadzić do utraty zdrowia, a nawet życia dziecka.

- Jak wynika z dokonanych ustaleń, dziecko było wielokrotnie potrząsane i szarpane, a także uderzane ręką i twardymi przedmiotami po głowie i tułowiu. Skutkiem stosowanej przemocy było powstanie licznych obrażeń w postaci złamania trzech żeber i stłuczenia płuc. Krwiaki ujawnione na ciele dziecka pochodzą z różnego okresu, są rozłożone w czasie - podtwardówkowe są stare, podpajęczynówkowe, z którymi dziecko trafiło do szpitala, są świeże. Precyzyjna ocena skutków będzie jednak możliwa dopiero po zakończeniu leczenia - kwituje rzecznik. 

Mężczyzna i kobieta są zatrzymani. Prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanych. W dniu dzisiejszym sąd przychylił się do wniosku i aresztował ich na okres trzech miesięcy

 

komentarze (300)
Dodaj komentarz

Poco to wszystko niema sensu mój sąsiad napie......... Pierza swoją żonę i dobrze nawet dzieci już dorosłe i nic mu nie mogą zrobić a w kościele krzyżem leży po co to to jest patologia to jest wyssane z mlekiem matki

to chinczyk

Emocje w ludziach opadły. Teraz szukają nowego tematu do plotek.

Ona była zastraszana i. bita przez tego faceta .a będzie wy nie wiecie jak. było dokładnie a komentarze nikt z nią za ścianą nie był.a wy szukacie. wrażenia

to skoro ty byłas za scianą to czemu nie reagowałaś!!!!!!

Siostro Ewelina była bita i zastraszana????????? Hahaha chyba pod sklepem z flaszką!!!!!!!!! Takaś dobra siostra to trzebabyło jej pomóc z nie teraz wylewać żale. Była jednakowo winna temu wszystkiemu co się wydarzylo!!!!!!! Mogła nie rozkładać nóg ylko sobie zaszyć. Nie była bita tylko chodziła opita lub jak wolisz wypita.

Co za chory kraj i system... przecież za takie coś się powinno.... ehhh każdy wie co . Każdy wie ale nic nie może zrobić przez ten pojeee system. Coraz więcej takich przypadków... kiedy wkońcu ktoś zostanie przykładnie ukarany ? I to tak na serio przykładnie...

Nic nie tłumaczy matki Ja odeszłam od męża jestem nieuleczalnie chora dziecko też chore nie mam ręty ,pracy ,ale jakoś sobie radze.Dobrzy ludzie zawsze wyciągną pomocną dłoń .Rodziny twż nie mam .

Moi rodzice od kilku lat nie żyją. .Odeszłam od męża alkoholika..Byłam zdania sama na siebie i dałam radę.Mam dzieci w tym 9 miesięcznego synka i dzieci odchowane.Mam teraz normalne spokojne życie. .i nie wyobrażam sobie na taką sytuację. .Choć mój drugi mąż bardzo Kocha swojego synka to jego oczko"w głowie. .Tak samo ta dziewczyna jest winna ..Gdyby w porę zareagowała mały nie był by teraz w takim stanie..Nic jej nie tłumaczy i koniec..Pozdrawiam Moją rodzinkę kochaną ..A także moje rodzinne miasto Żychlin.

Jak czytam komentarze współczujące matce to mnie mdli. LUDZIE pogięło was ? Trudne dzieciństwo miała ? Wypuścić ? Nosz k.....a !!!! Jak miała trudne dzieciństwo to mogła dbać o dziecko, aby takiego samego dzieciństwa nie miało. Normalnie wzór cnót z niej robicie bidulki, matkę Polkę !!! Puknijcie się w puste łby może coś zrozumiecie wtedy. Zezwalała na to, musiała coś widzieć. Od faceta MOŻNA a nawet TRZEBA odejść jak znęca się nad rodziną i maleństwem. Nie miała dokąd ? Domy samotnej matki są. ośrodki pomocy, instytucje, niebieskie linie itp, itd. Nie robiła nic bo tak było wygodnie. Sprawa się rypła w szpitalu to teraz uderzanie w ton trudnego dzieciństwa. Wiele osób miało trudne dzieciństwo, rodziców alkoholików, doświadczyło biedy a jednak nie napier..ala swoich dzieci i nie pozwala na to innym. Ogarnijcie się. Jedno drugiego warte i tyle. Do pierdla gościa na dożywocie a matce max wymiar kary i odebranie praw rodzicielskich. Krótka piłka.

Szanowni Państwo Nie bronie dziewczyny ale ona nie miała rodziców i brata na tą Rodzine jakies fatu chyba wpadło znałem jej ojca . przykre

Dokładnie to samo pomyslam,jakies fatum.szkoda ze tak sobie zycie zmarnowala.skoro wiedziała ze cos się dzieje mogla odejść ,isc na policje.Rowniez znalam ojca i brata.

A mamy nie znałaś ? i ile miała jej mama jak zmarła ? 

No właśnie nie .wiem że marla jakoś po ich wypadku i była w ośrodku bo była chora.osobiscie nie znałam.a ojca i brata tak.

Masz racje ale nie wiem czy miała by gdzie mieszkać jestem aby ją wypuścić i dać jej szanse jego niech przymkną . szkoda jest mi tej dziewczyny troje z domu na cmentarzu to każdemu mogło by odbić

Troje z domu na cmentarzu a ona jeszcze własne dziecko chciała tam posłać .Puknij się w głowę.Jakie wypuścić???? Do pierdla a nie wypuścić...to ,że jest sierotą nie usprawiedliwia jej ,jak można patrzeć na cierpienie własnego dziecka? Psychiczna jest!

Wiele osób przeżyło w życiu traumę ale to nie oznacza ze trzeba się alkoholizowac i bić własne dziecko lub pozwalać na bicie dziecka. LUDZIE NIE RÓBCIE Z NIEJ ŚWIĘTEJ. DOBRZE WIECIE JAKA BYŁA. OBOJE SĄ JEDNAKOWO WINNI I OBOJE POWINNI PONIEŚĆ JEDNAKOWĄ KARĘ.

Nie pojmę nigdy tego, że ktoś znęca się nad kompletnie bezbronnym dzieckiem. Ta sytuacja jest tylko kolejnym dowodem na to, że niektórzy ludzie powinni przejść testy psychologiczne, zanim zdecydują się zostać rodzicami. Trzymam kciuki za maluszka, "rodzicom" natomiast życzę... a nie, w sumie to niczego im nie życzę, bo na nic nie zasłużyli.

Ona napewno nie wyszła bo to napewno policja była na jej koncie na facebooku i dlatego była dostępna. A ktoś może napisać co jest z tym biednym maluszkiem???!! Kto go przytuli jak się obudzi? Biedne maleństwo

To nie jest 18 wiek że kobiety są bezbronne ona jest takjak samo5 winna jak i on albo jeszcze bardziej

Nie widziała przez kilka tygodni jak kapałatwo i przebierala dziedzko że coś jest nie tak

co na to kochająca mamusia i babcia K.... że pozwoliła na skatowanie niewinne dzieciątko. Nie wiedziała że wychowała bandziora który się znęcał nad tym maluchem. Jakoś inni w Zychlinie wiedzieli ze to nic nie warty alkoholik a jego mamusia nic na to nie mówiła wiec co sie dziwidz .....tego nauczony ze matka go w **** miała wiec on tez w swoja rodzine nie wniósł nic dobrego...jak mozna mieszkac tak blisko i sie nie interesowac

Czy możecie zanieść jakieś informacje o Damianku? W jaki jest aktualnie stanie? Co będzie z nim dalej? Kto go pdzytuli w najgorszym dla niego czasie? Cały czas tylko o "nich".... "oni" nie powinni nikogo obchodzić - do paki na dożywocie, temat zamknięty. W tej całej sprawie ważne jest dziecko, a o Nim tak malo piszecie

Jak chciał posiedzieć w poerdlu to mógł sobie jakiś bank zrabować czy co kolwiek Dostał by 10 lat i by był zadowolony A tak wziął na cel bezbronne dziecko i pewnie się cieszył ze dziecko 6miesiecy nic nie powie Dożywocie to tak na dzień dobry powinno być dla takich Himenów

****.....y z Pod Zychlina

Ty ehh poczułes się PATOLEM?

Poczułem patologicznie niski poziom twojego IQ emoji

Żebyś zgnił w pierdlu s****...

Mam tylko nadzieje że koledzy z celi zajmą się tym dziadostw...

Rudy pójdzie do Trynkiewicza pod cele

Proszę nie nazywać tych zwyrodnialców rodzicami! Sam jestem rodzicem i nie wyobrażam sobie takiego wynaturzenia jednostki ludzkiej...

Ojciec patologia matka bezbronna bez rodziny sama nie dziwcie się se szukała kogoś kto ja pokocha wsparcia , nic dziwnego napewno nie dawała bić swojego syna broniła go jak tylko mogła a w dniu pobicia nie było jej w domu ufała mu napewno ,był jej partnerem była zakochna gdyby wiedziała co mu strzeli do głowy napewno zabrałaby dziecko ze sobą . Każdy tylko umie oceniać i osadzać kogoś stojąc z boku ...

Dziecko było bite tygodniami więc na pewno to zauważyła...nie ma dla niej usprawiedliwienia żadnego.Jest tak samo winna jak ten zwyrodnialec

dokładnie kazda matka ma zaufanie do ojcow.Ktora z nas nie zostawia dzieci pod ich opieka?No która?Gdybym ja wiedziała ze moje dziecko zostanie pobite to na pewno by je zabrala ze sobą.Pewnie Martyna tez tak mysla.To co jej z domu nie można było wyjść?Gdyby cos przeczuwala ze zostanie pobite zabrala by je ze sobą ,Nikt z nas nie jest wrozka.Na zdjęciach nie widać u nich uśmiechu,byc może ja tez potrafil bic.Nie miała wsparcia od nikogo.Ani od niego ani jego rodziny.To gdzie miała isc.Kazdy teraz ocenia.Ja uważam ze na pewno by nie dala krzywdy zrobić synowi.W końcu to jej jedyna rodzina.A ze pyskata.Zycia trochę jej dalo w kosc wiec nie ma się co dziwic.Modle się tylko żeby Damianek wyszedł z tego i byl w pełni zdrowy.

Martyna niewinna? Co wy wypisujecie. Dziewczyna nie stronica od alkoholu a raz byłam świadkiem gdy krzyczała na Dariusza nie przebierają w słowach a on stał jak p...pa. Z mojego punktu widzenia prowokowała go.

Ją powinien napier****, a nie dziecko. Jak się postarała o dzieciaka, to powinna z nim siedzieć w domu, a nie się szlajała. To jest obowiązek matki. Przecież takie dziecko jeszcze jest karmione piersią. Dlaczego nie było jej w domu?

Zdjęcia z libacji alkoholowych Martyny nie są dla nikogo tajemnica. Główną rolę w prawie każdym jej poscie odgrywał alkohol.

Mimo że była matką, to chyba miała też prawo wyjść z domu tj. Iść na zakupy czy załatwić sprawy. Nie popadaj że skrajności w skrajność.

Dokładnie. Trafnie ujęte. Teraz każdy poucza i obraża. Każda matka ufa ojcu, gdyby wiedziała jakie będą skutki zostawienia dziecka z ojcem na pewno by zabrała dziecko i więcej nie wróciła.

ja powiem tak szkoda mi tego dziecka szkoda że takie dziecko trafiło na takich rodziców

Niech lekarz dobrze przebadanych Martyna bo może i ona była bitą przez tego psycholola i bała się coś z tym zrobic

A co ona? Bezradne małe dziecko? Nawet zahukana, zaniedbana, sterroryzowana matka, ma być matką! I za wszelką cenę chronić swoje dziecko!

Ona bezbronna??????? Każdemu dala rade. Mocna w gębie była. Kto jej nie znał.

powinno sie przeczesac ostro opiekunow,mops,i ich zwiezchnikow, ktorzy idac na kontrole powiadamiaja wczesnie ze beda, powinni zagladac o wszystkich porach dnia

Skoro nie było u nich nigdy policji to jakim prawem mają sprawdzać mops?

Bydlaki i pomyśleć że ratował innym taki dawali przykład strażacy sprawdzić resztęstrażaków czy nie są PATOLAMI

Najpierw naucz się pisać, później sprawdzaj innych emoji

Co za bydle !!!!! Lezalam na jednej sali z Martyna zaraz po porodzie. Ten czlowiek przychodzil tylko na 10minut do niej i dziecka. Dziewczyna nie miala co jesc bo jej nie przynosil jadla tylko jedzenie szpitalne. Nosila Damiana calymi nocami na rekach a w dzien od niego pomocy nie otrzymala nawet na recach malego nie trzymal a jak ona mu powiedziała zeby go na rece wziol a on do niej bo zaraz wyjde!!! Plakala w poduszke. A jak dostala rente to ten poszedl kupil sobie buty i przyszedl sie chwalić zamiast jej cos do jedzenia kupic!!!! Szkoda mi dziewczyny,wszystko mozna znosic upokorzenia...ale nigdy nie wolno pozwalac na bicie i krzywdzenie dziecka!!!! Gdyby moim dziecia dziala sie krzywda wyszla bym z domu bosa byle dzieci nie cierpialy. Pęka mi serce bo moj synek urodzil sie w tym samym dniu co Damianek

Aż mnie w oczy kole, to co piszesz.

Powiem tak szkoda dziecka. Patologia jak nie wiem jego znałam alkoholik Stary. Byłam na szczepieniu ze swoim dzieckiem interesowała się moim dzieckiem a swojemu robili krzywdę. Jakim trzeba być zwierzęciem. Jeśli bym wiedziała to bym nawet jej nie pozwoliła spojrzeć na moje dziecko bo nie była warta tego. Oboje są winni bo w życiu bym nie pozwoliła żeby chłop mój napierdala moje dzieci . Mógl by mnie ale nie rodzone dzieci a jeśli przyzwalala na to jest tyle samo warta co on . Jeśli chodzi do jego rodziny to wszyscy są tam tacy pojeban*i jego mamusia też wszystkim umiała opierdala*c dupę . Córeczki nie lepsze. Tak jak i drugi synuś alkoholik co po pijaku by się bili nie raz bo jak to Dariusz G twierdził że chodzi o to że nie przyjeżdżał do mamusi do szpitala . I to Darek zawsze wyskakiwał pierwszy więc był zdolny do tego . Oboje niech zginął w więzieniu a Dziecku dużo zdrowia dużo. A wy się wstydźcie że taka patologie macie !!!

postawić mace 25 lat dowięzenia a ojcu do rzywocie szkoda ze polsce nie mam kary śmierci

Czy my jesteśmy bez winy? Ten, kto jest, niech pierwszy rzuci kamień. Jednak nie anonimowo. Ja osobiście nie oceniam. Bo najłatwiej oceniać kogoś, a u siebie na 'własnym podwórku ' się nie widzi.

Na to nie ma usprawiedliwienia, żadnego.

Ja jestem bez winy i mogę rzucić kamieniem. Nie znęcam się nad swoim dzieckiem, mój mąż również. i słysząc u sąsiadów kłótnie i płaczące dziecko zgłosiłam interwencję żeby sprawdzili czy nic się złego mu nie dzieje. Ja rozumiem, że młoda dziewczyna chciała założyć rodzinę i żyć w szczęściu z kochającym partnerem. Ale idyllę to mogła sobie w głowie tworzyć ale jak pojawiła się przemoc wobec dziecka to nic nie jest ważne. Bez środków do życia a się ucieka, dzwoni i prosi o pomoc. Krwiaki, otarcia naskórka kurde ludzie, mi kiedyś spadły chusteczki i narobiłam hałasu a mój niemowlak długo nie mógł się uspokoić bo się wystraszył. jak ono musiało cierpieć z tak licznymi obrażeniami. To się w głowie nie mieści. Potępienie dla obojga mimo iż zdaję sobie sprawę, że dziewczyna po prostu była zaślepiona.

Nie, Renata. Jesteś w błędzie pisząc, że jesteś bez winy. Nikt nie jest!

Nie zamwalajcie winy na matkę dziecka. Skoro ojciec pod wplywem alkoholu jest nieobliczalny, pewnie próbowała chronić dziecko ale przecież to facet dwa razy taki jak ona. Na fb na jej zdjęciach widać, że ma ona sińce na rękach... Zazwyczaj Matki w takich przypadkach nie mają nic do gadania.. Nie mieszajcie w to jego rodziny bo to zupełnie przeciwieństwo.

To nie śińce tylko oparzenia

To nie since tylko slady po opazeniach

Opazenia to po drugiej stronie ma ... Na innych zdjeciach nie ma sladu na tej dloni ... A to ewidentnie widac siniaki

jak była bita od czego jest policja sama piła nkohol a teraz nie wina matka

I ona i synek mają smutne oczy i w żadnym poście nie wspomina o "tatusiu". Pewnie był jakiś powód.

Dokładnie na wszystkich zdjęciach jest ona z maluszkiem.i widać że dziecko zadbane i świata nie widziała poza nim.Moze też była bita zastraszana.Nie oceniamy . Dlaczego tylko ona chodziła na spacery widziałam ją nie raz. A tatusia w ogóle?Ona się ciągle nim zajmowała.To że wyszła raz sama bo może chciała też troc hę odpocząć.Ja uważam że ona by mu krzywdy nie zrobiła.Daj boże żeby wyszedł z tego Damian.A ojciec do kicia.Zmarnowal życie i jej i synowi.

Rodziny się nie wybiera i rzeczywiście takie "jechanie" po jego rodzinie jest bez sensu. Jednak nie zgodzę się z opinią, że ona jest niewinna, bo też ma "super" opinię.

Koledzy w celi na pewno już się szykują i zacierają rączki żeby zwyrodnialcowi zrobi "dobrze".

Ludzie młoda dziewczyna, zauroczona tym starym dziadem. Zawrócił jej w głowie i krzywdzi ją i dziecko. Zmarnował Martyna i Damiankowi życie. Widać przecież co to za element dzieci robi i nie płaci nawet się nimi nie interesuje. A dziewczyna naiwna. Wszyscy wiedzą że on to psychol. Nawet strażaki tak mówią.

Aga , nie pier*** bzdetów! Zastępować tak, żeby dziecko narażać??? Gdyby policję wezwała raz,drugi, nie doszłoby do tego, bo ojciec był czuł nad sobą bat. A czemu nie wzywała? Może i ona robiła to samo. A co,gdyby przyjechali, a ona akurat na bani? Sama by się pogrążyła. No proszę Cię Aga, nie bądź naiwna.

Państwo G. współczuję teraz ludzie żywcem ws zeżrą. Już nie będzie głowy w górze. Córeczki z warszawki w komplecie zjechały. Wstyd na okolicę i kilka pokoleń. Nic tylko zapaść się pod ziemię.

Martynka. Mam nadzieję że że straży też cię wywalą

Już dawno ona i on wywaleni są

Nigdzie nie wyszla bedzie siedziala do sprawy i bardzo dobrze 5 lat dla niej to za malo po rowno powinni dostac dziadostwo od malego bylo jak i jej rodzinka zagazowac to powinni a nie tszymac w kryminale za pieniadze podatnikow gdzie MOPS Zychlinski nivc tam nie robia tylko po sklepach i rynku wiecznie je widac

dzieci są święte!!!!bo są niewinne i bezbronne każdemu kto tak krzywdzi dzieci ku przestrodze ch u j c i w d u p e z wolności patafianie czkają już za tobą !!!!

Podobno dziś był reportaż w "uwadze "o tych psycholach. Wie ktoś gdzie można powtórkę zobaczyć?

Jeżeli dziewczyna została wyposzczona to widać że nic nie zrobila. A wy plotuchy zajmijcie się tym kto jest naprawdę winny. Żegnam plotuchy

Siostrzyczka Ewelina. Swój swojego broni. Jak to ktoś napisał niedaleko pada jabłko od jabłoni. ...Dziecko to wielka odpowiedzialność. A Martynka i siostry czka myślał że wleźć do łóżka i zrobić dziecko to wszystko. Znudziło jej się dziecko jak siostrzyczce.

Powiem ci jedno. Ona nie była lepsza. Martynko P I E R D O L S I Ę

No właśnie nic nie zrobiła jak ten bydlak znecał się nad ich własnym malenstwem. Ale widać Ewelina że z Ciebie jest lub będzie identyczna mamusia. Pozostało tylko współczuć twojemu dziecku, albo zawczasu sterylkę polecam

Prosze cie nic nie zrobila...patrzyla sie jak bije jej dziecko i nic z tym nie zrobil..matka ja naprwno nazwac nie mozna... karma wraca

Jak się patrzyła kiedy jej w domu nie było?! Każda matka ma prawo na chwilę wyjść i zostawić dziecko w domu pod opieką drugiego rodzica. Wydaje Mi się, że gdyby wiedziała co zastanie po powrocie to raczej by nie wychodziła lub wzięła dziecko ze sobą.

Szkoda dziecka niczemu jest nie winne jest bezsilne a tyle w brzuchu go nosiła chyba wyrodną matka takim dzieckiem trzeba się zająć bo nie potrafi sam koło siebie zrobić i powiedzieć tylko krzyczy jak coś jest nie tak i trzeba to zrozumieć jeśli jest się matka a nie dawcą bo 50o plus dostanie a później...to jest życie nie zabawa i laleczka do rzucania jak nie pasuje to rzucić za młoda smarkula jest d...y się chciało a w głowie siano...

Podobno Martynka już na wolności?

Ona głupia i on głupi. Dziękuję, pozdrawiam

**** mu w dupę i szpilka w oko niech zgnjie w więzieniu tam chłopaki się nim zajmią odpowiednio ty rudy frajerze rękę podniosłeś na własne dziecko gnji w więzieniu niech cię spotka to co twoje syna

To nie rodzic to szuja.a gdzie matka była pewno szyję broni.Morde obic

Bardzo smutna wiadomość uslyszalam gdyż kiedyś mieszkałam w Kutnie obecnie w Zielonej Górze.Szkoda maleństwa ale mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze.Coś strasznego A aby rodzic tak znecaja się nad maleństwem.Aby chlopiec szybko wrócił do zdrowia.

Cela osądzi tatusia... Sąsiedzi i znajomi mamunię... bo nie uwierzę że nie wiedziała... Dostaną oboje to na co zasłużyli.

Ty ruda parszywo świnio chłopcy z celi już na Ciebie czekająemoji a Ty Zielińska jak Cie spotkam na mieście to Ci gwarantuję że splunę Ci prosto w ryj suko!

Z tego wszystkiego najbardziej żal jest dziecka miejmy nadzieję że wyjdzie z tego...a z ojcem niech zajmie się sąd i koledzy z celi

Dziękuję wszystkim za życzliwe słowa o Oddziale Pediatrycznym w Kutnie w imieniu pielęgniarek i swoim.

dziekujemy niech WAS BŁOGOSŁAWI PAN BÓG

To Pani Pani doktor należą się podziękowania! DZIĘKI Pani ten chłopczyk miał szansę na ratunek.

Juz przestańcie im słodzić, bo już mnie mdli i zaraz pawia puszczę

Kara śmierci dla zwyrodnialców i zboczeńców

Dariusz G. XDDD

Matke już wypuścili bo dostepna na fb jest...

No to lipa. Pewnie całą winę zarzuciła na ojca, a siebie oczysciła. Tak zazwyczaj kończy się miłość...

Znajdź i zabij suke

I zniknęło z FB zdjęcie

I pomyśleć że Kutnowskim Sąd Rodzinny ( sędzia Przygodzinska ) przychyliła się do sugestii mojej ex że jestem złym ojcem ponieważ " nazucam " swoim 7 letnim dziecia formę spędzania czasu np. wycieczka rowerowa do Oporowa lub wyjście na pizzę do " Angelo " i jestem złym ojcem bo kupiłem dziecia polsko - angielskie scrabble to opinia psycholog Zielińskiej z ośrodka w Malinie . Przygodzinska i jej postanowienia to jeden wielki DRAMAT ! Ps. Jestem też złym ojcem bo byłą / niedoszłą treściową nazwałem wiedźmą i czarnym lichem.

Przygodzinska to na szczescie jest na L4 ale temu to akurat sie nie dziwie niech podleczy troche umysł jej wyroki mają wiele do życzenia zresztą kazda apelacja odrzuca jej wyrok emoji

Może i tak. Tylko że ja już mam dość tego całego syfu mam na myśli walki w sądzie o to żeby być ojcem dla własnych dzieci. Szybciej , taniej i lepiej jest dla mnie postarać się o kolejnego maluszka z nową partnerką. A nazwijmy to w " starej sprawie " to niech się dzieje co chce ważne że już bezsennie.

Bezemnie to w szerokim znaczeniu tego słowa. Niech kurator Joanna Tomczak lub Wilanowski sfinansuje np dalszą edukację dzieci korki , wycieczki , wyprawki studia itp

Bo ja to raz że o nic już nie zapytam . A dwa to nic już nigdy Ci nie zaproponuje.

I **** nie pierdolcie ludzie ze to byla normlana rodzina bo jak to czytam to poprostu nie wiem czy plakac czy sie smiac **** ich tylko malenstwo musi byc zdrowe i to najwazniejesze a was i tak kara spotka

**** dziewczyno gdzie ty mialas oczy ? Z kim sie pierdoliles z ****em ktory jest po 40... szkoda teraz malenstwa bo cierpi biedactwo ,ja bym temu ****owi staremu jaja ukrecila i ****e tak skatowala jak tego maluszka a ciebie ty **** matko po ****u tez tak skatowala .... jak **** mozna zostawic pod opieka pijanego zjeba ktory sie sie na**** i pilnowal dziecka to jest odpowiedzialnosc? Wielka mamusia na fejsie tylko milosc do dzieciaka a w rzeczywistosci **** dziecko bylo bite popierdolona rodzina ,dzieciak biedny uraz do konca zycia i zeby tylko wyszedl z tego a was frajerzy zabic i **** z wami malutki znajdzie rodzine ktora bedzie go kochala a wy zgnijecie w piekle

Co tu gadać cała rodzina taka, powyjeżdzało TOTO do warszawki iwielkie państwo udaje asmród się za nimi ciągnie. Noc tylko się ze wszystkimi sądują ityłki ludziom obrabiają.

Dajcie już spokój rodzinie. Nie nam ich osądzać.

Może i nie nam ale niech spojrzą ludziom w oczy chociaż a nie się chowają

Ta ruda ku........nalezy zlapac pod sklepem na budzyniu i obic morde porzadnie gapa. Niech sk.....zgnije w pierdlu zycze ci tego

Mieszkaniec Kutna

Rozpir...a mnie to wypisywanie pod kazdym postem blablabla co to nie ja co to bym nie zrobil a podpis anonim bo nie ma nikt jaj zeby sie podpisać .Za takie czyny jak i za pedofilie powinna byc jedna kara kula w łeb lub do gazu tyle .

Ciekawe kto teraz będzie kierowcą w straży

Jeżeli to cię interesuje, są też inni kierowcy

Wielki szacunek dla Pani dr z Kutna i pielęgniarek widzielismy jak robili wszystko by uratować tego maluszka. Jak walczyli. To było jak im zależy. Ta Pani doktor to złoty człowiek jest. Wiem że moje dziecko jest w dobrych rękach. Dziękuję.

Pincet plus im dac jeszcze

Hej droga Madonno obronco ucisnionych. Jak już chcesz być taka zetelna w przekazywaniu faktów z życia rodziców dziecka to pisz prawdę. Wkurza mnie takie wybielanie szanownej babci. Czemu nie napisałaś że była tak kochana ze chciała ich z domu wyrzucić. Oczerniala w całym mieście i bezpodstawnie policję na nich wzywala. Wieczne szykany w stosunku do rodziców dziecka. Tu liczy się dziecko. A wy jak coś wiecie to piszcie prawdę. Nie oczyszczjcie ludzi którzy zamiast im pomóc rzucali kłody pod nogi. Na taką tragedię składa się wiele rzeczy.

To nie znaczy ze taka poatologia ma bić dziecko bo ich w tej chwili nic nie tłumaczy ....kare muszą ponieść a problemy to ma każdy i nikt nie maltretuje dzieci swoich ...ale widać jesteś takim samym dziadostwem jak ono

Bobek 100 za prawde

Tutaj tez jest winna matka.Skoro miała pijaka i zostawila bezbronne maleństwo z takim człowiekiem.To dla mnie szok.Aby maluszek jak najszybciej wyzdrowial życzę mu z całego serca. Aż łzy się cisną do oczu jak jeszcze długo takie łączy będą zlecać się nad dziećmi.

A z kim miała dziecko zostawić. Nie miała pomocy znikąd. Babcia by nie pomogła bo bruk szlifowała i plotek szukała

Mam synka, który ma 11 dni ja mam 25 lat niewyobrazam sobie jak takie maleństwo kochane można skrzywdzić . Matka i ojciec muszą być na prawdę nie odpowiedzialni patola na maksa ... takiemu ojcu trzeba by połamać ręce a matkę wywieść do Afryki... Szkoda maluszka, który cierpi za takich rodziców ...

Ludzie! Przestancie pieprzyc glupoty! Serce peka jak sie to wszystko czyta. Najbardziej ucierpialo niewinne dziecko. Zostana ukarani oboje, jak matka i ojciec. Nie robcie z ojca dziecka tyrana. Pochodzil z normalnej rodziny, nigdy nikt na dziecko w tej rodzinie reki nie podniosl, a ludzie potrafia tylko pierdolic farmazony. Czlowiek zmarl, poniewaz prowadzil osobne zycie i sam doprowadzil sie do takiego stanu, jak rowniez nie dbal o zdrowie, a zmarl ojca tata na zawal serca!!!!! Kolejna sprawa ojciec dziecko reki nie podniosl, a slady na jej ciele to sa blizny po oparzeniu, a jak zwykle ludzie potrafia glupoty gadac i wymysl bajki jak Andersen. Ona tez swieta nie byla, rozkazywala mu jak tylko mogla, nigdy nie mogl swojego zdania powiedziec, bo od razu krzywo sie na niego spojrzala. Nikt nie uwieczni tego, ze matka "na dniach" ma sprawe o grozby karne. Niby taka spokojna dziewczyna? Nie znacie historii, a oceniacie bezpodstawnie i zywicie sie plotkami. Kwestia matki ojca? Od niej to wara, kobieta i tak duzo przeszla, ta cala tragedia tez jest wielkim szokiem dla tej rodziny. Matke dziecka niejednokrotnie widziali pijana na miescie. Ona jest tak samo winna, nie tylko ojciec. Zreszta wytlumaczenie matki (jak wyzej) jest takie, ze od smoczka. Nie trafila z odpowiednia argumentacja. Dodatkowo bardzo prosze o KCI o zablokowanie dodawania komentarzy, bo ludzie to juz takie glupoty pisza, ze zaraz oslepne!!!

Zgadzam się z tym, co pani napisała o Martynie Z. To jest prawda

Po co te łapki w dół. Co prawda boli?

Gdyby babka nie mieszał to i w całej tej rodzinie inaczej by było. Wszyscy wiedzą jaka jest.

Nie mieszala ich w zyciu. On mial swoj rozum, wiedzial co bral. Odczepcie sie od kobiety, bo nic niewinna. A plotuchow nie malo w Zychlinie! Prowadzili wlasne zycie, a ta malolata rzadzila sie dookola wszystkim, nawet tym co nie nalezalo do niej!

Otwórz oczy Madonna

Mam otwarte, a nie zaslepione plotkami ludzi.

Madonna kto w żychu pani G. nie zna? No niezgodna jest i tyle.

Ja znam bardzo dobrze, wiem jaka jest kobieta. Ludzie standardowo - wymyslaja historie, aby miec o czym mowic.

Madonna, któraś z córek Pani babci?

Taaa warszawka broni. Córeczki jak daleko

Z tego co wiem siostra jej też pozbyla sie dziecka oddając je ojcu w rodzinie nic nie ginie a tak naorawde lepiej oddac niż robic krzywde :/

**** Martyna ma się we krwi. Tak ty jak i twoja siostrzyczka. Wypluć z siebie dziecko i zostawić albo katować

co matka nie wie co się dzieje w domu szkoda maluszka winna tak samo nogi tylko rozkładać umią takie nic nie warte tak jak ona taki on

A ty co jesteś warta agniecha

qurwa ludzie piszą komentarze a gdzie byli jak to się działo w domu piętro wyżej lub niżej lub obok i każdemu było ciężko zadzwonić na policje a teraz piszą co oni by zrobili itp żenada jak dla mnie . 

każdy umie gadać a gadzie byliście jak to się działać ??? każdy mądry w gębie a co do czego przyjdzie będzie cisza w tej sprawie . **** ludzie obudźcie się ..

Matka Martyna Zielińska, a ojciec to Rudy Strażak ze Straży w Żychlinie.

Zielińską I Gawrona ciąć żyletą I sypać solã

Martyna jak mogłaś pozwolić na takie okrucieństwa wobec własnego dziecka. Właśnie przeczytałam na Fakt 24 że maluszek miał dwa krwiaki w czaszce które powstały w różnym czasie. CIEBIE SUK.. wysterylizować na żywca, a rudego wysterylizować.

Zabic cie rudy ****u I cala twoja rodzinke za to co zrobiles swojemu dziecku dobrze ze tych dwoch twoich synow nie bylo pod twoja opieka tylko ten maluszek ktory teraz tak cierpi ja na jego miescu jak by dorusl powinien ci sikiere wbic w serce ktorego frajerze nie masz ruda ****o a ty dziewczyno gdzie mialas oczy bil cie ten cwel a ty pozwolilas by skatowal twojego maluszka a na fb udawalas taka dobra matke brak slow ruda **** zdechnie we wiezniu tam zrobia z toba pozadek ciekawe czy mamusia twoja nadal bedzie chodzila z glowa do gory I gadala na innych

Co tu gadać cała rodzina taka, powyjeżdzało TOTO do warszawki i wielkie państwo udaje a smród się za nimi ciągnie. Noc tylko się ze wszystkimi sądują i tyłki ludziom obrabiają.

to wiedziałeś co się dzieje i nic nie zrobiłeś tylko teraz piszesz jakieś **** zbytne komentarze weź się a ni z tekstem ze byś kur... na jego miejscu zrobił to czy tamto żenada ogarnij

A gdzie helikopter ? Moze wezwany do jakiegoś żula?

Cala rodzina.patologia jak z jednej strony tak i z drugiej jedno drugiego warte a caly Zychlin sie litowal Martynki i calej jej rodziny teras wszystko wychodzi najaw wielka strazaczka i rudzielec zamiast rznac dobra mamusie mogla wziasc sie do pracy a nie.szlajac sie z dziadem ktory mogl by byc jej ojcem

szacunek pediatria kutno, czysta profesja, pelęgniarki

Rudy h...jak mogłeś zrobić to swojemu dziecku.Zgnij w więzieniu mędo. .

Pazury poucinałabym zwyrodnialcom za to zrobili dzieciątku niewinnemu. I gorącego pręta w d........pe niech zobaczą jak to jest!!!!!!

Życzenia zdrówka dla Maleństwa i dużo, dużo sił

S****ysynie Rudy bym cie ****o zabila wlasnymi rekoma frajerze **** mamusie mogles skatowac tak jak twoj brat katowal waszego ojca az biedny zmarl

Nie tylko ojca bił, ponoć i kobite lał

On sam tatuś wyśmienity się wykończył bo pił i na wynajmie się wykończył i nie pierdul ze to rodzinna mieszkał osobno i tak się stało rodziny tam nie było on sam takie życie prowadzic

też to potwierdzam, podejcie pielęgniarek 5 i pani dr kutno...............wszystko widzieliśmy i słyszeliśmypacjenci

pediatria kutno 555555555

Boze!!! Martyna urodzila damianka 2godziny po mnie lezala ze mna na sali !! Niech bog ma chlopczyka w opiece

Biedny maluszek takie malenstwo a ile już przeszło daj Boże żeby przeżył to jest najważniejsze

2 pielęgniarki i pani dr w tym dniu wspaniałe 06.04.3018 oddział pediatryczny Kutno

Bydlaki zasrane,wykasować i wysterylizowac patroli

Mam nadzieje że ten biedny maluszek wyzdrowieje bo on jest tu najważniejszy teraz a nie jakieś tam plotki a rydy był zawsze**** i****em zdechnie.

Krzesło elektryczne dla takich bydlaków.

JAK ZWYKLE DUŻO OSÓB WIEDZIAŁO O SYTUACJI A TERAZ WYLEWAJĄ ŻALE W NECIE. WSTYDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Takiego bandziora nie można wymeldować a rozwody trwają wieki bo dostają adwokatów i próbują się wybielac jacy to oni kochani mężowie i tatusiowie .

Jakie wymeldowale, przecież to ona do niego się wprowadziła. Niech nie zgrywa świętoszki. Miała szczęście, że akurat tego dnia była trzeźwa. Ona jest tak samo odpowiedzialna za to, co się stało!

pediatria Kutno 55555

Dziś w naszym państwie bańdzior ma większe prawa niż matka z dziećmi sama przekonałam się o tym a kuratorzy to odwiedzają te rodziny co nie potrzeba i szukają dziury w całym .

docencie te pielęgniarki i Panią dr. bylismy w szoku pacjenci pediatrii kutnowskiej

No babcia G. co teraz powiesz? O wszystkich wiedziałaś co powiedzieć a teraz o twojej rodzinie będzie temat.

Jak I Martyna I ten Gapa oboje winni

Gapa ch.j Ci w d..e cw..u mam nadzieje ze na Smutnej 21 beda wiedzieli co z toba zrobic. Kur.ą zawsze byles ruda szujo

Dowalic powinni i jej i temu dziadowi. Jej za to że na to pozwoliła i go kryje, a jemu za to zrobił niewinnemu bezbronnemu maleństwu. Dziadostwo trzeba eliminować.

Nie wiwm czy ktos zauwazyl ale na zdjeciu na Facebook dziewczyna ta ma siniaka na reku I prawdopodobnie I pod okiem. Moze to swiadczyc o tym ze ktos znecal sie I nad nia. Powinien ktos to sprawdzic

no wlasnie tez to zauwazylam ze ma pod okiem siniaka może on ja tez bil

Mnie bardziej jako matkę zastanawia zdjęcie na którym podnosi do góry 3-miedieczne niemowlę! Która normalna matka tak robi? To niemowlę ledwo głowę trzyma a ona go nad swój łeb do góry podrzuca? Przecież synek mógł jej upaść. To nie zabawka przecież.

Jeśli nawet się nad nią znecał to chyba jej to pasowało skoro z nim była, normalna kobieta nie dopuści do przemocy w domu fizycznej czy psychicznej a tymbardziej na własnym dziecku.

Az trudno uwierzyc,dzien w dzien spacerowala z maluchem,wygladala na bardzo odpowiedzialna młodą mame....moze presja i obawa ?

Ludzie az oczy bola to co piszecie... tylko na jednym Wam zalezy - na plotkach (kto z kim, z skad ma na samochod, badz na inne rzeczy materialne). Najbardziej w tym calym zdarzeniu ucierpialo niewinnie dziecko. Modle sie o zdrowie dla maluszka. Jest silnym chlopczykiem, gdzie wiem, ze otworzy oczka. Wszyscy tak obarczaja ojca, a co z matka? Z reguly jest winny ten, kto milczy. Nikt sie nie pochwali, ze tego samego dnia kiedy doszlo do tragedii widziano matke, jak kupowala alkohol z siostra badz kolezanka w sklepie. Mozliwe, ze do calej awantury ona doprowadzila jak wrocila pijana do domu. Zreszta kilkakrotnie na ulicy ludzie widzieli, ze nie odnosi sie do dziecka we wlasciwy sposob jak na matke przystalo. Przykre jest to, ze ludzie karmia sie tylko plotkami, a Co najgorsze - wierza w nie ...

A zeby cie c w e l u tam w wiezieniu w d u p e w y r u c h a l i 2 metrowym f i u t e m

druga pacjentka, potwierdzam słowa pierwszej pacjentki , pielęgniarki biegały, bardzo się starały, kutnowska pedriatria 5

tacy ludzi to nie powinni mieć dziecka

Cała ta rodzina była bardzo specyficzna młoda dziewczyna po przejściach w życiu chciała ułożyć życie znaleźć kogoś bliskiego stworzyć rodzine wszystko okej prócz tego ze facet lubił pic nie raz był pod wpływem alkoholu i po 2 chyba widziała jak się zachowuje skoro mieszkali razem ... wina jest ich 2 nawet jeśli matki nie było w domu wiedziała jaki jest jej partner mogła iść z dzieckiem a nie zostawiać jeszcze pod wpływem alkoholu .Taki człowiek nie jest materiałem na ojca ona powinna przejrzeć na oczy nie powinni mieć dzieci , a te dziecko powinno zostać odebrane i znaleźć kochająca rodzine !!! W której poczuje bezpieczeństwo i miłość przede wszystkim !!

podziwiam te pielęgniarki, wielki szacunek

Życzę powodzenia tej całej "mamusi"na Beskidzkij!

martyna na pewno tego nie zrobila stawiam na jej chlopa szkoda mi jej ze musi to przechodzic

dziecko najpierw trafiło do szpitala w Kutnie gdzie widziałam jak fachowo zajmowano się tym dzieckiem (lekarze i pielęgniarki), "pacjentka z Oddziału", czemu nie wspomniano o nich to w dużej mierze dziecko zawdzięcza im życie, wielki szacunek dla tych ludzi z oddziału pedriatrycznego w Kutnie

A ruda Pani minister cieszy się że dzieci się rodzą!!!!

Tak wszystkiemu winna pani minister, Jarek K i ojciec dyrektor z Torunia.

Takich Ludzi tepic tylko. DZIADOSTWO

Dziadostwo **** wrrr

Jesli to oni sa winni zlapalbym i ich za****...

Kuratora za **** wziaść urzędników gdzie byli nic nie kontrolowali aby kawki i ciastka w tych użędach wy**** użednikó

Czemu mieli kontrolować rodzinę w której nigdy do niczego nie doszło? Mnie bardziej dziwi, ze znajomi i sąsiedzi "rodziców" nic nie wiedzieli.

Dokładnie. Żeby była interwencja służb musi być zgłoszenie. Mają chodzić od drzwi do drzwi i pytać czy ktoś bije dziecko ? Gdzie była rodzina, najbliżsi, sąsiedzi ? Nikt nic nie słyszał, nikt nic nie widział. Jak zwykle w takich sprawach ! "Nie moja sprawa- nie będę się wtrącać ! Bo po co. Nic nie widzę, nic nie słyszę"

Uważam że Martyna też powinna odpowiedzieć za to ponieważ dziecko miało wcześniejsze obrażenia, więc nie było to jednorazowe pobicie.

????POLSZMAT w Budzyniu pod sklepem

Kutno miasto meneli, patologii i złodziei. Strach iść w nocy żeby Cię nie pobili ani nie okradli. Piszecie na Żychlin a sami macie się czym pochwalić prawda?

Jego rodzice zostali zatrzymani, mieszkali razem w okolicach Żychlina, chłopiec jest ich jedynym dzieckiem. Sprawa trafiła także do Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Hola hola Darek G. to robił dzieci na lewo i prawo

Robił dzieci ale nawet na nie nie płacił. Nie interesował się wcześniejszymi dziećmi. Na nieszczęście to maleństwo było z tym zwyrodnialcem

Gawron to cały czas pijany chodził i jeździł pijany samochodem nawet strażackim, a Martynka to była ślepa i nie widziała co się dzieje jak mieszkała z nim pod jednym dachem?

Pielęgniarka środowiskowa to przychodzi po narodzinach dziecka a dziecko ma już 6 miesięcy to jak mogła widzieć jakaś pielęgniarka że dziecko ma otarcia i krwiaki??!

Taki maluszek to powinien być też pod opieką pielęgniarki środowiskowej ??? Więc czemu nikt niczego wcześniej nie zauważył ???

A ty M.W skoro twierdzisz że dobra dziewczyna to gdzie była tego feralnego dnia

Jedno drugiego warte

Ciekawe która kuratorka miała ich pod opieką ?

Niestety ta dziewczyna jest spokojna na pewno ona nie zrobiła krzywdy synkowi ale to na pewno gawron jemu palma odbijała to pierdolony czubek ona nigdy by mu krzywdy nie zrobiła bardzo go kochała a po drugie że taka różnica wieku to nic nie ma do tego a wy zaraz wielkie domysły żadnego kuratora nie mieli i żadna patologia wy ludzie sami się nakręcacie i tylko szukacie sensaci aby tylko komuś dupę obrobić nigdy nie wiadomo gdzie i kiedy w każdej rodzinie może się coś takiego wydarzyć niestety to nie wypisywać obelg bo to potem powraca a jak tam było i co się stało to tylko oni wiedzą nikt tam w domu z nimi nie był taka prawda szkoda dziecka to fakt bo ono w tym wszystkim najwięcej ucierpiało ale my dokładnie nie wiemy które z rodziców mu zrobiło taką krzywdę

"Niestety ta dziewczyna jest spokojna na pewno ona nie zrobiła krzywdy synkowi ale to na pewno gawron jemu palma odbijała to pierdolony czubek ona nigdy by mu krzywdy nie zrobiła bardzo go kochała" - i co pozwoliła na to stary proszę cię aż mdli , daj s****la to mu pokaże podobną atmosferę tylko , że mu odbyt nie wytrzyma od trzonka pały np. bejsbola

Moja rodzina zna jego rodziców byli u nas w 2 św.

I co w związku z tym MŚ że byli w święta? ???? Weź się ogarnij.

I***ć go rudą k...e co na psy donosił a teraz własne dziecko skatowł zrobić z nim to samo

Straszna tragedia niech bóg ma te dziecko w opiece. Prawdą jest że młode dziewczyny sie nie szanują i to sie dzieje wszedzie ale w zychlinie coraz gorzej

Skąd wgl. twierdzenie, że żychlińskie dziewczyny prowadzą się gorzej niż jakiekolwiek dziewczyny z innego miasta? Ludzie nie uogólniajcie, bo porządnych ludzi obrażacie.

O i znowu zychlinskie ****iatkoo nie do pojecia

Prawda jest jedna Żychlin to patologia

W Żychlinie mieszka nie tylko patologia. Czy uważasz, ze lekarze, nauczyciele, inżynierowie, prawnicy, przedsiębircy, właściciele różnych firm a przede wszystkim normalne rodziny to też patologia ???? To mówię Ci NIE - ŻYCHLIN to nie tylko patologia

Sorry to w Kutnie ludzie strzelaja nawet w kościele

W kościele i na komendzie policji ;-)

I świat się kręci...

Skoro tak piszesz, dlaczego nie podasz swoich danych cwaniaku? Podnieca cię siedzenie przed komputerem i obrażanie innych? Według mnie patologia, to właśnie takie osoby jak ty

Chcesz dane to masz... Lutek Kubica

Przywrócić karę śmierci i oko za oko ząb za ząb kci zróbcie sadaż zobaczmy jakie prawo wybiorą ludzie

Kutno...miasto przykładu...i centrum kultury Polski

Jest w necie filmik ciapaty gwalciciel polecam to samo powinno go spotkac

Czy to będzie Żychlin, Kutno czy Warszawa nie można, wszystkich mierzyć jedną miarą. Patologia jest wszędzie. To okrutne co się stało! Za małe są kary, za takie bestialstwo !!! Jeszcze zostaną ukarani...oby dzieciątko przeżyło...

Święta prawda

21_latka z 41 letnim facetem to nie jesy normalne,pewnie patole ,mieli kuratora?

nie mieli

Zrobić mu to samo co ciała temu gwalcicielowi zrobili obcieli mu uszy a później tasakiem poleciała główka

Ludzie o czym wy piszecie że ktoś lubi tutaj jest o dziecku w ciężki stanie które leży w śpiączce a wy piszecie o jakiś dziewczynach które lubią

Łapka za nazwę

Dokładnie!

Biedne maleństwo żebyś tylko wyzdrowiał jak oni mogli ci to zrobic !!!!! Kara śmierci powinna być!!!

Popieram kom obywatela

Jest taka jedna 22 lata co lubi

No Martynka. Nie udawaj niewiniątka, bo każdy wie jaka ty jesteś. Teraz będzie udawała niewinną, ale tak naprawdę to jesteś wredną K***Ą

Rodzina G. nie powinna się rozmnażać. I matka i ojciec winni jednakowo. A rodzina nic nie widziała? Gdzie babcia dziecka?

Smutna historia.Co tam się dzieje w tym Żychlinie? Niebywałe jak można pobić aż tak malutkie dziecko? Nie mogę tego zrozumieć

To nie Żychlin, tylko Budzyń

Niech dadzą 1000 plus to będzie patologia pierdol...ć się na pot3ge!!!!

Brak słów . jak można na to pozwolić tak matka jak i ojciec nic nie warci ???????? patologia jak za dlugie raczki to niech sie zmierza z rownymi sobie. Sprawiedliwość was spotka????????

Patologia od pokoleń. Niezgodna rodzina G. Skoda dziecka.

PATOLOGIAAAAA

Który gapa? Ten co siedział i grypsował?

Nie ten jego brat

Nie to ten. Rudy strażak.

Kochająca mamusia M.Zielińska I tatuś D.Gawroński z Żychlina (Budzyń)

To ***** budzyn nie podpisuj zychlin bo jeban* kutnowiacy wyzywaja nasze dziewczyny od kur*w a sami tam maja patologi od chu*a

Tam najwięcej zamieszania to Stara wprowadza

Szkoda maluszka. A co do pytania czy dają?hahaha dają dają za darmo i za pieniążki kto jak lubi

To gościu z Żychlina, a mieszkania w Buszkowie. Rudy Gapa. Jest strazakiem w Żychlinie.

Już nawet że straży go wy****i bo kradł tam

Dupska dają w zychlinie dziewczyny?

Skoro nigdy nie byłeś w naszym mieście to nie oceniaj jedną sytuacją całego miasta. Żenujące, każdy mierzy swiat swoim poziomem

Żenujący komentarz.

Obiektywny co do tego masz racje same ślamazary w tym Żychlinie tylko sie oglądają jak zobaczą lepszy samochód świnie

Stawianie na równi całego społeczeństwa do pojedynczych patologii jest śmieszne. Przekrój ludzi wszędzie i zawsze jest różny.

Martyna Z. I Dariusz G.

ZDRÓKA DLA MALUSZKA >ANIOŁKI CIE URATUJA> rodzicow jak najszybsza sprawa w sadzie bez odwlekania przez sad sprawy. dozywocie po 4x

Znowu Żychlin masakra w tym mieście nie ma pożądanych dziewczyn same ****y puszczają sie potem dzieci i wychodzi taka patologia

Dobrze ze w kutnie sami porządni ludzie -,-. Jeśli wiesz to w Żychlinie mieszka kilka tysięcy ludzi a porównujesz nasze całe miasto do patologii. Kutnowiacy niech sie nie wypowiadają bo lepsze sytuacje sie tam czasem dzieją.

Czy wy myślicie że w Żychlinie jest zbiorowisko patolgii z całego kraju? Ludzie weźcie się ogarnijcie i nie obrażajcie porządnych ludzi. Wielcy mi Państwo z Kutna i Krośniewic.

A. Dobrze prawisz, równie dobrze można przejść się po 21 ulicą Królewską i zobaczyć jak na**** nastolatki rzygają po zakamarkach kamienic....

I leją pod oknem, chociaż toaletę mają 20m dalej

Poczekajcie wszyscy z komentarzami i zemsta. To do Pana Agresora. Skoro pan taki prawy to trzeba poczekać do końca dochodzenia i wtedy wyciągnąć wnioski. A nie odcinać jaja czy ręce. Nie trzymam strony tych rodziców , ale narazie są podejrzani a nie winni. Jeśli zostało im choć trochę sumienia i to prawda co zrobili. To wszyscy szybko się dowiemy całej prawdy.

i co tatus zawinil i co teraz poglaskac go po glowie ze dziecko pobil??? w ryjlac frajera az zdechnie scierwo

Ja nie jestem prawy , a co do tego faceta to z chęcią przeprowadził bym z nim mocno ożywioną rozmowę. Tak że to on przez resztę życia mógłby grzecznie siedzieć na ławce lub leżeć w łóżeczku i uśmiechać się bez więdnie do słonka ;-)

Ciekawe która kuratorka miała ich pod " opieką " ???

Z przyjemnością temu facetowi spuścił bym konkretne w.p.i.e.r.d.o l .

A za Polną palą się działki

Paliła się trawa, nic poważnego.

Muszą być z budzynia, no tam dziś była telewizja

Maluszku trzymam za Ciebie kciuki, żebyś był zdrowy. Rodziców się nie wybiera .. mam nadzieję, że spotka ich stosowna kara. Życzę Ci zdrówka i kochających opiekunów.

Kara śmierci dla sku ....rwysynów zabić takie łajzy

Mieszkali w Budzyniu koło Żychlina

Na innych stronach piszą że z okolic Żychlina .

W KAZDEJ GRUPIE,W KAZDEJ WARSTWIE SPOŁECZNEJ JAKAS ..ŁAJZA'' SIE ZAWSZE ZNAJDZIE.... SMUTNE TO CO SIE STAŁO.....A Z DRUGIEJ STRONY SA TACY CO MOGA BYC WZOREM DLA INNYCH...

Podobno z okolic Żychlina ale skąd dokładnie nie wiem.

500 + robi swoje.

A co ma 500+ do tego znam osoby które to pobierają i te rodziny sa normalne szczęśliwe ze mogą dziecku dać na wycieczkę itp i normalnie żyją . takie komentarze ze 500+ jest tego przyczyna sa do bani . co lubicie jak was polityka okrada i roni w ****a tylko żebyście zarabiali na nich dla was to ważne ze wam podniosą pensie i do reki macie 1500 zl i szczęśliwi jesteście a gdzie qurwa reszta ?? później się dziwią ze ludzie młodzi wyjeżdżają za granice i pracują za termalne pieniądze !! ZAL .. PL !!!!!!!!!!

gdfsgds3 nie traktuj tego jako hejt czy też obrazę, ale żal mi Ciebie bo po prostu głupi jesteś.

KTO CI POWIEDZIAL ZE TYLKO TACY LUDZIE BIORA 500+. TO ZE KTOS DOSTAJE 500+ TO OD RAZU PATOS ,ALKOS I BIJE DZIECI??? JESTES W BLEDZIE.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TEN KTO NAPISAŁ ZE 500+ TO PRZYCZYNA TEGO TO DLA MNIE DEBIL I MOWIE TO TYLKO DELIKATNIE OCH ! 

Wiecie kto to taki jakies szczegoly? To wazne!!!! Chociaz konkretnie skad sa...

A co to za pytanie?! Zabrakło już tematów do plotek?

tatuś 41 lat mamusia 21 ciekawa para z nich pewnie jest może to tata z córką a dziecko to wypadek w akcji

CZY TO WAZNE ILE MAJA LAT I CZY SA SPOKREWNIENI. WAZNE JEST TO ZEBY DZIECKO PRZEZYLO I MAM NADZIEJE TRAFILO DO RODZINY ZASTEPCZEJ. BO NA PEWNO NIE DO NICH

Kwestia czasu, żeby wiedzieć kto to - Kutno jest małe. Potem to już wiadomo co zrobić, to samo co zrobili bezbronnemu dziecku. Agresor jestem jak najbardziej za!

Zajeb...c to za malo.kto ich zna powinni zajac sie takim elementem.

500 plus zapomoga dla demoludu i demulują dzieciaki mieszkania jeszcze alkohol na kartki i będzie git

agresor ide z toba, sprawiedliwosc ich nie dosiegnie bo zyjemy w panstwie "prawa"

Takich ludzi już nie powinio się karać w taki sposób że pójdą do puchy za kilka lat wyjdą nie nie powiem tam im dadzą szkole ale to nie znaczy że jak wyjdą to nie zrobią tego samego np z innym dzieckiem Jemu uciąć jaja a jej zaszyc mandaryne

LEPIEJ UCIAC RĘCE

To znaczy ze niczym się od nich nie różnisz

A TO CO PASUJE CI TO ZE POBILI DZIECKO??? MASZ DZIECKO ???

WY ****Y ZNAJDE WAS I ZROBIE WAM TO SAMO CO TEMU DZIECIACZKOWI !!!!!!!!!!!

Rozumiem zdenerwowanie, ale skąd ma Pan pewność, że winni są oboje rodzice?

BO JAK JEDNO BILO TO DRUGIE PATRZYLO I POZWOLILO. GDYBY BYLO W PORZADKU TO SAM/SAMA BY ZGLOSILA NA POCICJE. A NIE POZWOLILA NA TO.

MATKI NIE BYŁO W TYM CZASIE W DOMU ZOSTAWIŁA DZIECKO POD RZEKOMO "DOBRĄ" OPIEKĄ, BO KTO BY POMYŚLAŁ, ŻE OJCIEC ZROBI KRZYWDE WŁASNEMU DZIECKU.

tylko problem jest taki że według lekarzy to dzieciątko ma krwiaki pochodzące z różnych okresów czasu,więc to nie był pierwszy raz mamusia ślepa czy głupia?

NO TO Z TATUSIEM POGADAC emoji

dodaj komentarz
Czytaj także