Rejestracja i logowanie

Weganie znów w Kutnie. Szykują akcję pod ubojnią

Wydarzenia 30-07-2020 Autor: toza Foto: archiwum/poglądowe.
33
Weganie znów w Kutnie. Szykują akcję pod ubojnią

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Kutnie pojawiła się informacja o planowanym zgromadzeniu publicznym. Odbędzie się ono przy kutnowskiej ubojni.

- W dniu 04 sierpnia 2020 r. w godzinach od 11:00 do godz. 20:00 przy ul. Wschodnia 21 w Kutnie planowane jest zgromadzenie publiczne w trybie uproszczonym z udziałem 25 osób – informuje UM Kutno w BiP.

Jak czytamy celem zgromadzenia jest zwrócenie uwagi na problem zwierząt hodowlanych.

Dodajmy, że to nie pierwsza podobna akcja zorganizowana w naszym mieście. Działacze organizacji prozwierzęcych pojawiają się w Kutnie co jakiś czas. Jedno z czuwań relacjonowaliśmy W TYM MIEJSCU.

komentarze (33)
Dodaj komentarz

Dziś grill , karkóweczka hamburgery i piwko. Czniam wegan. , 

Dzienkujemy naszemu pracodafcy że daje nam prace w Pini a obecnie w Animeks. Dzienki tej pracy mamy zajencie pieniążki możemy sobie kupidź papieroski i wódeczke, możemy jeździć czasem na Widzef, kupować płyty discopolo. Czasem tesz dostaniemy od kierowcóf papieroski lub piwko.za pomoc na rozładónku tucznika. My kochamy swom prace oras swyh kierownikuw i całe branże żeźniczą. Popieramy prezydenta Dude i PiS oraz pana Bosaka który poparł Dude na prezydenta. Nie popieramy peofców i innych wykształciuchuw. Popieramy 500 plus i wszystkih prawidzych patriotuw polaków.

Witam, Nie wiem jak Państwa ale mnie ciekawi jedna sprawa. Dlaczego zgromadzeni dotykają zwierząt? W obowiązujących zasadach ochrony zwierząt gospodarczych trzody chlewnej jest mnóstwo wytycznych odnośnie warunków sanitarnych. Dotykając zwierząt nie tylko łamią przepisy ale również narażają życia konsumentów spożywających mięso.

Szczerze? Życie takiego jak ty g... Mnie obchodzi.

Czyżby Soros znowu sypnął kasą. Tak sami z siebie to by d.. nawet nie ruszyli.

Rano popatrz w lustro a zobaczysz tam Żyda.

Czemu nikt nie staje w obronie kur hodowlanych ?? przecież one też czuja i boją się że zostaną zabite na skrzydełka z KFC ....

Łżesz jak każdy katopisior

Oczywiście, że stają

A ja dzisiaj po robocie grill i karkóweczka

Nie ma nic gorszego na świecie od lewactwa.Czy nie można tych porąbańców usunąc w cywilizowany sposób,tzn.na kopach i pałami pogonić? Oczywiście jeszcze mandaty za zakłócanie spokoju i utrudnianie pracy innym.

"Pogonienie pałami" jest cywilizowane? Szkoda słów... A utrudnienie pracy przy uboju zrobiłoby wiele dobrego dla ludzkości.

Od wpierdzielania trawy,to już masz rozumek jak p.Spurek.

Za to jaki zdrowy układ pokarmowy emoji

Nie ma nic gorszego na tej Ziemi jak ludzkie zwierzę. W większości tępe, bezwzględne i zbyteczne. Jesli to ludzkie zwierzę nie rozumie że stworzyło innym zwierzętom obozy koncentracyjne to nie jest warte by istnieć.

aLe MoJa PySzNa KaRkÓwEcZka!!!!!1 jAk ŚmIeSz LeWaKu!!!! Po prostu stare pokolenie musi wyginąć z czasem

Będziesz śmieciu też stary chyba że wcześniej zdechniesz.

Ja to się zawsze boję czym oni poją te biedne świnki przed śmiercią a potem to jecie a może to jakaś chemia

Zwierzęta hodowlane ,czyli hodowane na ubój więc o co im chodzi mamy je trzymać w domach?

Czy twoj łeb nie może zrozumieć że te zwierzęta czują i tak jak każdy chcą zyc.

Powiedz to Lwu który żre półżywą jeszcze antylopę i zaproponuj mu 7 kg trawy

Przyznajesz ze masz rozum który ewolucyjnie pozostaje na poziomie lwa.. Jeśli nawet to czy lew torturuje zabijane zwierzę? Czy wykorzystuje je przez całe życie żeby potem w bestialski sposób je zabić? Co do tej ameby podpisującej się baran to widać że ma aspiracje... Niestety zawsze pozostanie amebą.

Błysnąłeś pochodzeniem od małpy. Gdyby Darwin żył to by się z Ciebie cieszył, bo mu podobno jednego ogniwa brakowało.

Ale mu w ryj strzeliłeś, pewnie mu świnka powiedziała że nie chcę być zarżnięta. Kury hodowlane nic Ci nie gdakały, żebyś je uwolnił. Krowy nie muczały ,ze chcą być wolne ???

To czemu nie hodujemy ludzi na mięso? Bo jesteśmy """lepsi"""" od innych zwierząt?

Każdy ma wybór, ja jestem mięsożerny i lubię mięso więc będę je jadł. Oczywiście jestem przeciwny temu aby zwierzęta były zabijane w nie humanitarne sposoby i na tym należy skończyć a nie jeden na drugiego naskakuje. Jak w tym kraju ma być dobrze

****s://grabcad.com/tutorials/123movies-watch-the-kissing-booth-2-2020-hd-online-full-free ****s://grabcad.com/tutorials/123movies-watch-the-kissing-booth-2-2020-full-hd-online-free ****s://grabcad.com/tutorials/123movies-watch-the-kissing-booth-2-2020-hd-full-movie-online-free ****s://grabcad.com/tutorials/123movies-watch-the-kissing-booth-2-2020-hd-free-online-full ****s://grabcad.com/tutorials/123movies-watch-the-kissing-booth-2-2020-online-free-full-movie ****s://grabcad.com/tutorials/123movies-watch-the-kissing-booth-2-hd-2020-online-full-free ****s://grabcad.com/tutorials/123movies-hd-watch-the-kissing-booth-2-2020-online-full-free ****s://grabcad.com/tutorials/123movies-watch-the-kissing-booth-2-2020-movie-online-full-free ****s://grabcad.com/tutorials/123movies-watch-the-kissing-booth-2-movie-2020-online-full-free ****s://grabcad.com/tutorials/123movies-watch-the-kissing-booth-2-2020-online-full-free-hd ****s://nie linkujemy.hybrid-analysis.com/sample/3a49c37eefd1aba683215d915be93460e3a304b89072aa2a0d3682a55d23d3e6 ****://nie linkujemy.4mark.net/story/2284669/123movies-watch-the-kissing-booth-2-(2020)-hd-online-full-free-grabcad-tutorials ****s://nie linkujemy.posts123.com/post/64494/123movies-watch-the-kissing-booth-2-2020-hd-online-full-free-grabcad-tutorials ****s://nie linkujemy.topfind88.com/post/64495/123movies-watch-the-kissing-booth-2-2020-hd-online-full-free-grabcad-tutorials ****s://caribbeanfever.com/photo/albums/dgdsedsf ****://facebookhitlist.com/forum/topics/hfdewewr ****://nie linkujemy.onfeetnation.com/profiles/blogs/dsdsgqwew ****://myfolio.com/art/96121y8via ****s://paiza.io/projects/C3FXQYlN1pIjziaviFrXdA?language=php

"Jak czytamy celem zgromadzenia jest zwrócenie uwagi na problem zwierząt hodowlanych." Co się dzieje z tym światem? Czy niektórzy z kut.asa na główkę na czoło spadli?. Od tysiąca lat mięso było podstawą i zapotrzebowanie do życia, aby mieć więcej siły do pracy niewolniczej i do przetrwania.

Dowiedz się może ile drzewiej obowiązywało dni postnych - może się okazać, że mięso wcale nie było "podstawą"( pytanie tylko czego?) i jak to pięknie określiłeś "zapotrzebowanie do życia"(tego nie sposób zrozumieć). Wyszło na to , że jesteś tym niektórym, który na czółko spadł.

Popieprzeni ludzie.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także