Rejestracja i logowanie

[WIDEO] Aktor z Kutna wychwala Macierewicza: „Dziękuję za 50 lat walki o niepodległość!”

Wydarzenia 06-11-2019 Autor: toza Foto: tvp info
87
[WIDEO] Aktor z Kutna wychwala Macierewicza: „Dziękuję za 50 lat walki o niepodległość!”

Internet obiega nagranie z udziałem Jarosława Jakimowicza. Aktor pochodzący z Kutna gorąco dziękuje marszałkowi seniorowi nowej kadencji sejmu za obecny kształt Polski.

W programie #Jedziemy” w TVP Info Jarosław Jakimowicz, Jacek Wrona i Jacek Liziniewicz dziękowali Antoniemu Macierewiczowi za jego działalność polityczną. Kiedy polityk wychodził ze studia podszedł do niego J. Jakimowicz

- Ja mam 50 lat. Dziękuję za te 50 lat walki o niepodległość, dziękuję za kraj, w którym żyję. W imieniu moich dzieci, Polaków, wszystkich tych którzy rozumieją to i inaczej rozumieją. Dziękuję bardzo. Naprawdę jestem dumny i zaszczycony - mówił do Antoniego Macierewicza ściskając mu dłoń.

Dodał, że mówi szczerą prawdę i nie jest to wyreżyserowane.

We wtorek rzecznik prezydenta Błażej Spychalski poinformował, że Andrzej Duda wyznaczył Antoniego Macierewicza na marszałka seniora rozpoczynającej się kadencji Sejmu.

komentarze (87)
Dodaj komentarz

Jeden iścisk dłoni,a lewactwo zachowuje się jakby wybuchła 4 wojna swiatowa.

Nie wiedział czy wstać czy siadać, wylizał 4 litery Macierewiczowi bez dwóch zdań, no cóż w końcu posadka po Misiewiczu jest wolna ;-)))

Panie Jakimowicz przynosisz pan wstyd nam swoim zachowaniem i brakiem wiedzy na temat działalności pana Macierewicza w obecnym rządzie i nie tylko

KIedyś był kiepskim wilkiem, dzisiaj jest żałosną karykaturą samicy psa emoji

Brawo panie Jakimowicz! Trzeba mieć odwagę i wysokie morale aby tak postąpić w tym lewackim i zgnilym swiatku aktoròw.

Chyba nasrane wełbie...

I kto tu ogląda TV PIS?hipokryzja.

Zważywszy ,że "kodziarze są niczym" to oglądają wszyscy,

Bo są niczym, pajace, zrobili zbiórkę na obronę demokracji, a pajac ją zabrał, ot takie komusze morale.

Brawo Panie Jakimowicz, za to że ma Pan w tyłku tęczowych , lewactwo, i postkomune.

Ty chyba nie rozumiesz co piszesz albo za dużo oglądasz tvp

Ty za to rozumiesz, i tylko ty masz patent na rację.

tylko ostatni cymbał może tak mówić o antonim m!!!

Taki jak ty

Sw ty chyba jesteś z tych którzy kupią wszystko jak was określił Kurski twój idol

Jeszcze nie słyszałem by Pan Jarosław chwalił się kutnowskim pochodzeniem. Za to chętnie rozgłasza opowieści o kontaktach z tzw. półświatkiem. Poza tym sprawia wrażenie bardzo sympatycznego i wesołego człowieka.

Ależ Nasz Jarek ma piękną kartę w swoim życiorysie, którą przez Swoją skromność nigdy nie wyjawił. Otóż Dziadek naszego Jarka bardzo dzielnie walczył z komuną gdy był Prezesem Masarni przy ul.Barlickiego (teraz znajduje się tam sklep Mila) w latach 70-tych. Zajmowano się tam "ulepszaniem" wyrobów wędliniarskich, co nie spodobało się ówczesnej komunistycznej władzy więc wylądował w pierdlu. Teraz, mając takie koneksje z Panem Marszałkiem Seniorem może wystąpić o rehabilitację Dziadka i bez medalu, czy orderu się nie obędzie.

Zapatrzyłeś się na Wawrzeckiego?

Dobrze dziadek robił.Z komuną należało walczyć na różne sposoby.

Adamie, a kim byli twoi dziadkowie. Napisz nam o nich.

a co książke piszesz więc pisz ale o takich aktorzynach

Siedział w pierdlu bo kradł mięso i wędliny ! Jego dziadek był złodziejem !

W PRL u wszyscy kradli, kto nie kradł, to nic nie miał.

Dziadek psocił na własny rachunek, był przepadek majątku i puszka, aktor robi też na swoje konto i komuna kutnowska nie zostawiła na nim suchej nitki!!! Mam uznanie dla aktora bo jest dobrym przykładem dla własnych dzieci, nie kuca przed czerwoną szumowiną.

Ale przed szumowinami w sutannach już tak..... I pięknie włazi w d... Gościowi, który od kilku lat szuka trotylu, wybuchów i spisków.... Przed każdymi wyborami jest odpowiednio wcześniej chowany, ciekawe czemu? (Pytanie retoryczne, nie liczę na odpowiedzi i w sumie nawet mnie one nie interesują)

Pan Macierewicz pewnie jakieś załugi ma, nie przeczę, dla wojska zrobił wiele dobrego i wiele złego. Nikt jednak nie zaprzeczy, iż kłamał w wielu kwestiach. Szkoda wyliczać ale kłamał z katastrofą - przyczyn miało być pewnie 10 i niestety żadna nie udowodniona, mistrale za złotówkę, śmigłowce obietnice niedotrzymane - i to wszystko w świetle kamer, można odtworzyć i śmiać się lub smucić bo to raczej smutne jest.

Przecież Polacy lubią kłamców i złodziei, wybierają na senatorów Gawłowskich i Noymanow.

a ziemia pewno jest płaska

Dla ciebie(pewno) tak.

Kolejny kandydat do Fame MMA?

Głębiej już nie dało się wejść widzę... ile to człowiek na dnie zrobi aby się wybić. Smutne

No cóż imię Jarosław do czegoś zobowiązuje.Tylko Misiaczek może być zazdrosny.

Ale Biedronia w Kutnie na rowerze witałeś.

No i właśnie sobie o panu Jakimowiczu zdanie wyrobiłem. Niestety złe, a szkoda bo zdolny.

Rzeczywiście, kogo obchodzi twoje zdanie?

W Kutnie potrzeba jakiejś ogromnej inwestycji drastycznie zwiększającej atrakcyjność miasta. Ani kamienny garaż na pl. Wolności, ani zbudowany od nowa żelbetowo-drewniany dworek "z epoki saskiej" takiej atrakcyjności nie zapewnią. Potrzeba czegoś, co przyciągnie inwestorów nie tylko przemysłowych, co spowoduje, że centrum Kutna ożyje i pojawią się tu nowe usługi na wyższym poziomie niż do tej pory. Nie wiem, co to by mogło być, bo nie jestem specjalistą, ale kilkadziesiąt milionów wydanych na plac i drewniak to pieniądze stracone.

Weź już przestań to gówno wypisywać pod każdym artykułem bo to żałosne! Jak nie jesteś specjalistą to zamknij ryj i się nie wypowiadaj, a jak ci nie pasuje to się do Żychlina albo innych Krośniewic wyprowadź, sobie chociaż muzeum zwiedzisz

W d... byłeś , g.... widziałeś.

Ma do tego prawo, po co robić z tego sensację. Macierewicz ma piękną kartę w historii Polski i tak naprawdę nikt mu nie podskoczy.

Jprld... jakich czasów dożyliśmy! Ktoś komuś złożył na wizji życzenia urodzinowe a to wzbudza takie wzmożenie jakby co najmniej odkuto nową planetę. Nie wiem dlaczego piszecie o JJ. Że to aktor z Kutna? Tu się urodził ale całe życie mieszkał w Wawie. Jeśli np urodziłem się w Wiedniu to znaczy że pochodzę z Wiednia? O aktorskie Jakimowicza można myśleć co się chce. Ale poczytajcie trochę o tym jak się „rozwijała” jego kariera po „Młodych wilkach”. Pewien reżyser gdy zobaczył na castingu spytał tylko „co? Młode wilki?” Jak usłyszał że tak to raczył rzecz „to spier...!”nie od dziś wiadomo że nikt nie lubi tych którym się udało. Teraz traci angaże do roli za poglądy jakie głosi. Za poglądy! Podobno aktor jest od grania jak d... od sr...a. Kogo obchodzą na kogo głosuje?! I to w kraju gdzie „obrońcy demokracji” drą się na ulicach „wolność słowa!” Tylko że ta wolność słowa dla nich kończy się tam gdzie ktoś myśli inaczej niż oni. Ja tam Jakimowicza lubię za jego bezkompromisowość. Ma wywalone na tą całą „śmietankę” mówi co myśli i broni swoich poglądów. Dla kontrastu weźmy „wielką” aktorkę Jandę która się czuje „jakby ktoś na nią s...ł” bo akurat ktoś inny wygrał wybory. Albo Stuhra który z pogardą o wyborcach PIS mówi że potomkowie chłopów folwarcznych niszczących się teraz za swe niedole w pańskim dworze. Jakimowicz ma sto razy więcej klasy niż wyżej wymieni, zawodzący teraz że ich odcięto od dotacji bo nie rządzą kolesie którym przez lala włazili w d... A w odpowiedzi oponentów jest tylko „pisiory!” I ci się uważają za tych lepszych...

"...zawodzący teraz że ich odcięto od dotacji bo nie rządzą kolesie którym przez lala włazili w d.." piękne podsumowanie, teraz jj włazi w d..e jeszcze głębiej niż oni żeby dostawać dotacje i role? Jak jest marnym aktorem to i ról nie dostaje, jak mu poglądy polityczne przeszkadzają w robieniu kariery niech za granicę wyjedzie.

Adi, wyraziłeś/aś swoje zdanie. Dlaczego odmawiasz tego prawa innym?

Proszę wskazać fragment mojego wpisu w którym komuś czegoś odmawiam

Następny pisowski kretyn!

Gdzieś słyszałem, że mają kręcić "Smoleńsk 2". Może Pan Jarosław zagra jakąś nietuzinkową postać.

Ucho odstaw od d.....y i nie pleć bzdur!!!!

Żenujące te wszystkie komentarze, a redakcja też powinna się zastanowić zanim coś napisze dla sensacji. Kulturalny gest, a obudził jakieś chore reakcje gawiedzi...

Gajos,Linda,Kondrat o nich można powiedzieć AKTOR. Ale ten?jaki on aktor? aktorzyna, komediant podrzędny, drewniak aktorski co najwyżej... Aktorom to on może co najwyżej kawę na planie roznosić...

Ci których wymieniłeś to aktorzy resortowi, Jakimowicz jest niezależny i może sobie pozwolić na występ z każdym ,a całą resztę ma w d u p i e.

orły z tefałenu, za kase sorosza to na wizji maciowi lache zrobia

Co fakt, to fakt - jako aktor jest dość drewniany...

Niech się zrywa stary gniewny któremu kariera się dawno skończyła i nie ma z czego żyć,ostatnio się popisał na premierze swojej książki-był sam z dziennikarzami,tak samo jak frajer Kudelski co niby z wioski pod łodzią pochodzi-bujajcie się bo akurat promocji z tym starym kłamca nam nie potrzeba!!!

To mi sensacja ha ha. To już nie wolno się przywitać?

Żałosne to mało powiedziane

Z tego co wiem ma zagrać Zenka Martyniuka w serialu czy filmie sponsorowanym przez TVP.

.Temu człowiekowi rozum odebrało już .

"Gwiazda" jednego filmu chce się wkraść w łaski "dobrej zmiany". Pewnie wkrótce będzie zapraszany do programów TVPiS jako ekspert od wszystkiego...

Ale tęczowy laske zrobią sobie Grregor Kretynin i Bidon czrne chmury heheh. Pajace z was tbgl i Pilawana Obwodowa

Z jakiego Kutna? Czy jego rodzice w tym mieście się osiedlili? Tak, urodził się w kutnowskim szpitalu, a pochodzi z Warszawy.

Chyba mit o kutnowskim żigolaku-aktorze został obalony. Stąd negatywne oceny powyższego komentarza i brak słownego odniesienia się do niego.

Jeżeli posiadacie więcej informacji w tym temacie to się nią tutaj podzielcie, bo sam Jakimowicz twierdzi, że go nic z tym miejscem nie łączy. W wywiadzie z ,,Warszawa Vita'' powiedział, że jego mama urodziła go na wakacjach w domu 100 km od Warszawy, ale w jego dowodzie jest wymienione Kutno.

On walczy 50 lat z tego co najmniej 30 lat to pił gorzałę na umor , wciągał koks i rochal dziw...ki a także kasynie i dlugach na mieście to już nawet nie wspomnę.

Jestem pewien że po programie ten wazeliniarz Jakimowicz z przyjemnością zrobił by Antkowi laske , gdyby Antoś tylko zechciał :-)

Zajęty, Misio strzeliłby focha..

KCI to gazeta typu " krowa weszła w szkodę " więc jaką gazeta taki news ;-)

o ickach zapomniałem

Chyba "iksach" ew "x-ach"? - pipo

ogól pejsy i skóre naciągnij

odezwali sie sb eki

chyba "z beki"? - pipio...

z beki to chlali dopóki im emerytur nie zabrali

Jaki tam aktor , komediant co najwyżej .

Łojesu! Rynce łopadywujoo... Wstyd, panie Jarku! Wstyd!!!

Mógł jeszcze w rękę pocałować emoji

Naoewno go pocauje w rączkę a potem grzecznie zrobi Antkowi laske i to połykiem !

Zgadzam się Kutno przeprasza za pajaca

Proponuję zaprosić Pana Jarka na najbliższą "Majówkę z Bareją" - świetnie się wkomponuje emoji

Jakiego Pana ??? po takim panu to mój DZIADEK na konia wchodził

Tak.Prosto ze wpólnej sieni w czworakach ?A ostrogi miał do bosych stóp sznurkiem przywiązane.

jakie kupno tacy aktorzy.

Ma do tego prawo, nikt nikomu nie zabrania na szczęście, a w Kutnie działa czerwona cenzura!!!!!

kutno jest z ciebie dumne

Jarku zawiodłeś mnie na całej linii , nie podejrzewałem Ciebie o to.

Kutno przeprasza za pajaca!!!!!

i palanta!!!!

MACIEREWICZ - to ruski szpieg ? Tak, to wielce prawdopodobne - tak przynajmniej wynika z treści książki Tomasza Piątka - MACIEREWICZ I JEGO TAJEMNICE.

Macierewicz miał podać Tomasza Piątka autora książki "Macierewicz i jego tajemnice" do sądu za sugerowanie , że jest ruskim szpionem - ale jakoś tak wyszło, że nie podał - a to by znaczyło , że to prawda . I kto by przypuszczał, ten Antoni MACIEREWICZ - TO RUSKI SZPION.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także