Rejestracja i logowanie

[WIDEO] Aktorka wciąż wspomina dworcowego zboczeńca. „Osoby z Kutna mi dziękowały”

Wydarzenia 11-09-2019 Autor: toza
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (40)
Dodaj komentarz

O BOŻE,po obejrzeniu tych 2 wywiadów wychodzi ,że nie było przestępstwa tylko sprośna propozycja,a obecność nie była kwestionowana od początku więc na jego miejscu sama bym się .zgłosiła i tyle, Stworzenie o nazwie ameba raczej ma dobrze rozwinięte zachowania w przyrodzie a jak wiadomo mózgu nie posiada. Raczej psycholog na 100% potrzebny i ten gaz pieprzowy.

Szanowna redakcjo prosimy o blokowanie wpisów a nawet całego artykułu ponieważ osoba poszkodowana uznając,że mówi prawdę obraża nas mieszczan szkaluje nasze miasto w mediach o większym zasięgu i samo kci też będzie w stolicy obarczone całą tą sytuacją ,która mogła się zdarzyć wszędzie,zachowując się prowokacyjnie robiąc z siebie ofiarę większą nisz domniemane przestępstwo ,robimy darmową reklamę przy pomocy kci i poirytowanych czytelników . Mamy nadzieję,że policja znajdzie sprawce a najlepiej jak by się sam zgłosił dla dobra imienia naszego miasta. Poszkodowana wręcz się promuje publicznie co widzą internauci stąd tyle negatywnych wpisów . Niech sobie panienka przemyśli i nie ciągnie tematu po całym kraju aby zwrócić na siebie uwagę obrażając przy tym wiele osób. Ponad 45 tysięcy mieszkańców nie jest winnych rzekomemu zdarzeniu i być może chęci zaistnieniu w mediach o większym zasięgu. Panienka daj sobie spokój policja jest od tego,a będąc kobietą aż nie chce się słuchać,może panienka sobie książkę napisz oby pomogło. Panienka prowokuje komentarze złośliwe a potem nie siebie a nas zadręcza o ja cy to wy żli i nie dobrzy hejtujecie wszystko i wszystkich. Welcome to Kutno ale nie dziś ani jutro dla panienki może jak nabierze dystansu do ludzi a może siebie samej.

Komentarze to tam u trzaskowskeigo sobie wyłącz,u nas normalne miasto w większości i nie takie wariatkowo jak w stolicy ,załatw sobie wizę i do USA pomaluj się na czarno i zrób aferkę jak w u nas to może załatwią ci reklamówki w tv podwórkowym z tabletkami na bulimię. Poziom pokazujesz obrażjąc 90 % kutnian ale co tam byle w wariatkowie znanej stolica i mikro mediach cie usłyszeli.

Widać po twarzy,że to ameba po gimbie ,parcie na szkło ;żaden normalny nie chce jej stuknąć i tyle a za rok okaże się że ma dziewczynę , albo tęczowego dziwoląga bez płci określonej,nie żle się promują w wa-wie to już z reżyserami się za bzykanko nic nie załatwi?

hahah pracowałem na tym dworcu a żadna blondynka nie chciała mnie zmacać i kupić mi bambino

Do Szanownej Redakcji. Pod wieloma wiadomościami należy wyłączać komentarze. Tutaj też by się przydało. Czy Droga Redakcja tego nie widzi kiedy hejt i buractwo najbardziej wychodzi z naszej "klawej" społeczności? Pochwalacie takie teksty ? Mnie jest wstyd, że nikt na to nie reaguje. Wolne media...być może , ale wolałabym wolne od chamstwa, buractwa i dziadostwa. Trzeba od siebie więcej wymagać. Hejterzy niech się w domu na ścianie wyżywają. Najlepiej głową o ścianę. Pozdrawiam

Nic dodać, nic ująć, sami sobie kutnianie(kutnowianie?) wystawiacie opinię przysłowiowego buraka. Szok!!

Trzęsie się.... bo jej szkoda, że nie zrobiła.....haha

Kutnowianie,czytając wasze komentarze stwierdzam że jesteście 50 tysięczny zbieraniną buractwa i prostactwa, zapewne nie wszyscy, i tą część kilku procentową przepraszam

Kilkuprocentowy buraku pisz poprawnie.

hahahahaha co za mały rozgłos

Co to za jedna?

Jakaś stara rura , która ciągnie druty na dworcu .

Brak tematu na jej temat gwiazdka gaśnie to coś wymyśleć musi!!!????????????????i tak będzie nikim tak jak do tej pory brak talentu i nic więcej!!!!????????????????????

Ona sama jest jak ta fretka

Jaka celebrytka taki zboczek. Smutne

Pomógł, to mogła mu kupić loda, np. Bambino.

Ona tak to przeżywa bo chciałaby zeby koleś jej zaproponował coś A on pewnie ja olal i teraz wielki żal hahahaha żałosne

Żałosny to ty jesteś.

Twoja mama mi wczoraj inaczej mówiła jak ja stukalem

buhahahahaha buuuhaaaaahaha bo zara pękne na te okolicznośc

dobra zamknij morde bo tak pierdolisz zeby glosno o tobie bylo elo :"D

"Julia Wróblewska potrąciła lisa i nie ukrywała ROZBAWIENIA. "Potrąciliśmy lisa. Bum, bum, bum!" Fani zawrzeli" - tu problemu nie było. Za to gdy otrzymała końskie zaloty to cały medialny kraj żyje tym niepotwierdzonym przeżyciem :-) Brawo. Poklaski aż echo niesie po szczyty gór.

Akurat gdy Julia jechała, akurat gdy była w Kutnie, akurat tego dnia, akurat tylko na niej "zboczeniec" zawiesił oko. Czysty przypadek... Za to nie jest żadnym przypadkiem że ofiarą jest osoba udzielająca się w mediach i internetach... to czysty zbieg okoliczności... nie widzę powiązania... w ogóle...

Zdumiewające, że ta pani przyjechała akurat tego dnia do Kutna - to po prostu rzecz niewyobrażalna, jak to możliwe, przecież tej akurat pani nie wolno tego robić, prawda? To zdumiewające, że akurat na nią trafił zboczeniec. Przecież zboczeńcy zwykle napastują wszystkich naraz. Poza tym, przecież ona jest niewidzialna, jak ten zbok mógł ją w ogóle zauważyć, prawda? To zdumiewające, że są na świecie ludzie, którzy "udzielają się w mediach i internetach". Do tej pory myślałem, że to tylko legendy i podania ludowe.

Może liczyła że Kutno jest takim za****m gdzie nie ma internetów i nie będzie ludzi którzy wyśmieją jej bajt ;-)

Śmiszne. Wcześniej w wywiadzie było podane że nasza gwiazdka Julka jechała z podróży i miała przesiadkę w Kutnie. Prócz wielu bagaży miała również transporter z ... kotem. Teraz wychodzi że była odebrać fretkę i innych bagaży brak. Dziwne że mając tylko transporter potrzeba przyjmowania pomocy - no ale może celebryctwo weszło za bardzo. "Wielkie medialne" zagadnienie a nikt nie pokwapił się aby zweryfikować czy faktycznie SOK otrzymało takie zgłoszenie. Znamy zeznanie jednej ze stron która jako jedyny dowód pokazuje zdjęcie chłopaka idącego po peronie. Skoro ów gwiazdka tak bardzo poczuła się napastowana i molestowana dlaczego tego nie zgłosiła odpowiednim organom? Sprawa śmierdzi nie na kilometr, a na sto ;-) no ale cóż, co ma zrobić gwiazda która na wszystkich medialnych imprezach się pojawia i jedynie co to robią jej zdjęcia... nikt wywiadu.. kręcimy aferę, nagle mnóstwo wywiadów, promowanie, pewnie nie małe pieniążki za trudną historię swego życia.. ;-) PS. Osoba która musiała kiedyś raz w życiu poważnie użyć gazu, nie zapomina aby nabyć go. ;-)

Czy Kutno to miasto zboków i zwyrodnialców? Jakiś degenerat napastuje dziewczynę, a banda idiotów staje de facto w jego obronie. Lubicie tak? Ludzie, leczcie się. Ciekawe, czy gdyby coś takiego spotkało wasze córki, matki lub partnerki życiowe mielibyście podobnie idiotyczne podejście.

"Ciekawe, czy gdyby coś takiego spotkało wasze córki, matki lub partnerki życiow" - cytujesz wypowiedź z wywiadu czy mamy kontakt z samą "poszkodowaną" ?

Widzę, że masz spory problem. Szczerze współczuję twojej rodzinie... gdy już ją będziesz mieć.

Cześć Julka. Jak tam? Kolejny wywiadzik? Kolejna aferka? Kolejne lajki na insta?

Lecz się, synku.

Dobrze, dziadku.

Opis osoby dostępny w necie : Julia Magdalena Wróblewska – polska aktorka niezawodowa i osobowość medialna - i wszystko jasne.

Teraz modne byc molestowanym. W jej branzy sex za slawe to norma a ona zachowuje sie jak 3latka

przecież to zaczyna już być chore.... a wcześniej ,żaden kumpel nie ośmielił się ...przepraszam nie chce użyć podrywac , ale zaczepiać ,zwrócić uwage, pomóc nieść teczke ze szkoły , ojciec koleżanki zabrać uczynnie wszystkie dzieci , gdyż jedzie po drodze ? myślę ,że najlepszym rozwiązaniem będzie ...totalne zignorowanie tej pani i sytuacji, zero wpisów ...zero

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie ignorowanie ciebie.

I jak ona teraz dalej będzie żyć Naprawdę wielka tragedia Masakra!!!

jak by to byl zboczenie to nawet by z toba nie gadal tylko ogien i siema

I już jest kamyczek do sławy.Ja bym jej nie zauważył.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...