Rejestracja i logowanie

[WIDEO] Gruzini zatrzymani za liczne przestępstwa. „To mieszkańcy Kutna”

Wydarzenia 07-12-2018 Autor: ez. Foto: KMP Płock
44

Kradli na terenie dwóch województw, mają związek z co najmniej dziesięcioma włamaniami do samochodów. Trzej Gruzini w wieku 25, 28 i 35 lat wpadli na gorącym uczynku - ujęła ich policja w Płocku. Mieszkający na terenie Kutna złodzieje z Gruzji mogą spędzić najbliższe 10 lat w więzieniu.

Według policji zatrzymani mężczyźni najprawdopodobniej mają związek z przynajmniej dziesięcioma włamaniami do samochodów, nie tylko w Płocku, ale również na terenie całego województwa mazowieckiego oraz województwa łódzkiego.

W miniony wtorek Gruzini z Kutna zostali zatrzymani na gorącym uczynku - próbowali włamać się do audi zaparkowanego na parkingu w rejonie marketu budowlanego przy trasie ks. J. Popiełuszki w Płocku. Jak dowiadujemy się od rzecznika tamtejszej Komendy Miejskiej Policji, wszyscy zatrzymani to obywatele Gruzji mieszkający w Polsce na terenie Kutna. Włamywacze po wejściu do pojazdu kradli cenne przedmioty, które znajdowali wewnątrz. Były to m.in. zestawy kluczy, nawigacje i elektronarzędzia. Łupy pozostawiali w lombardach w Kutnie i Płocku. Prowadzone przez mundurowych czynności pozwoliły na odzyskanie części skradzionych przedmiotów.

- Policjanci z komisariatu na płockim osiedlu Podolszyce, dzięki intensywnej pracy operacyjnej, zatrzymali trzech obywateli Gruzji, którzy włamywali się do samochodów na terenie dwóch województw - poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

Zatrzymani mężczyźni zostali przesłuchani przez prokuratora, który po zapoznaniu się z materiałami zebranymi przez funkcjonariuszy, skierował do sądu wniosek o areszt. Sąd przychylił się do niego i trzej mężczyźni zostali aresztowani na okres trzech miesięcy. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Nie można wykluczyć, że mężczyźni mają związek z innymi podobnymi zdarzeniami.

komentarze (44)
Dodaj komentarz

Człowieku te dziewczyny to zwykle ****iszony tylko takie zasadza się z tymi brudasami Zero godnosci

Nie rozumiem dziewczyn co się z nimi zadają

Hajtają się z polkami o w ten sposòb zdobywają obywatelstwo polskie,dlatego się niczego i nikogo nie boją.

Pieprzone talatajstwo

syfiarze i śmieciarze bez kultury.

idz na targ w sobotę zwróc uwagę tym z ciemną karnacją to jeszcze dostaniesz w lapę

Wypieprzyć to dziadostwo w trybie natychmiastowym

Niedawno był medialny szum jacy to wielcy nasi przyjaciele ci Gruzini. Pie..ić takich przyjaciół jak nas mordują jak to było w Łodzi czy okradają. Myślę że w pewnym stopniu to wina też Polaków bo staramy się być mili , układni , grzeczni a ta hołota odczytuje to jako słabość i ustępliwość. Efekt jest taki że stają się coraz bardziej chamscy i bezczelni. Powinniśmy to dziadostwo traktować twardo i na każdym kroku pokazywać że nie są u siebie i że są tu tylko tolerowanymi gośćmi. Nie podoba się to WON !!!!!!!!!!!

Bardzo słusznie. Sama byłam wielokrotnie świadkiem podlizywania się i uniżoności ze strony Polaków. Niestety oni nie szanują tego lecz gardzą Polską i Polakami.

widzę,że koleżanka nigdy nie była poza granicami Polski,czy choćby w Gruzji.S****ysyny zdarzają się wszędzie. I mówicie potem jak Polacy odpierdalają coś w Anglii,żeby nie oceniać na podstawie paru osób. Polska dla Polaków,Anglia dla Brytyjczyków i Polaków,nie emoji

Nie życzymy sobie Gruzinów ,Ukraińców i innych przestępców w Kutnie, w Polsce.

Kucenko tzw miasto pełne wszelakiego syfu ale idealne.

Obserwator - małych dziewczynek .

Musi się Pan udać do lekarza i to szybko.

A deportować tych Gruzinów i Ukraińców do siebie tylko się ponoszą po mieście

Tak jak polaczki po całym zachodzie.

DEPORTOWAĆ I TO Z WOLCZYM BILETEM- BEZ POWROTU!!!!

PiS ma takie duże po parcie w Kutnie ponieważ miejscowa społeczność jest w większości jakieś takie ch..ujowe. Co potwierdzają poniższe komentarze.

PIS drze mordy że nie wpuszcza obcokrajowców a tej hołoty coraz więcej na ulicach. To tak ku przestrodze tym wszystkim którzy głosowali i popierają tą partię.

Wcześniej to nie było hołoty? miejscowej.

Sam jesteś bieda umysłowa palancie niedorobiony

co za bieda umysłowa w Kutnie nazywanie ormian i cygan czarnuchami XDDD

Cygan ? Ty debil jesteś.

Sklej tam polaczku

ale te czarne dziewczyny dobrze sie rabia

jak w tartaku.... Ukrainki sprzedają się Polaczkom, by zostać w UE, zrobią wszystko, by zostać, Polaczek tego nie rozumie i wierzy, że taki z niego przystojniak...ehh kobiety, szanujcie się

WOLYN Z **** IM ZROBIĆ

POLSKA DLA POLAKÓW ZABIERAĆ TE KEBABY I WYNOCHA.

Polska dla Polaków , kurnik dla kur , księżyc dla księży :-)

Popieram .Wypieprzyc i Gruzinow i Ukraińców z Polski

Wyp.... c z Polski to całe scierwo

Dojechać te qrvy gruzińskie na maxa i wy**** z kraju aby patrzeć jak bedą problemy z ukraincami

Za to ja i lubie Ormian i Gruzinów :-)

Wypieprzyć stąd tych ciapatych na zbity pysk

Ciekawe ilu polaczków garuje w zagranicznych mamrach ?

To skandal !!!!!!!!!!!!!!! . Mam karmić te podłe ryje przez 10 lat. Wy...lić ich i wszystkich popaprańców ze wschodu z Polski.

Swoje ryje karmisz i nie przeszkadza tobie to?

Przeszkadza mi w równym stopniu co bezkarność tych przyjezdnych śmierdzieli.Won za Kaukaz brudasy yebane.

Skoro panowie nie potrafili uszanowac naszej gościny w Polsce to zabrać karty pobytu, wywalić za granicę i dać zakaz wjazdu na 10 lat, reszta może się nauczy.

Wy....ać całe to dziadostwo z Kutna na zbity pysk!

Wywalić brudasów.Wont gnidy i nygusy.

Racja , wszystkie czarnych do siebie , Nazjezdza się tego dziadostwo i tylko są problemy

Wszystkie te czarnuchy wypad za Kaukaz.Gruzini ,Ormianie itp,nazjeżdżało się tego. Pozakładali swoje mafie a Polak robi na to bydło.

A z czego myśleliście, że żyją? Dla nich praca to wstyd.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także