Rejestracja i logowanie

[WIDEO LIVE] Trwa XV sesja Rady Powiatu. Oglądaj na żywo

Wydarzenia 16-10-2019 Autor: ksz
0
[WIDEO LIVE] Trwa XV sesja Rady Powiatu. Oglądaj na żywo

Rozpoczęła się XV sesja Rady Powiatu. Nad czym radni debatować mają tym razem?

W porządku obrad nie licząc otwarcia i zakończenia znalazł się tylko jeden punkt. Można więc spodziewać się, że obrady odbędą się ekspresowo. Jest to jednak Rada Powiatu Kutnowskiego, należy więc mieć na względzie, że równie dobrze rajcy urzędować mogą jeszcze po zmroku.

Planowany porządek obrad:
1. Otwarcie sesji.
2. Podjęcie uchwał w sprawie:
a) zmiany uchwały o uchwaleniu Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Kutnowskiego na lata 2019-2023,
b) wprowadzenia zmian w budżecie powiatu kutnowskiego na 2019 rok.
3. Zakończenie obrad.

Sesję oglądać można tutaj:

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także