Rejestracja i logowanie

[WIDEO NA ŻYWO/ZDJĘCIA] Pełno policji, tłumy mieszkańców. Andrzej Duda odwiedza region

Wydarzenia 28-05-2020 Autor: toza Foto: bnp
220

Tuż po godz. 12. w Piątku pojawił się urzędujący prezydent RP, Andrzej Duda. Na przyjazd głowy państwa oczekiwały tłumy mieszkańców z całego regionu, a teren zabezpieczają dziesiątki funkcjonariuszy policji.

Andrzej Duda weźmie udział w sesji Rady Miejskiej. Powodem jego wizyty w naszym regionie jest m.in 30-lecie pierwszych wolnych wyborów samorządowych.

Ponadto, prezydent i premier objęli sobie za cel odwiedzenie wszystkich czterech miejscowości, które w tym roku uzyskały prawa miejskie. Jako ostatni na liście został Piątek.

[AKTUALIZACJA]

Andrzej Duda dotarł już do Piątku. Aktualnie bierze udział w obradach Rady Miejskiej.

- Piątek otrzymał ponownie prawa miejskie odebrane wcześniej przez rosyjskiego zaborcę. Jestem dumny i wzruszony, że Rzeczpospolita te prawa miejskie przywróciła. Chciałbym, żeby było to postrzegane jako wydarzenie symboliczne i historyczne. To oznacza, że poprzez takie działania Polska jest Polską prawdziwie wolną, suwerenną i niepodległą. Polska pamięta o swoich bohaterach i umie podkreślić to co ważne i przywrócić dobre imię tam, gdzie próbowano je odebrać i podkreślić honor tam, gdzie zawsze był i godność tam gdzie ona była. Temu służy akt symbolicznego przywrócenia praw miejskich Państwa miastu. Sądzę, że Piątek w Państwach sercach zawsze miastem był. Dlatego jestem z Państwem w tym symbolicznym miejscu - w centrum Rzeczpospolitej - powiedział Prezydent Andrzej Duda w trakcie XX uroczystej sesji Rady Miejskiej w Piątku.

komentarze (220)
Dodaj komentarz

Kiedy zlikwidują 500 plus dla patologji i zmniejszą minimalną płace dla motłochu motłoch powinien tyrać za 1000 zł i to za dużo

Słychać wycie? Znakomicie! Szambelan Czaskoski się nadaje Biedroniowi plecy smarować emoji

Ej a ja znam tego gościa w niebieskiej maseczce i czarnych rękawiczkach to mój kumpel razem piliśmy tylko nie pamiętam co?

Powieś sobie plakat z D to cię ochroni przed COVIDEM 19

Tłumy jak sk****syn .Propaganda jak w TVP . Ale i tak znajdą się ludzie , którzy dają sobą manipulować

Twój ból jest lepszy niż mój.....

Chyba Prezydent Andrzej Duda, a nie Andrzej Duda! Nawet gdyby był to kolega piszącego artykuł, to należy w odpowiedni sposób honorować głowę państwa. Może przydałaby się lektura o kulturze i obyczajach...

Duda to tylko człowiek zwany prezydentem, przejściowo.

Cyrk a nie odwiedziny.Przecie on sie boi własnego cienia.Tyle psiarni wokoło.Żenada.

Super Riznosiciel w natarciu!

nie własnego cienia się boi tylko ostrego cienia mgły

Jak myślicie, po co Duda przyjechał do Piątku? Tylko nie myślcie, że żeby uprawiać kampanię wyborczą, przecież jeszcze nie można. On tylko tak kocha Piątek.

Dobrze, że susza się skończyła, to trawa mogła spokojnie rosnąć, bo w przeciwnym wypadku Piątek na farbę do jej malowania musiałby wydać kupę kasy. A tak są oszczędności.

Totalna żenada jak te komuchy tyle lat kwiczą i będą już zawsze kwiczeć bo Demokratycznie Polacy Nigdy Nie wybiorą komuchow brswo PiS ze wreszcie robi z nimi porządek bo Bolek zdradził Polaków i Polskę

Hahahahhahahaha dobre, dobre żarty. Najwiecej komuchow jest w PiSie, na czele z najprawilniejszym z prawilnych prokuratorem hahahah ja prdl, ale młotki z Was(oczywiscie wg mnie)!!!

Dokładnie, ale się ku.....y bronią.

Ja i moja rodzina głosujemy na Hołownię.

Zapłacze się chłopina.

Nie wiem z jakiej racji ten cały Piątek dostał prawa miejskie. Śmiechu na sali. Totalna źenada. Przecież to wiocha zabita dechami. Ludzie totalne wsioki. Dwie ulice na krzyż .Chodzą ulica z krowami. Na skwerku obleganych przez meneki jeden napis TU BIJE SERCE POLSKI. I obok napis z wielkich liter MIASTO PIĄTEK. NIC tylko do kabaretu.

Nie dostał, tylko powrócił do dawnych praw.

Ta wiocha to nie powinna mieć żadnych praw. Smród , patologia i wieczne bezrobocie.

Zgadza się. Żyją z socjalu 500 plus i innych zapomog. Cholerni patole.

Taaaaaak. Ale za to są z MIASTA Piątek.

co by nie mówić fakt jest faktem i tego nikt nie podważy że elektorat to ciemnota z niskim wykształceniem. Czyli co? A to że jaki elektorat taki prezydent

Na twój przyjazd ty obleśny ch... nie przyszedłby nawet pies z kulawą nogą.

Odezwał się wyborcz p islamski!

Daniel - przewodniczący rady gminy ale przede wszystkim nauczyciel. Przed kim Ty się tak płaszczyłeś, poniżałeś? Żenada. Nie pamiętasz już jak ten ktoś się zachował kiedy rok temu strajkowali nauczyciele...? Przecież aż tak głupi to chyba nie jesteś. Żenada. Taka wazelina z Twojej strony przez parę minut a smród na całe lata w środowisku zostanie.

Na Dudę 0% w Kutnie zagłosuje !!!!!!

Nikt nie powinien głosować na Dude. PiS niech zdycha w przeciwnym razie my będziemy umierać powolną śmiercią w ciężkich męczarniach. Ten heretyk Kaczor jest psychicznie chory.

Zdziwisz się trolu....

ludzie nie ma co się podniecać i przekamażać o jakiegoś chorego pryzydynta czy pistryje. wiadomo że ich elektorat to cimnota po podstawóce a z takimi nie ma dyskusji to jak z Rochem Kowalskim z Potopu. jota w jote

witam wszystkich i powiem krótko takiego jak duda to już długo nie będzie dlatego prosze was o rozwage przy oddawaniu głosów to jest najlepszyt prezydent

Popychle Kaczyńskiego - najlepszy figurant.

Kidawa czy Trzaskowski mężowie stanu - śmiechu warte. czyimi popychadłami byliby? Kaczyński ponad wszystko kocha Polskę jak rzekła niedoszła prezydent, a tamci kogo? Trzaskowski to widać, że kocha siebie a ta pani? Płakać się chce jak słucham wypowiedzi tych peowskich mężów stanu.

Nie ma Tuska nie ma PO a wy ciągle to samo Kutno w inwestycjach przez pieprzony PiSland jest do tyłu z 5 lat

A zakaz zgromadzeń. Gdzie sanepid z mandatami 10 000 zł za brak odległości 2 m. Ale kastę pis to widać nie obowiązuje.

Tak samo jak kastę PO

Same buraki, którzy nie mają pojęcia że odprowadzają jakiekolwiek podatki i czy płacą VAT. A później ciemna masa idzie i głosuje na socjale bo "ony to chociaż dały"

Trzaskowski nie umie rządzić Warszawą a co dopiero całą Polską!

A byś się zdziwił

Duda z Sasinem nie potrafił zorganizować kampanijnej wycieczki Leszka, a teraz tak pięknie sprawdza sie w roli długopisu.

Ma mój glos! Najlepszy prezydent od 10 lat!

A najgorszy to ten od grudnia 2005 do kwietnia 2010

Krótko!!! WY PAD ANŻEJ!!!

Skoro jest tak dobrze to dlaczego młodzi Polacy nie mogą kupić mieszkania BO SĄ BIEDNI !!! Obiecywał mieszkania gdzie one są ?Unia daje pieniądze a to czemu wojewoda wstrzymuje je dla Kutna Kutnowiacy mają dużo pytań do Pana Prezydenta i to bardzo niewygodnych np. Dlaczego nie chroni Konstytucji i pozwala na jej łamanie.

Zapoznaj się dokładnie z konstytucją,napisz który paragraf złamał, albo nie oglądaj tefałenu.

A czy "ty" czytałeś konstytucję ? Czy w ogóle wiesz co napisałeś Frajer pad w pierwszej swojej decyzji złamał konstytucję ogłaszając prawo łaski wobec Kamińskiego i Wąsika nie wspomnę o decyzjach w sprawie TK.

Prezydent ma prawo łaski na każdym etapie dochodzenia, lub śledztwa.

Uniewinnił jeszcze nie skazanego bardzo ciekawe spytajcie pana K o LEPERA

Hahahaha a podaj gdzie w Konstytucji tak jest napisane???? Ma być prawomocny wyrok i tyle w temacie. Poczytaj a potem powtarzaj za tymi Sasinami, Piotrowiczami, Pawłowiczami i innymi specjalystami po zarządzaniu...

Ha, ha , ha, już poczytałem, teraz twoja kolej.

Wolę TVN z większą oglądalnością niż kurvizję!

Po co mu wiedza, lepiej wypisywać bzdury i pluć jadem.

ZBIERANIE PODPISÓW NA TRZASKOWSKIEGO JEST NIELEGALNE A PREZYDENT TYLKO JEŹDZI PO POLSCE W RAMACH SWOICH OBOWIĄZKÓW DO KUTNA NIE PRZYJEDZIE BO TU JEST 100-u %-owy ELEKTORAT TO PO CO PRZYJEŻDŻAĆ

Do Kutna nie przyjedzie, bo władze tego miasta już Go przywitały na FB, jeden z vice prezydentów!

I DOBRZE zrobił, von Anżej

Trafne spostrzeżenie.

DO WSZYSTKICH ZWOLENNIKÓW PiS WYJDŹCIE NA ULICE I SIĘ POZARAŻAJCIE BĘDZIE WREŚCIE SPOKÓJ PODOBNO KTOŚ TU NIE PROWADZI KAMPANII

Wreście ???

Na ulicę to wychodzą platfusy, kodowcy i postkomunisci.

POWIEDZIELI W TVPis ŻE PIĄTEK TO GEOMETRYCZNY ŚRODEK POLSKI A TO JEST JUŻ PRZESZŁOŚĆ TERAZ ŚRODEK JEST W NOWEJ WSI OBOK KUTNA

No i co z tego?

A to że informacje są nierzetelne

A swój rozum to ty masz?czy tylko informacje?

Szalom Dudasz! Nasze kamienice a ich ulice i Miska ryzu od Morawieckiego. Jeszcze Yukon 447 I Polin gotowy A kagance Juz goje maja I do budy

Nie zesr.. aj się z głupoty...

Precz z Kaczostanem

Precz z Pisem i Duda

mają immunitet to wirus nie tyka pisu

Oj pisowcy poczytajcie sobie o wydatkach kancelarii waszego prezydenta dudy (wszak mówił publicznie, że nie jest prezydentem wszystkich Polaków) i porównajcie z wydatkami kancelarii za prezydentury komorowskiego. Może coś z tego zrozumiecie???

Komorowski to niech odda to co powynosił z pałacu prezydenckiego jak odchodził z urzędu, ale , o czym ja pisze, przecież to w ich stylu.

No rozumiem i to dużo jak tamten Pan Komorowski wynosił dzieła sztuki i to było dobre hahaha

A został skazany??? Czy powtarzasz po pisiorach??? Tak to wyglada, narobić szumu byleby oczernić a za tym nic nie idzie. Pissoff

Zglosic do prokuratury o zlamanie zasad pandemi

To pandemii ma zasady Bobie Budowniczy??

To sam zgłoś, lokaj potrzebuje lokaja?

Dzięki Bogu ominął Kutno.Podobno nie mozna sie teraz gromadzic i prowadzic kampani.Czy Pis to jakas szczegolna kasta???

pilnowali prezydęta ,a mnie kury ukradli i jedną gęś

Naucz się ortografii.

Mojemu dziadkowi Niemcy ukradli parę koni i bryczkę.

A mnie kamienicę.

Cudów nie bylo.Pojechalam z Henka i Jadzka rowerym do Piatku zeby zobaczyć kawalira .To byl posłuszny prezydent.Co mu dali to podpisol. Nie ma lepszego od Roberta. Trzaskowskiego.Trzymamy kciuki Panie Robercie.

Do totalnej hołoty - jest wycie? ZNAKOMICIE!!!

Po co przyjechał tu ten pajac , niech se lepiej robi fotki z koniem !

Rzeczywiście tłumy emoji może 70 osób z tego połowa to policja , tajniacy i cała świta przyboczna Dudusia . 

No nie do końca. Było bardzo dużo ludzi.

Duda jesteś tylko " kotem prezesa " Ps. A gdzie aktorka niemego kina to jest małżonka ?

Też mi wielka sensacja

Więcej policji niż pisfanòw!!!

Ofszem, bardzo podniosłe wydarzenie.

Ofszem ofszem. Niech Ci PAD słownik kupi.

Może i kupi.

Przepraszam ale byłem i nie widziałem żadnych tłumów mieszkańców. Proszę rzetelniej pisać artykuły. Tlumy to byly policji, Sopu oraz dziennikarzy, mieszkańców była garstka z czego spora część co ma zaklady pracy nie opdal tego wystapienia.

Przypominam, że jak narazie to istnieje zakaz zgromadzeń.

Z przykrością zawiadamiam,że jestem zmuszony zmienić swój podpis.Jakaś łachudra podszywa się pode mnie.Pozdrawiam zarówno wrogów,jak i przyjaciół.

Maliniak i tyle w temacie

Pis i du....., pa partia wieśniaków,katoli,matołów ,ludzi z mopsów którzy w życiu gów.o mieli i tak będzie zawsze.Pis Was w jeszcze większy syf wprowadza.5 lat i co zrobili?

Duda prezydent ,Pis partia nieudaczników, którzy w życiu do niczego nie doszli. Katoli opluwających jadem wszystkich którzy są wykształceni,coś posiadają.A już zabrać im 500 to się zapłaczą.Patola

Płaty w mózgu ci puściły!!!!!

Ale wypociłeś się ha ha ha.

Jak dla mnie najlepszy prezydent który ma szacunek dla ludzi i potrafi się wysłowić w bardzo ładny szlachetny sposób. Przynajmniej sobą coś reprezentuje a nie jak ta cała reszta....

Najlepiej się po angielsku w Davos wypowiedział. Klasyk

Dobrze, że po krzesłach nie łazil i bigosu nie gotował.

Współczuję... no cóż orzeszek sie telepie!

Miasto Piątek bo teraz tak te popieprzone wiesniaki mówią. Dwie ulice na krzyż. Krowy ulica prowadzą. Kury samopoczucie biegają Na skwerze wielkie litery MIASTO PIĄTEK Normalnie sami debile tam mieszkają.

Obrażanie, hejtowanie zwykłych pracowitych ludzi. Posranstwo całą gębą...

Brawo Ola tego obserwola w kaftanik i na skoki zamknąć peoskie nasienie nie pamięta gdańskich mafi Tuska

Niestety nie mogłem być dziś w Piątku, bardzo żałuje bo to jest NASZ prezydent. Chciałbym go zobaczyć. Myślę że lepszego prezydenta mieć nie będziemy

WASZ pRezydent - lepszego Wolacy już mieć nie będziecie.

Bardzo współczuję... jaki Maliniak taki wyborca

Ale Ty masz mózg zdominowany przez tvp info , mimo że płacisz abonament nie oglądaj tego.

Ty też nie oglądaj.

Adrian ****

Duda jeździ po Polsce i spotyka się z wyborcami a Trzaskowski leje ścieki do Wisły!

Jak Kaczyński lał 2 razy tyle to Ci pewnie nie przeszkadzało?

Oddaj 70 mln! d

Nie oddam!

Duda - jako jedyny kandydat - jeździł po Polsce i robił sobie kampanię nawet w czasie gdy był ścisły zakaz gromadzenia się. Ale tak to już jest, gdy partia rządząca traktuje państwo jak swój prywatny folwark.

Duda jeździ po Polsce bo to jego praca.

Jeżdżenie po Polsce to jego praca? A co on kur.wa jakiś komiwojażer jest?

Nie wiedziałeś, zekomiwojażer!

Dlaczego nie.

Oj żal, a jeszcze do niedawna to folwark peowski, oj żal.

Czy któryś z lokalnych przygłupów wychwalający najmiłościwiej nam podPISującego może mi odpowiedzieć jaka jest różnica miedzy Polakiem, a prawdziwym Polakiem, miedzy patriotą, a prawdziwym patriotą? Czytam te komentarze i ogarnia mnie przerażenie! Do jakiego stanu podziału doprowadził nas ten mały socjopata z Nowogrodzkiej. My jesteśmy toczyć wojnę domową! ludzie ogarnijcie się najstarsza zasada - dziel i rządź. Nad biednym, skłóconym i otumanionym lepiej zapanować. Jesteście tylko narzędziem chorych ambicji i zżerającej tego starca nienawiści do całego świata.

Co Ty pleciesz..... socjopaci to z drugiej strony........... Podział wprowadzili Ci z KO którzy zostali od władzy odstawienie i się pogodzić z tym nie mogą... próbują tylko krzyczeć, straszyć że za PIS-u Polska padnie, że na nic kasy nie ma - i jakoś im nic się nie sprawdza. nie jestem fanem PIS - u ale 100 razy ich wolę niż to całe KO i ich bełkot

Może ty jesteś, bo ja nie.

Kto tu nienawidzi?poczytaj co wypisujesz, nie jest to bynajmniej mowa miłości.

Masz rację, ale tego typu apele nie są w stanie niczego zmienić i na nikogo wpłynąć, bo to wszystko po prostu zaszło już za daleko. Tylko konkretne tąpnięcie gospodarcze lub wojna mogą tu cokolwiek zmienić. To smutne, ale obawiam się, że tak się rzeczy mają. Pojawienie się na scenie politycznej takiego potworka jak Konfederacja dodatkowo zaostrzyło dyskurs, bo PiS nie może sobie pozwolić na odpłynięcie skrajnie prawicowego elektoratu.

Ta, sprawy zaszły za daleko bo my nie rządzimy, zwykli ludzie mają głos, oj za daleko, dosyć tego, nie ma demokracji przecież nie rządzimy, oj, oj, co to będzie, co to będzie.

To PO złamało Konstytucję tak jak PiS? Przykład?

Jak podnieśli wiek emerytalny, to co?jak ukradli pieniądze z OFE, to co?jak pogwałcili prawa rodziców i zmusili do wysłania dzieci w wieku 6 lat do szkoły, to co?jak teraz zbierają podpisy na kogos kto nie jest oficjalnie kandydatem i nie ma terminu wyborów bo trzecia osoba to trzyma, to co?przyklady można mnożyć, ale mi się nie chce, ustawy i prawo pisali na cmentarzach, stacjach benzynowych i przy śmietnikach, a ciebie i mnie nazywali cholota.

Co pogwałcili??? Moje dziecko poszło do szkoły w wieku 7 lat, nikt mnie nie gwalcil. Kto ukradł Ci kase z ofe???? Mnie nikt. Wybrałam ofe zamiast ZUS a teraz mi zapierd. olili kase na ZUS i jakies ppk z du.py. Ja się pytam gdzie te vaty które niby ściagają i dlaczego rośnie dług publiczny, dlaczego jest w ch drogo, dlaczego leczenia onko w polszy nie ma bo jakiś jelop po jakiejs wyższej szkole czegos tam nie wciąga leków na listę refundowanych, dlaczego Sasin wy**** 70 mln na coś co nawet nie trafiło na głosowanie do sejmu, a nie na te biedne jednosoosobowe działalności.... oj tak wiele by wymieniać!!! Koniec tego rozdawnictwa moich podatków na patole i dzieciorobow!

Aaa zapomniałam, Twoj bol jest lepszy niż mój...

Ktoś Ci ukradł pieniadze z ofe? Zgłoś to na policję. Zajmą się sprawą i posadzą sprawcę. A nie czekaj...nikt Ci niczego nie ukradł,tylko łykasz jak pelikan bełkot z dziennika tvp.

I uważasz, że wygram z tą bandą, jeśli nawet rzeplinski to przyklepał, tak ukradli i to nie tylko mnie, nie udaj ciemnej masy.

Po Twojej znajomości zasad języka ojczystego od razu widać, że jesteś wyborcą PiS.

A po twoim wpisie widać jaki jesteś zokodowany.

Tylko Hołownia!

Szmaciarzu ,to miał być dowcip?

Dlaczego się przezywasz?

On tak lubi

To co, pisiory, spuściliście się już, trzepiąc konia na widok swojego idola?

Duduś nie przyjedzie do Kutna, ponieważ jego sztab wie, że tutaj nie ma wystarczająco zwolenników. Pisiory to tchórzliwe skunksy. Przyjedzie do Łowicza (bo klerykalny), Piątku, Kiernozi, Grabowa, w ostateczności do Krośniewic (ale raczej nie, bo tam za dużo Samoobrony w pisie i wolą ich trzymać na dystans).

Spokojnie... poczekamy aż człowiek, ktory jest całkowicie zależny od prezesa pisu i nie podejmuje samodzielnie żadnej decyzji stanie przed TS za kilkukrotne złamanie Konstytucji.

Prawo to nauka uznaniowa dlatego nie byłbym tego taki pewny.Od okrągłego stołu Ci panowie różnej maści kopią się po kostkach i podgryzają ale żadnemu nie spada włos z głowy.A numery są potężne.Jeśli aktualny Prezydent by miała stanąć przed Trybunałem Stanu,to na pewno w gronie wielu innych polityków wszelkiej opcji z naszej scenie politycznej.Lista jest bardzo długa.To co wyprawiał Tusk z Komorowskim to nie tylko T.S. ale Sąd powszechny !!!Wymieniać można przyczyny bardzo długo.Dalej ,to nasz Oluś ze swoją ekipą .Też z bogatym materiałem.Tylko jak widać nikt nie jest do ruszenia w takim kraju.Wątpiącym polecam bardzo bogaty materiał w internecie .Pełnych własnych przekonań i tak nic nie przekonana.A szkoda.

Prawo jest nauką uznaniową? No ba! Czyli "uznaniowo" będziesz przechodził sobie od dziś na czerwonym świetle ! Nagrodę Darwina masz zapewnioną! Widzisz, różnica polega na tym, że żaden z wymienionych przez Ciebie polityków nie złamał ustawy zasadniczej. Państwo opiera się na zasadach hierarchizmu społecznego i jeżeli jakiś mgr prawa typu Przyłębska czy Ziobro podważają akty prawne, które opracowywały gremia złożone z profesorów to państwo przestaje istnieć! Ciężko to niektórym zrozumieć, wiem.

Tak prawo jest nauką uznaniową.Czy się to komuś podoba czy nie.Proszę nie duraczyć a lepiej zapoznać się co znaczy ta definicja.Nie wymyślił tego a ni Ziobro czy cała plejada gwiazd temidy z różnych stron tylko ...... .Proszę korzystać z nauki i wiedzy.

Tia...przekonanego nikt nie przekona. Mylisz pojęcia...prawo może być niedefiniowalne a uznaniowa to może być ale premia za określoną prace. Co do kwestii sporu to może on przebiegać na tej samej płaszczyźnie. Nie może robotnik definiować sobie prawa tak jak chce ponieważ nie ma o tym fioletowego pojęcia. Ludzie nie są nie byli i nigdy nie będą sobie równi. No cóż...dziś mamy anomalie gdzie lekarzy , nauczycieli czy prawników niewykształcona masa nazywa drugim sortem! No ba ! Tak też bywa, bywało, np w CCCP. Bez odbioru.

Piątek jest dzis piękny slonecznym daniem bo odwiedził Polak który uwalnia od zlodzieji oszustów którzy niszczyli Polaków komunisci to PSL i PO którzy tyle lat niszczyli Polskę i Polaków

Ola a byłaś z tym u lekarza? To poważna dysfunkcja psychiczna, ja nie wiem czy to da się leczyć czy już tylko Gostynin do końca życia . 

Kobieto, nie pisz już nic, lub weź kilka lekcji z języka polskiego bo nawet nie potrafisz tych bredni wyartykułować.

Przepraszam, pomyliłem się. Nie debilu, tylko debilko, i nie idioto, tylko idiotko.

Ciężko czyta się wypociny prawdziwych Polaków.

Naucz się, debilu, polskiej ortografii i interpunkcji. Jeśli już chciałeś napisać te brednie, to po polsku byłoby tak: "Piątek jest dziś pięknym, slonecznym dniem, bo odwiedził go Polak, który uwalnia od zlodziei, oszustów, którzy niszczyli Polaków. Komuniści to PSL i PO. Oni przez tyle lat niszczyli Polskę i Polaków". I kropka na końcu. Właśnie tacy idioci jak ty (celowo małą literą) tworzą elektorat pisu (również celowo małą literą).

Miasto Piątek dziś jest w ostrym cieniu mgły trzeba im wybaczyć

Szkoda że trwa koronowirus bo tak bym byla w srodku Polski i na spotkaniu z panem Dudą to prawdziwy Polak który nie rozsprzedawal. Polski jak robili to PSL i PO a pan Duda pracuje dla Polski i Polaków

Też bym tam była, gdyby nie praca.

Idź lepiej do lekarza kobieto

No idź do psychiatry bo jak można służyć Putinowi i Merkel a Polska jest dla Polaków to pa pa wschód zachód

Ala to jest socjopatia. Ty to lecz , bierz coś , nawet wapno ale bierz hahahaha

U...uuu! Lepiej uważaj bo jak twoją i swoją krew sprawdzę to może się okazać że z Polską masz tyle wspólnego ile Goldzman.

A masz laboratorium, bo laboratoria po też polikwidowala, teraz w czasie epidemii trzeba było jo odtwarzać i angażować inne , nie resortowe.

Sasin oddaj 70 milionów

Sasin nie oddawaj, oni więcej nakradli przez 8 lat, nie wspomnę, że rozkradli ludzkie majatki od wojny, wstrętne komuchy, a na dworach świnie trzymali, prostactwo.

Jak na razie to za czasów PO nieściągalny VAT w 2014 wyniósł 23 miliardy, w 2019 za czasów PiSu VAT nieściągalny wyniósł 96 miliardów. Dziś zamiast 500+ byś miał 1500+. Więc komunistyczna partia jak zwykle spija śmietankę, a ochłapy daje patologii socjalnej byle by tylko im pyski zamknąć. Pluć na taką patologię

Dane z ****. Chciałbyś ciol e żeby tak było, niestety- pisiole tępią po wska patologię. Boli zadek?

Nie może ta peoska szarańcza zrozumieć że musi się pogodzić z przegraną to ich zrzera od środka przecież to jest szort ludzi drugiego stopnia

To nieprawda, że są gorsi lub lepsi ludzie, po prostu mogliby być normalni, a powyższy wpis to prowokacja.

To się jeszcze okaże. Wolę być sortem drugiego stopnia niż popychadłem kaczora

No tak lepiej być popychadłem i służącym Rosji i Niemiec i to tyle lat ile trwala komuna ale dzięki PiS komuna zniknie

Też mam taką nadzieję, ale zobacz jak kwiczą.

Zmartwię Cię. Jedynie Państwa komunistyczne stosują dodruk pieniędzy. Co robi PiS? Potężny dodruk, nawet wczoraj NBP podał że będzie dodruk BEZ LIMITU. Wiesz że to co dodrukują to Ty jako obywatel zapłacisz? Te pieniądze muszą mieć pokrycie, więc masz gwarantowane podwyżki podatku. Powodzenia emoji

Ciemny lud , elektorat PiS tego nie rozumie! Ich interesuje 500 plus!

Zgadza się, komuniści najpierw dodrukowują pieniądze, a potem zabierają ludziom majątki.

Szacunek dla Pana , Panie Prezydencie, szkoda, że nie możemy zaprosić Pana do Kutna, ale może w przyszłości?Powodzenia.

Jak w Kutnie zacznie rezydować Trybunał Stanu, to oczywiście zaprosimy pana Andrzeja emoji

TS to już miałby co w Kutnie robić,ale trzeba mieć litość.

Niedoczekanie twoje.

Będzie znowu obiecywał emerytury stażowe ,czy nie wspomni o nich . 

Jechałem dziś przez Piątek ok godz. 11, tłumów nie widziałem tylko sporo psów po ulicy i krzakach biega.

Powiem tak, znam ludzi z Piątku, którzy nie popierają Dudy, więc z całym szacunkiem - odpier... się

Jędruś, kochamy Cię!!! Ciebie i Twój długopis!!!

Andziejkowi z dnia na dzień spada poparcie na rzecz Trzaskowskiego. Czas ruszyć na wsie, poratować wsioków daninką - zamydlić oczka, zdobyć głosika. Trzaskowski nawet nie rozpoczął kampanii a już dzieli go 12 punktów od Dudełka. Jak nie trawię PO i wszelakich ich odnóg, tak jestem szczęśliwy że wycofali zakichaną błonkę. Już koniec ery PiSlandii i programów socjalnych - czas ten syf posprzątać a patologię pchnąć do pracy - niech zarabiają na swoje bombelki. Teraz poczujecie co to prawdziwy smak macierzyństwa gdy na rozkosz bombelka będzie trzeba zapracować

Odpowiedz Zgłoś
153
163

Ta, popchnąć patologię do pracy powiadasz, żeby zapierdzielala na wasze wille i samochody na kredyt?

zawsze można było uczyć się i zarobić na swoja willę,

A kto by na was robił, swoją drogą istnieje w Polsce szkoła ucząca jak robić przekręty i wykorzystywać ludzi?

Co ty piszesz! jakże nie rozpoczął kompanii T. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jak nie wiesz to nie siej plotów!

5 lat rządów PiS zrobili z Polski ruinę.

Za tuska miałaś rozkwit....

No przecież był rozkwit korupcji i złodziejstwa, i za tym tęsknią co niektórzy.

Owszem - za Tuska było widać rozwój gospodarczy (w Kutnie o wiele bardziej niż po 2015) i przybywało miejsc pracy. Pisiorom udalo się zmarnować ten potencjał rozwojowy.

Przecież w Kutnie rządzi wciąż ta sama ekipa, więc o czym ty bredzisz.

O prywatnych firmach, które wtedy o wiele więcej inwestowały niż za pisu. Ale jeśli piszesz o samorządach, to pis też im zmniejszył finansowanie z podatków i ta sama ekipa ma znacznie mniejsze możliwości.

Wystarczy składać wnioski i korzystać z programów rządowych, a nie się na rząd obrażać.

Nacieszczie się byłym Prezydentem bo za miesiąc po przegranej Jarek zamiecie go pod dywan i tyle go zobaczycie

Darmowy cyrk. Podobno cyrki miały być bez zwierząt, i co? Bydła co nie miara. emoji

Ale chamstwo.

Jaki prezydent, tacy wyborcy. Wsiok wsiokiem pogania

Szydzicie z nas głupie kutniarze bo do nas przyjechał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej a do was nie przyjedzie.

bo wieśniak ze wsi wyjdzie ale wieś z wieśniaka nie wyjdzie, dlatego lubi się pokazać wśród swoich

Tak jak i z ciebie nie wyszło.

wystarczy, że w tobie zostało

Podziękuj komunie, że mi czworaki zabrała, bo masz gdzie mieszkać

Jakoś mnie nie cieszy ,że przyjechał . Jestem z Piątku i raczej czuje się zniesmaczona . Daj mu długopis , żeby miał czym podpisywać te kacze ustawy.

popsl dawał ci ustawy po których żyło ci się lepiej.....śmiać mi się chce

A my głupie Kutniarze wcale byśmy go nie zaprosili...

Nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich Kutnian.

Teraz wychodzi mieszkaniec miasta Piątek przed dom łąkę wypasać krowy, to mówi do sąsiadów z sąsiedniego pola (bo tam już granica i wieś): "Z wami nie romawiam, ja jestem z miasta!".

Duda 2 raz się nie uda

Uda, uda , spokojnie.

POżyjemy, zobaczymy!

Jak chce zobaczyć długopis , to zaglądam do piórnika.

POTĘŻNE MIASTO Piątek. Mają dwie krowy, a nawet kilka domów. Murowanych, nie drewnianych!

Pochodzę z MIASTA Piątek. Mamy sklep, mamy asfaltowe drogi, mamy stację benzynową, mamy nawet przystanek.

Haha, "Miasto Piątek" xD

"Mieszkam w MIEŚCIE Piątku" - tak się teraz wszędzie przedstawiają.

Mieszkam w Piątku i nie słyszałam żeby ktoś przedstawiał się z Miasta PIĄTEK

Do niedawna przedstawialiście się : mieszkam w geometrycznym środku Polski ale to też już przeszłość

Podobno mamy zakaz zgromadzeń. Jak widać nie wldka wszystkich prawo równe.

A gdzie 2 metrowa odleglosc

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także