Rejestracja i logowanie

[WIDEO] Napadli kierowcę i skopali mu auto! Bulwersujący film z Kutna

Wydarzenia 19-09-2019 Autor: toza
[WIDEO] Napadli kierowcę i skopali mu auto! Bulwersujący film z Kutna
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (39)
Dodaj komentarz

Czyżby to pan Brewiński w okularkach tak atakował.

Oczywiscie źe to nierob i pijaczyna zatruwajacy źycie mieszkancow bloku .

Nawet jeżeli autor nagrania kogoś pochlapał czy w inny sposób zaszkodził drugiej osobie to nie powód aby zachowywać się jak patologia żyjąca na socjalu. Ów Panowie zamiast wyładowywać sie na samochodzie mogli zachować się jak cywilizowani ludzie i po prostu zgłosić telefonicznie zajście podając numery rejestracyjne pojazdu który ZAPARKOWAŁ, a nie się oddalił. No ale gdy się nie pracuje, gdy pieniążki socjalne płyną to mózg jest wyłączony - po co się nadwyrężać umysłowo skoro można fizycznie :-)

I co grozi za takie ochlapanie? Pouczenie? Nie wypowiadam się w tej sprawie. Być może ten człowiek rzeczywiście nikogo nie ochlapał, a napadło go dwóch łobuzów, którzy mają w sobie tylko agresję. Oczywiście powinni zostać w takiej sytuacji surowo ukarani. Ale czy nigdy nie staliście się ofiarą wygodnie rozpartego w samochodzie chama? Wiecie, co mu za to grozi? Nic.

Tak na poważnie,... żyjemy w Państwie prawa, gdzie nie można czynić nikomu szkody na osobie ,czci i mieniu, nie można to nie znaczy ,że tak jest, natomiast powinniśmy z pełną surowością być pewni co do wykonania kary i uchwycenia przestepcy, a czy tak jest ? odpowiecie sobie sami ...

cd....a samemu wymierzać sprawiedliwość....należałoby,i nie czekac aż za 3 msc przyjdzie info o anulowaniu sprawy, ale w czym będziemy lepsi od bandziora ? w niczym...i znajdzie taki bandzior , któremu obije sie morde w deszczu , ciemnej ulicy ,sam na sam , 10 świadków,że w południe jak jadł obiad spokojnie obiadek przyszedłeś i obiłeś mu morde ...i ty pójdziesz do pierdla nie on....

Może Redakcja miałaby możliwość się dowiedzieć, co z budową skateparku, który mieszkańcy większością głosów wybrali w budżecie obywatelskim. Po interwencji pewnego radnego., któremu skatepark przeszkadzał, sprawa budowy się rozmyła. W dodatku w tej sprawie zapanowała zmowa milczenia wśród radnych - zarówno opozycyjnych jak i koalicyjnych. Mimo wysyłanych do nich próśb żaden nie chce złożyć interpelacji w sprawie skateparku.

Znowu ten bezrobotny co nawet nie potrafi napisać poprawnie słowa: młodzież ;-) Do roboty pasożycie, odprowadzaj podatki z których są inwestycje - wtedy masz prawo głosu.

dwuch frajerow w starej vektrze blachcachcacha

Dla mnie to frajer w paskach I ślepy łańcuch to od krowy cwaniak sam bym go pochlapal

Znowu Kutno jest sławne.Ten filmik już wczoraj krążył w internecie.

Ten sweterek to znak rozpoznawczy / i te okulary przyciemnione / to na pewno gangster z pewnej dzielnicy w Kutnie ????????????

Piszecie glupoty bo nie wiecie co było kilka minut wcześniej,dlaczego tego momentu nagrania kierowca nie pokazał? No właśnie bo jak oczerniac to najlepiej kogoś a siebie wybielic Nie znacie sytuacji od początku to nie udzielajcie się w komentarzach A propo tego nagrania to czy RODO w Polsce już nie obowiązuje? Ten napis w prawym górnym rogu ,,chamstwo na drogach" powinno tyczyc się do kierowcy, od zatrzymania I przeproszenia jeszcze nikomu korona z glpwy nie spadła. Pozdrawiam

Naucz się pisać po polsku.

Nawet jeśli kierowca rzeczywiście zawinił to nie upoważnia tych oszołomów do kopania samochodu. Za to tym idiotom sąd powinien dać ze 20 batów i 2 miesiące do kamieniołomów.

Niech żyje prawda ty chyba tam byłeś że tak piszesz jak byś trafił na mnie i tak się zachowal to byś buzię miał obita

Skad bys tyle wojska i sprzętu zebrał facet. Nie wiesz na kogo trafiło to sie nie wtrącaj i nie rob sb problemów kolego

O kurde, to musiały być na serio jakieś poważne gangsterskie porachunki skoro podjechali Vectrą XDDD

A skund sa te cwoki poprostu by trza było im pokazać gdzie ich miejsce

polecam o ile szybko biegasz

Nie wiem czy dasz radę.

Komu tym pajacą???z palcem w nosie bo to zwykle leszcze barowe

Oo widze ze kolega nie zdaje sobie sprawy ze skali zagrożenia Ale powodzenia z takim myśleniem, mysle ze szybko biegasz skoro masz odwagę tak napisać ????????

Skala zagrożenia?? Gil z nosa mego by ich powalił i ciebie razem z nimi ale skoro to takie kozaki to powiem ci ze mało takich twardzieli latających Vectra i w super sweterki tys mnie rozbawil to gdzie znajdę ten kwiat mafijny bo skoro tacy twardziele to chyba się nie ukrywaja

Tylko do kamieniołomów takich buraków !!!

A mógł go rozjechać.

I tak to nic by Ci nie dało :-)

Co nie wyszedłeś,tylko jak Cameron.

Oj Piotruś Piotruś

Dlaczego bandziorom zakrywacie twarze i numery rejestracyjne ? Jak by ich pokazać to sami się zaczną bać a tak zaraz dowody zginą albo płyta ulegnie zniszczeniu.

Policja go zna

Ale kozak ,nawet nie wysiadł

strach mu na to nie pozwolił

No trza jechać na przytorze

No to trza się spotkać buraku .....

Ja nawet wiem, co za osoby są sprawcami tego zdarzenia

Jeśli wiesz i rzeczywiście jesteś uczciwym obywatelem, to powinieneś zgłosić na policję.

A co policjanty pomimo takich dowodów nie potrafią ich odnaleźć ??

Nie zasłaniajcie twarzy i numerów rejestracyjnych auta. I tak by nie poszli do sądu za publikacje wizerunku bo by się bali.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)