Rejestracja i logowanie

[WIDEO] Rowerzyści zajmują cały pas. „Na ch*j trąbisz?!”

Wydarzenia 17-09-2019 Autor: toza Foto: Spotted Kutno
22
[WIDEO] Rowerzyści zajmują cały pas. „Na ch*j trąbisz?!”

Jak nazwać takie zachowanie? Złośliwość, głupota? Od wczoraj kutnowscy internauci szeroko komentują filmik zamieszczony na facebooku.

Konkretnie mowa o tym filmiku, który został opublikowany na profilu Spotted: Kutno:

Autorka filmiku napisała, że rowerzyści jechali w ten sposób od skrzyżowania Podrzecznej z Warszawskim Przedmieściem aż do Manhattanu.

- W dodatku miały wielkie pretensje, gdy trąbiąc poprosiłam o odblokowanie drogi i zjechanie na bok. „Na ch*j trąbisz?”, plus pokazywanie środkowego palca. Kultura w 10/10. Pozdrawiam tych buntowników jak i panów policjantów, którzy jadąc z naprzeciwka nawet nie zareagowali – napisała internautka.

Pod postem rozgorzała dość gorąca dyskusja. Okazuje się, że autorka filmiku nie była jedyną, która na swojej drodze napotkała dwa rowery zajmujące cały pas ruchu.

- Wczoraj ich mijałam, jechali całą szerokością pasa... jak lekko zatrąbiłam (żeby na chwilę któreś z nich zjechało, żebym mogła wyprzedzić) to pani jeszcze się darła na mnie... Nawet jeśli przepis na to pozwala, to czy to tak ciężko zjechać jak się za sobą słyszy auto? - pyta pani Paulina.

Internauci - co oczywiste - dyskutują, czy taka jazda jest zgodna z przepisami ruchu drogowego. Jedni uważają, że niestety tak, inni, że policja w takich przypadkach ma pełne prawo wypisać mandat.

By rozwiać wszelkie wątpliwości prawne – filmik przesłaliśmy do Komendy Powiatowej Policji w Kutnie z prośbą o komentarz.

Całą dyskusja znajduje się POD TYM LINKIEM.

komentarze (22)
Dodaj komentarz

zatrzymac, spuscic powietrze i na piechote niech zapier....

To już nie te czasy.

Dwie ciapate cebule na rowerach

Nacisk siodełka na pewną cześć ciała powoduje wyłączenie myślenia to syndrom, nic i nikt tego nie zmieni.

Jak ich spotkam to wyprzedze i bede przed nimi jechal jeszcze wolniej. Ciekaw jestem reakcji tych zlosliwcow.

Ja mam prawy spryskiwacz ustawiony nie na szybę lecz w stronę chodnika jak mnie w****ia taki patus na rowerze to wale płynem po oczach

Dla wszystkich KARYN i SEBÓW: Ustawa Prawo o ruchu drogowym: Art. 33. 3. Kierującemu rowerem lub motorowerem zabrania się: 1) jazdy po jezdni obok innego uczestnika ruchu, z zastrzeżeniem ust. 3a; Ust. 3a mówi nam, że: Dopuszcza się wyjątkowo jazdę po jezdni kierującego rowerem obok innego roweru lub motoroweru, jeżeli nie utrudnia to poruszania się innym uczestnikom ruchu albo w inny sposób nie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego. DOSZŁO?

Narzekają na rowerzystów ci co sami nie jeżdżą. Na Kościuszki ścieżka rowerowa ma tak wysokie krawężniki, że trudno się dziwić, że rowerzysta woli "złamać" przepis niż zepsuć rower. Rowery są takimi samymi użytkownikami dróg, jak się da wyprzedzić to wyprzedzić jak nie to poczekać Nie trąbić w ońcu nie najważniejsze jest żeby najszybciej dojechać tylko żeby wszyscy byli bezpieczni

Tłumaczenie jest przeurocze , przecudne i ............. idiotyczne, dlatego zrewanżuje sie rónie słodkim kretynizmem i jak zobacze dziurę na ulicy to zeby koła w aucie nie urwać to na chodnik wjade albo na scieżkę rowerową i ciebie potrącę. hahahah twoje

Siema. Jazda zgodna z przepisami Wyprzedzamy normalnie zjeżdżając na przeciwny pas jak samochód Pani prowadząca pojazd-nieszczęśliwa--mandat za zamulanie Ludzie "dużo gazu,mało chamulca"

Od kiedy to przepisy się zmieniły? Moze coś przoczyłem? Jazda rowerem jeden za drugim. Motocyklem to samo. Strusiu musisz jechać do Australii , moze tam jest tka jak piszesz.

Niektórzy rowerzyści uważają się za panów ulicy. Tak jak na Kościuszki, jest zakaz poruszania się rowerem po ulicy to ci idioci zamiast jechać drogą dla rowerów to poruszają się ulicą, łamiąc przepisy.

Na lewy i ogien. To jest wlasnie problem polskich kierowcow jezdza po Kutnie jak slimaki.Ale przyczyna jest tego taka ze nikt na kursach nie uczy jak udazniac ruch. Np. w Anglii ta osobowke z rowerzystami w 10 s to by juz 20 aut minelo w tym 14 ciezarowek.

Tak to jest z rowerzystami w Kutnie. W tym przypadku specjalnie wloką się jak żółwie. Po chodnikach pędzą jak szaleni. Jeżdżą obok ścieżek dla rowerów. A policji i straży miejskiej nie ma.

Jak upośledzone to krzyczą...proste

Trzeba było z**** jej w łeb **** starej... niech trochę pobiega to schudnie. Co za ludzie, w **** się przewraca...

Może redakcja KCI zechce się dowiedzieć, co z budową skateparku, który mieszkańcy większością głosów wybrali w budżecie obywatelskim. Po interwencji radnego F., któremu skatepark przeszkadzał, sprawa budowy się rozmyła. Z dodatku w tej sprawie zapanowała zmowa milczenia wśród radnych - zarówno opozycyjnych jak i koalicyjnych. Mimo wysyłanych do nich próśb żaden nie chce złożyć interpelacji w sprawie skateparku.

Robisz się nudny. Zamiast pisać bzdetne komentarze gdzie jesteś anonimowy to wybierz się osobiście do redakcji lub najlepiej do UM i zadaj swe pytanie. Ciężkie to, prawda?

Pisałem do wszystkich radnych z prośbą o interpelację w tej sprawie. Żaden nie odpowiedział. Żadnego to nie obchodzi.

Gruby na bramkę !!

Grubasom z **** zrobić garaż i spokój ,a nie bawić się.

Spasione karyny

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także