Rejestracja i logowanie

[WIDEO] Seks, kłamstwa i anonimowe listy, czyli parafianka kontra proboszcz

Wydarzenia 13-06-2017 Autor: toza
279

Niemała konsternacja zapanowała wśród mieszkańców podkutnowskich Łaniąt. Wszystko za sprawą miejscowego księdza. Pod adresem duszpasterza kierowanych jest wiele uwag, nasza redakcja zasypywana jest masą anonimowych korespondencji krytykujących księdza, a jedna z parafianek opowiada nam o swoich doświadczeniach z proboszczem. Z kolei pozostali mieszkańcy wioski, jak i sam kapłan, nie wiedzą, skąd wynika cały szum wokół jego osoby.

Wybieramy się do Łaniąt. Najpierw rozmawiamy z panią Anną, właścicielką kwiaciarni, która niegdyś dbała o kościelną dekorację w miejscowej parafii.

- Zrezygnowałam ze współpracy po wyzwiskach i dwuznacznych propozycjach ze strony księdza. Po tym zaczął wystawiać mi złą opinię w innych parafiach, przez co moja kwiaciarnia nie otrzymywała żadnych zleceń – mówi pani Anna - W jednej z rozmów w sposób bardzo krytyczny stwierdził, że jestem rozwódką, a sam trzyma w domu parafialnym kobietę, która jest po rozwodzie i pracuje dla parafii. Czy tak postępuje ksiądz z powołania?

Co ciekawe, krótko po naszej rozmowie z panią Anną, do redakcji zaczęły napływać anonimowe listy, podpisane przez różne osoby.

- Byłem świadkiem jak kościelna uprawiała seks z proboszczem. Co tydzień we wtorki od godziny 10 do 15 przyjeżdża do proboszcza. Nawet teraz w niedzielę widziałem, jak kościelny był pijany i wychodził z żoną od proboszcza, też pijanego. Dosyć, że z nim pije to żonę mu grzmoci – czytamy w pierwszym anonimie.

Interesujące jest to, że kolejne anonimy przychodzą do nas tego samego dnia, 8 czerwca. Ich treść jest wyjątkowo podobna, chociaż ich kontekst nieznacznie się od siebie różni.  

- Ostatnio widzieliśmy oburzonego faceta wychodzącego z podwórka plebanii. Zapytaliśmy co się stało. Powiedział nam, że widział jak ksiądz uprawia seks z kościelną – piszą "Parafianie".

Możliwe, że autorem wszystkich korespondencji jest ta sama osoba. Chociaż oczywiście nie można wykluczyć, że parafianie z Łaniąt zwyczajnie są bardzo jednomyślni i wyjątkowo cenią sobie usługi oferowane przez Pocztę Polską.

Czy zatem ktoś próbuje zdyskredytować księdza i zniszczyć mu opinię? Pytamy o to samego duszpasterza. Twierdzi, że zna treść tych anonimów. Nie chce jednak rozmawiać ani na ich temat, ani na temat pani Anny.

- Wygląda to tak, jakby chciała mnie zniesławić. Nie jestem w stanie stwierdzić, o co może jej chodzić. Jednak ja przede wszystkim jestem księdzem, muszę być cierpliwy – mówi nam ksiądz.

Chętniejsi do rozmowy są pozostali parafianie. Zdecydowana większość z nich bardzo ceni sobie misję, jaką wykonuje u nich ksiądz. Uważają, że pani Anna mści się na nim na każdy możliwy sposób.
Kobieta wysyła wiele listownych korespondencji do kościelnych władz. Skąd w niej taki zapał?

- Ona zwyczajnie czuje coś do niego a on, jak to prawdziwy ksiądz, nie jest nią zainteresowany. Tutaj dopatrywałbym się powodów, dla których z taką determinacją próbuje go zniszczyć. Osobiście uważam, że proboszcz robi wiele dla naszej parafii – mówi nam jeden z mieszkańców.

Więcej na ten temat przeczytasz w jutrzejszym wydaniu Gazety Lokalnej.

komentarze (279)
Dodaj komentarz

Czytam te wszystkie komentarze i zastanawiam się po co ludzie opisują co sądzą o tym wszystkim prawdy się nie dowiemy zarówno z jednej jak i drugiej strony jesteście pisać tylko w stanie co ksiadz co ta kobieta nakrecajac się wzajemnie kłócąc przez forum wyladowujac swoją złość na złych księży i zle kobiety Tak było jest i basta

MÓDLMY SIĘ ZA NASZEGO KOCHANEGO KSIĘDZA PROBOSZCZA, NIECH DOBRY BÓG OBDARZY GO SIŁĄ W TYM TRUDNYM DLA NIEGO CZASIE .

MÓDLMY SIĘ ZA NASZEGO KOCHANEGO KSIĘDZA PROBOSZCZA, NIECH DOBRY BÓG OBDARZY GO SIŁĄ W TYM TRUDNYM DLA NIEGO CZASIE.

MÓDLMY SIĘ ZA NASZEGO KOCHANEGO KSIĘDZA PROBOSZCZA, NIECH DOBRY BÓG OBDARZY GO SIŁĄ W TYM TRUDNYM DLA NIEGO CZASIE.

Puknijcie sie ludzie w glowe broniąc tych pasożytów księży zbokow pedofili itp. A do tego jeszcze musicie zapieprzac na ich emerytury

Księza to czarna mafia a ta ania probowala cos ugrac i nie wyszlo to przynajmniej w taki sposob zdobyla slawe kiedys sie znalysmy i to clkiem dobrze slusznie zrobil jej byly mąz ze sie z nia rozwiodl szkoda tylko ich corki ale matki sie nie wybiera

Jak niby pracują te pasożyty. Zdzieraja z ludzi kase i w mordy sie śmieją. Wciskają wam ciemnotę w którą sami nie wierzą

jak czytam wypowiedzi Parafianki to mysle ze tyle w niej wiary co w pustym kuble wody wstyd....

Jak dla mnie, to w ogóle celibatu być nie powinno. Tak jak w Stanach jest pastor, który ma rodzinę i wtedy sam najlepiej wie jak to wygląda. Ten, który chce żyć w celibacie niech tak żyje, ale nie powinno być to nakazane. Niech otrzymuje pensję, odprowadza podatki, naucza, odprawia kazania i żyje sobie w gronie rodziny.

Pyskujecie, że ksiądz bierze pieniądze za chrzty i pogrzeby a to przecież jego praca, jakby miał żonę to kto by ją utrzymywał ? Też byście mieli pretensje o to jak ubrana i jakim samochodem jeździ - Polakowi się nie dogodzi

uhuhuhuhu, czuję tu pole do popisu dla prawników. Odszkodowania, procesy, zniesławienie...

najpierw pani Anno zmień wygląd twarzy potem zgłoś się do lepszego psychiatry i zacznij występować w telewizji

hahaha ta parafianka co się tak podpisuje to ciągnie ksiedzu jajka i liże mu **** że go broni emoji

Jaki ty głupi jesteś!! weź się lecz i spadaj do tej Arabi z której na tratwie przypłynołeś. A te wszystkie komentarze podpisane parafianka to nie są przez jedną osobę pisane tylko kilka się tak podpisuje bo nie wszystkie są moje.

Niektórzy z was bronią pani Anny, ona kolegowała się z moją koleżanką, niekiedy przychodziły do mnie i to co gadala o księdzu przechodzi wszelkie pojęcia. Sama próbowała go uwieść prowokując go krótkimi spódniczkami, dużymi dekoltami, jednak nie udało się jej to a teraz sie mści na nim i na ludziach którzy go otaczają.

Widocznie kościelny słaby w interesie i zaufał księdzu

Weź ty się człowieku ogarnij i zastanów się co piszesz!!!

Ksiądz na lekcji religii pyta dzieci, jak wygląda Matka Boska. Do odpowiedzi wyrywa się Jasiu: - Ma długie blond włosy, czerwone usta i krótką sukienkę. - Gdzieś ty widział taką Matkę Boską? - śmieje się ksiądz. - No, wczoraj jak wychodziła przez okno od księdza. Sam ksiądz mówił "O Matko Boska, żeby cię nikt nie zobaczył".

Haha ale śmieszne... Ten twój żart jest tu nie na miejscu!!!

Pani Anno! Może warto przestać już oszukiwać i tracić czas i tak pani na tym nie zarobi lepiej wziąć się za prawdziwą robotę i zarobić uczciwie pieniądze bo kosiarka troche kosztuje. Może po kilku latach pasowało by te chaszcze obok chaupy troche obciąć, tylko spie***yć pani potrafi za granice i ludzią życie zatruwać??? Ta pani "kwiaciarenka" od 7 boleści splajtowała bo nikt nie chciał od takiego babsztyla nawet kwiatów kupować. Niech pani da spokój tym co chcą normalnie żyć i zajmie się własną d****. Bo godność to pani już dawno straciła...

Haha

Zdaje się, że red. "toza" osiągnął inny cel, niż zamierzony. Oto cytat z portalu eKutno: "Rada Parafialna w Łaniętach protestuje przeciw nierzetelności dziennikarskiej KCI W związku z artykułem zamieszczonym na portalu internetowym Kutnowskie Centrum Informacyjne w dniu 13.06.2017r. i Gazecie Lokalnej nr 414 z dnia 14.06.2017r., zniesławiającymi proboszcza parafii Łanięta, a także kościelnego tejże parafii i jego żonę, stanowczo protestujemy wobec informacji tam zawartych. Zamieszczone informacje nie pokrywają się z rzeczywistą sytuacją i są bardzo krzywdzące.Osoba, która jest autorem artykułu napisała go w sposób całkowicie przeczący zasadom etyki i rzetelności dziennikarskiej. Podanie nieprawdziwych informacji do publicznej wiadomości godzi w dobre imię proboszcza i osób z nim współpracujących. Uważamy, iż proboszcz jest wspaniałym kapłanem, żyjącym w zgodzie z przykazaniami i nauką kościoła, potrafiącym słuchać ludzi, służącym radą i pomocą.W czasie pobytu w parafii Łanięta, dał się poznać jako człowiek zaradny, pracowity, rzetelny, a także uczciwy i życzliwy. Członkowie Rady Parafialnej w Łaniętach". I co Pan na to, Panie redaktorze ? Chciał Pan pomóc, ale... Usiłowanie prania cudzych brudów na ogół tak właśnie się kończy... Pozdrawiam

Duplikat z portalu eKutno: {###"#". AWRUK! Ten badziewiarski portalik KCI to ściek, rynsztok i dno dna. Ich już dopadły, ogarnęły, pogięły, powaliły i porąbały nieludzkie, niepolskie i nieboskie halucynacje? Teoretycznie wystąpienie halucynacji (omamów) można by traktować jako powód do odwiedzenia psychiatry, jednakże zaburzenia te, wbrew pozorom, bywają związane nie tylko ze schorzeniami psychicznymi. Halucynacje mogą być spowodowane zarówno nowotworem mózgu, jak i niewydolnością wątroby. Zdiagnozowanie ich przyczyny jest o tyle istotne, że to właśnie jej leczenie pozwala doprowadzić do ustąpienia występowania nieprawidłowych doznań zmysłowych, którymi są omamy. Halucynacje (nazywane również omamami) są objawem należącym do zaburzeń funkcji poznawczych. Halucynacje to doznania zmysłowe, które powstają bez zadziałania jakiegoś bodźca sprawczego (jest to np. widzenie obrazu przedmiotu, którego w rzeczywistości nie ma). Pacjent jest przekonany o prawdziwości odczuwanych wrażeń – nie jest możliwe wyperswadowanie mu, że rzeczy, które widzi, tak naprawdę nie istnieją. Niewłaściwe doznania dotyczące narządów zmysłów mogą wystąpić u całkowicie zdrowych ludzi (np. przed zaśnięciem oraz przy budzeniu się ze snu), ale i bywają związane z wieloma różnymi stanami chorobowymi. Rozmawiałem z wnuczka Forsycją. Powiedziała, że to idiotyczne Kutnowskie Centrum Ignorancji (egoizmu, ateizmu i wulgaryzmu) powinno być już dawno temu zlikwidowane. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... praojciec Jurand - wWnik oświeceniowy z Księstwa Jawabo. Wolontariat PTO"R". } The Natoorat! Pozdrawiam. Ten red. "toza" niech zajmie się praniem swoich brudów i oczyszczaniem swojego śmierdzącej wulgaryzmem, egoizmem, ateizmem, idiotyzmem i halucynacjami stajni. Ostrzegaliśmy!!! I wielkie G z tego wyszło. Nie nasza to wina. Będzie się działo. Wielkie wiatry i wichry historii się budzą. Chyba młyny sprawiedliwości wymiotą KCI na śmietnik. „Młyny sprawiedliwości mielą wolno, ale winni zostaną ukarani." "Młyny sprawiedliwości mielą wolno, ale żyjemy w państwie prawa i nie zamierzamy chodzić na skróty" - powiedział w rozmowie z portalem społecznościowym, zastępca koordynatora ds. służb specjalnych, sekretarz stanu w KPRM, poseł PiS.

Sensacja tego tupu przyciągnęła do komentowania tłumy. Z punktu widzenia redakcji to duży plus, że tyle osób wypowiada się w jednym wątku. Mi przypomina to głupawe seriale emitowane w TV, w które wpatrzone są tysiące widzów, a każdy chciałby dorobić własny scenariusz dalszego ciągu... Wydaje mi się, że bohaterowie tego artykułu mają teraz niesmak.

Anna to kobieta z klasą i odpierdolic sie od niej proszę. Nie jedna zazdrości jej ciuchów ! 

Nie wystarczy mieć jakieś tam ubrania, z resztą to co nosi ta pani to nie nazwałbym ubraniami tylko skrawkami szmat, trzeba mieć też coś w głowie i jeszcze w miarę poukladane , a nie takie trociny, które ma ten babsztyl zamiast mózgu.

Jakich ciuchów tych kurewskich. Ona nie ma zasad i honoru. JEst Nastawiona Tylko Na sex kase i zabawę

Buahahahahhaha, Jezu Chryste, JESTEŚCIE ZWIERZĘTAMI, ZWIERZĘTAMI JESTEŚCIE

A kiedy ten ksiądz był proboszczem w Imielnie?

Ta redakcja jest żałosna, nie mają o czym pisać to robią newsy z d..y. Obrzydliwe co robicie.

Nie broń księdza bo wiem jaki on jest

Niby jaki jest?? Na pewno nie taki jak wypisuje ta żałosna gazeta. Skoro w to wierzysz nie nie znasz naszego proboszcza, który nigdy w życiu nie dopuścił by się takich obrzydliwosci, które wymyśliła ta baba, a teraz wy dokładacie kolejne historyjki w tych komentarzach.

Ksiądz nigdy by tego nie zrobił, a ta babka niech do psychiatry idzie

Nie grzech na poczekaniu wyspowiada i pokute zada

Mąż jednej takiej która dla księdza go zostawiła mówi że z księdzem to nie grzech..

A przepraszam nie fotograf tylko Helcia☺

Fotograf pokaz te fotki to uwierze

Jak syn umarł parafiance to ksiądz nie chciał pochować bo nie miała pieniędzy pochował dopiero gdy przyniosła pieniądze

A zakład pogrzebowy to dał trumnę za darmo, wieńce na pogrzeb, ktoś ufundował? Ksiądz też pracuje i utrzymuje kościół w którym wspomniany pogrzeb się odbył i za pracę pobiera opłaty, naprawdę tak trudno to zrozumieć ?

No i co w związku z tym?? To nie jest na temat!!!

Od kiedy kościelne mogą przebierać się w księdza łachy i robić sobie zdjęcia? ? 

Po pierwsze ona nie jest kościelną tylko żona kościelnego a po drugie w męskie ubrania to może ty się przebierasz bo widocznie masz coś ze swoją pustą głową.

Pokaż mi to zdjęcie.

Będzie w gazecie w swoim czasie

Gazetą to możesz sobie podetrzec swoje cztery litery na dole czyli d*** a potem te na górze czyli usta.

W której i kiedy, bo nie wierzę.

Upierdolić buchajowi jaja nie będzie ruchał parafialnek

Widać, że twoja kultura osobista osiągnęła poziom 000 i sięgnęła dna.

Weź się lecz babo!! To tobie powinni obciąć jęzor żmii !!!

Daj spokój, jesteś obleśna. Zrobił ci krzywdę? Pokaż mi chociaż jedną pokrzywdzoną parafiankę.

Jeśli chcesz to pokaże ci coś ciekawego w gazecie się przekonasz wreszcie są odważni ludzie ze zgłaszają to i nastętna będę ja i udowodnie to

Ty masz coś z głową, powinnaś umówić się na tą samą wizytę u psychiatry razem z Anką albo najlepiej niech was zamkną w Gostyninie, no chyba że Anka i ty to ta sama osoba. Myślisz że jak przerobić zdjęcia w fotoshopie i wymyślisz jakąś kolejna historyjkę to ktoś ci uwierzy. Jeżeli tak myślisz to jesteś głupia. P.S. Czy tak myślisz czy nie i tak jesteś głupia.

To pokaż mi tę gazetę.

Tą panią zostawcie w spokoju. Dosyć do waszej parafii zrobiła. Zrobiliście za to ją głapią! A ona jest kobietą mądrą. A przede wszystkim uczciwą ! Piszą ludzie dobre opinie to kasujęcie a zostawiacie same źle. Szmaty wredne

Niby kogo masz na myśli, no bo chyba nie tej obleśnej Anki bo sobie nie przypominam żeby zrobiła coś dobrego dla parafii, bo jak narazić to wyrządza samo zło. Ani ona uczciwa ani tym bardziej mądra.

Nasz kochany ksiądz jeździ sobie nawet dogadzac do włocławka. Na własne oczy widziałem. Wyjezdżal wieczorami co jakiś czas.

A siedziałeś razem z nim w samochodzie, że niby wiesz tak dokładnie gdzie jeździ. Tam gdzie piszesz to może ty jeździsz bo jesteś taki brzydki, że żadna na ciebie nawet nie chce spojrzec, a tam jak założysz karton na głowę i zapłacisz to może i coś z tego jest, chociaż wątpię!!

no przecież nie będzie siedział ciągle na plebanii, a może wieczorem pojechał do chorego ?

Chyba do chorej pod kołderke zbadać gorączkę emoji

Zbadać to ty się możesz na głowę bo widać że coś jest z nią nie tak.

Wieczorami jeździ się pierdolic widziałem na własne oczy

To ty masz chyba jakieś gów..ane te oczy i przedstawiają ci jakąś inną rzeczywistość. Udaj się do specjalisty najpierw do okulisty potem do psychiatry.

Gdzie? Z kim? To nie mógł być ten ksiądz, nie przewidziało ci się czasem?

Zobaczysz sama na zdj

No to pokaż te zdjęcia. Nie znasz nie gadaj, chyba że wszystkie negatywne komentarze pisze ta sama osoba bo myślę że normalni ludzie mają trochę rozsądku i nie dają się tak łatwo zmanipulować pani @NNie- księżnikczki z buszu

Księżnicce z buszu*

Witajcie parafianie teraz ja wam odpierdole kazanie. Razem z księdzem byście się spalili ze wstydu jak bronicie tego łachudre w sutannie . Jeśli będzie taka potrzeba to zgłosze się do kurii i pokaże zdjęcia jakie mam i nagrania jak ksiądz bzyka się z kościelną. I zobaczymy czy parafianie będą mieli takie dobre słowo jak do tej pory o naszym księżulku z naszej parafii!!!!

Anka weź już przestań te brednie wymyślać bo aż mi cie żal. Myślisz że jak za każdym razem będziesz się inaczej podpisywać to nikt się nie skapnie że to ty piszesz z tych Niemiec do których uciekła zaraz po rozmowie z tym żałosnym reporterem.

Ten Ksiądz wcale nie jest taki wspaniały. Uczył mnie Religii w gimnazjum (wtedy jeszcze był proboszczem w Imielnie) oceny wystawiał dziewczynom za wygląd, koleżanka miała akurat bluzkę z dekoltem wiec wystawił jej na koniec roku 6. Często zapraszał nas do siebie na plebanie żeby mu okna umyć albo rosół ugotować.. to było ponad 10 lat temu. Dziś przyjeżdża do Kutna i kupuje w sklepie odzieżowym (w którym pracuje) damskie ubrania za drobne pieniądze z tacy i za każdym razem nam mówi jakie to piękne dziewczyny jesteśmy i że będzie nas często odwiedzał..

Ty weź sobie przypomnij jaki ksiądz cie uczył religii bo na pewno nie nasz bo on nigdy nie był proboszczem w Imielnie. Kompromitujesz się dziecko, żal mi cię. Tak się rozpisałas ale nie o tym księdzu. Pomyliłaś chyba artykuł ! 

Ty 10 lat temu też byłaś innym człowiekiem, nie wiem jaki był dawno temu,ale teraz jest naprawdę dobrym księdzem i super gospodarzem na parafii. Nigdzie nie ma tak czyściutko wkoło, kościoła jak w Łaniętach. A wam jest żal ...

Może koleżanka miała bluzkę z dekoldem, a jednocześnie dobrze się uczyła, i dlatego dostała 6 na koniec roku.

Niech Ksiądz lepiej sobie ulży z kościelną , niż ma dziewczynki albo ministrantów zaczepiać . Nie znam gościa , ale przecież to FACET z krwi i kości a potrzeby fizjologiczne takie same ! Wszyscy księża mają coś na boku a celibat to tylko taki mit . Najlepiej jakby celibat znieśli , miałby żonę przy boku , to nie szukał by innych rozrywek . Podejrzewam , że pani kwiaciarki zaloty zostały odrzucone i teraz się mści ....

Chyba właśnie jesteś nienormalny facet że takie bzdury piszesz!!! nie znasz naszego proboszcza to nie oceniaj go tak i nie przypisuje mu kolejnych złych uczynków.

Aha serio??? Zastanów się ci piszesz...

Co piszesz* jak sam napisałeś nie znasz więc nie pisz proste? PROSTE. Ogarnijcie się ludzie bo to że KCI schodzi na psy to nie znaczy że wy musicie to robić

Wsiąść się za tą panią i ksiedza i ustalić jaka jest prawda jeśli kogoś tak mocno to irytuje i interesuje. Jesli ktoś nie ma ochoty to nie pójdzie do kościoła a inny nie kupi kwiatów w kwiaciarni itd. A zainteresowani jeśli wiedzą ,że są to jakieś oszczerstwa to niech zgłoszą gdzie trzeba a winnego kłamstw ukarać. I co tu wiecej chcieć. Osobiście nie wiem czy to ksiądz winien czy ta pani. Ludzie mają pracę i własne życie

Znamy księdza i nigdy nie uwierzymy w te kłamstwa. Będziemy się modlić za tę kobietę.

Piszecie na tą kobietę ona się nie wstydzi ujawnić a ty wszyscy ja oczywiście oczerniacie sama rodzina jeden drugiego broni i wybiela haha była akcja jest i reakcja

Zaproście fakty gdzie jest TVN w każdej plotce jest trochę prawdy haha ciekawe jak to się skończy kto kogo wali haha

Dymajcie się parowy w ta i nazat.

Haha

Ania jest nastawiona tylko na kase i sex. Po rozwodzie brak seksu zaszkodzil jej na umysł.

Boże Abrahama, Izaaka, Jakuba, Mojżesza, Chrystusa, Jana Pawła II! Zmiłuj się nad tym błądzącym ludem! Do głębokiej wiary, wysokiej kultury i szlachetnej natury racz go wrócić cudem. "Bez względu na to, na jakim etapie swojego życia teraz się znajdujesz, zaprzestań tego, co złe i co sprzeciwia się Bożym przykazaniom. Wsłuchaj się w głos sumienia, a rozpoznawszy swoje grzechy, z wiarą i ufnością wyznaj je w sakramencie pokuty. Oddaj innym sprawiedliwość, jeżeli zostali przez ciebie niesłusznie oskarżeni, obwinieni lub osądzeni. Przestań wykorzystywać innych i nimi manipulować. Przestań oszukiwać bliźnich. Skończ z wszelkimi szkodliwymi sekretami. Przestań kłamać. Dotrzymuj danego słowa. Bądź odpowiedzialny za to, co mówisz. Spełniaj swoje obietnice, nawet jeśli miałoby cię to wiele kosztować. Poznaj swoją rodzinę nie po to, aby ją potępić czy odrzucić, ale by ją zrozumieć. Zaufaj bezgranicznie Bogu, który mimo wszystkich twoich błędów jest zawsze z tobą, który pragnie poprowadzić cię pewną drogą do uzdrowienia i uleczyć twoje rany. Pozwól Bogu, aby wypełnił twoje serce empatią i współczuciem. Odpłacaj dobrem za zło, przebaczeniem za zranienia, życiem za śmierć, opieką za odrzucenie. Bądź gotów poświęcić się temu, co dobre i dające życie. Pamiętaj: Na każdej drodze Bóg jest z tobą — szczególnie na drodze do uzdrowienia." NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... praojciec Św. Paweł - woJOWnik oświeceniowy z Księstwa Jawabo. Wolontariat PTO"R".

Zostaje się tylko modlić o opamiętanie dla Tej Pani. Trzeba bronić i strzec dobrego imienia Księdza oraz Parafii i Łaniąt. Przez taką osobę będzie opinia lepiej nie mówić. My mieszkańcy musimy coś z tym zrobić, może znajdzie się ktoś kto napisze dobry artykuł o Naszej Parafii.

Spalcie ja na stosie lub wywiezcie na taczkach gnoju

Się narobiło! AWRUK! Ta Pani to niech się sama za siebie modli. Pleban, ksiądz proboszcz tez niech się modli nie za zmarłych, bo im już żadna modlitwa nic nie pomoże, tylko o zdrowie i rozum dla żywych. Katolicy to nie chrześcijanie. O ciemnocie, głupocie i niecnocie katolickiej parafii Św. Zapchajdziury nie da się napisać prawdziwie dobrego artykułu. "Nie zdoła kłamstwo ani fałsz zatrzymać prawdy w biegu. Nie skrzywi wściekłych łgarzy marsz naszej "Reduty" ściegu. Nie zniewolicie ludzkich cnót podstępem ani siłą. Wiary, kultury, natury głód - zapłaci wam mogiłą. Wy nie cofniecie życia fal, nic skargi nie pomogą. Bezsilne gniewy. Próżny żal. Świat, Polska i Chrześcijaństwo - pójdą swoją drogą." Zlikwidować celibat, spowiedź na ucho, episkopat, egoizm i ateizm, to może będzie lepiej? NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... Wnuczka Forsycja - woJOWnik oświeceniowy z Księstwa Jawabo. Wolontariat PTO"R".

Może idź do psychiatry? To dzisiaj żaden wstyd. Obserwuję rozwój Twojej choroby, która manifestuje się długimi,enigmatycznymi wpisami i słowotokiem i widzę,ze jest coraz gorzej.

Aluzja do Lema SUPER emoji

Grały w karty trzy lisy - rudy i dwa srebrne... W pewnym momencie jeden ze srebrnych lisów rzuca karty i mówi: nie powiem kto tu oszukuje ale zaraz p ... olnę w ten rudy łeb ! Fuj, panie "toza"... To, do czego się Pan zniżył - to już nie jest dziennikarstwo... Pozdrawiam !

The Natoorat! Popieram w 100% i pozdrawiam. Dziennikarze KCI! Ogarnijcie się trochę! Ostrzegam! Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... babcia Hortensja - woJOWnik oświeceniowy z Księstwa Jawabo. Królowa PTO"R" - kobieta, matka, Polka, chrześcijanka(nie katoliczka). Wolontariat.

Prawda Pani Anno wstyd wstyd a proboszcz to dobry człowiek

ze szmaty jedwabiu nie zrobisz emoji

Wątpię, żeby jakikolwiek mężczyzna, ksiądz czy nie ksiądz, zainteresował się tą paskudą. Ona jest brzydsza od Dyzia a Dyzio na brzydotę umarł.

Wczoraj w Łaniętach wyladowalo ufo Jakiś kosmita wysiadł i wołał "ludzie opamiętajta się"Czy TOZA mógłby przyjechać i przeprowadzić reprtaż ?Wszyscy to widzieli i zapanowała niemała konsternacja

Każdy wie co to za Pani.. wstyd wielki dla Niej.. a na gazetę to Rada Parafialna powinna złożyć sprawę do Sądu, szczególnie na autora tekstu..

chyba wstyd dla ciebie e

ten ksiądz to **** i każdy to z parafii Łaniąt potwierdzi, a wiem bo jestem z tej parafii, obelgi, bezczelne komentarze do innych ja bym przeniosła tego księdza w pizdu

O którym księdzu piszesz, bo chyba nie o tym z Łaniąt. On w życiu brzydkiego słowa nie powiedział.

anonim, tobie się chyba księża pomylili, kiedy ty ostatni raz w kościele byłaś....

chory masz łeb!!!

Do anonim : Popieram w 100%.

To juz wiemy co robi teraz bohaterka artkułu siedzi i pisze bzdury. Sama idz do miejsca o ktorym piszesz!!!!!

bohaterka artykułu to już za granicą jest...

Zapewniam Cię,ze parafianie moga jedynie potwierdzic,ze te wszyatkie oszczerstwa nie maja nic wspolnego z prawda. Proboszcz jako jedwn z niewielu jest duchownyn z powolania i nie pozwala szargac Imienia Bozego ani domu Bozego. Nie pozwala na swietokradztwo i to nkektorym sie nie podoba... Zwlaszcza tym,ktorzy najmniej ksiedza znają i z Bogiem sie mijają....

ludzie o co ten szum religi jest tak wiele a Bóg jeden z kąt tyle krzyku i wtrącanie w to wszystko Bog a ksiąc to tylko człowiek i nie koniecznie dobry człowiek bo nikt go nie zna mi jako parafianowi wydaje się że to człowiek nie zbyt dobry ale to jego sprawa ale szlak mnie trafia jak Boga w to wtrącacie jeśli jest szum to chyba sobie na to czymś zasłużył jak wierzycie prawdziwie w Boga to w to zamieszanie nie wtrącajcie go on na pewno każdego z nas zna nie krytykujcie nikogo bo każdy z nas nie jest doskonały nie żyjcie tą sprawą i innymi inny ksiąc przyjdzie i ci co stają tak twardo za tym innemu też będą sprzyjać to są tylko ugrupowwania religijne a Bóg jest prawdziwy i nie koniecznie w kościele czy meczecie czy jak Światkowie Jehowy głoszą u nich każdy żyje na swój sposób żal czytać tak zaborczych komentarzy czytam sam bo bo całe łanięta tym tylko żyją ale aż dziw mi że są jeszcze tak zacofani ludzie ze żyją czyimś życiem

Sama się przenieś ,tam gdzie piszesz.

Pan dziennikarz jak się zwie pracownik gazety lokalnej ukrywa się pod nazwą TOZA. Panie Tomaszu Zagórowski może warto stanąć z własnym nazwiskiem i z własną twarzą w prawdzie?

Z tego co tu czytam to osoby które tak chodzą do kościoła i są takie strasznie pobożne reprezentują bardzo niski poziom swojej wypowiedzi. Tak tu piszecie o Bogu i wierze i że Bóg wszystko widzi, a na samym końcu "niech spłonie na stosie" ,"ta kobieta jest chora psychiczne" ,"niech się leczy idjotka", "jak ją spotkam to pożałuje że się urodziła", to tak się mówi wychodząc z kościoła. Niektórzy z was są jeszcze gorsi od niej, bo ona nikomu śmierci nie życzy.... Czasem trzeba przemyśleć to co się pisze, bo sami sobie zaprzeczacie i swojej wierze też....

Wlasnie zyczyla smierci,jestem tego swiadkiem. I ku Twojemu zaskoczeniu-niejednej osobie. Tez uwazam, ze my chrzescijanie powinnismy jej wspolczuc,ale wydaje mi sie, ze naprawde ona potrzebuje raczej fachowej pomocy, bo Bog zna prawde, ale obowiazkem chrzescijan jest prawdy bronic. A,ze emocje biora gore nad zdroworozsądkowymi wypowiedziami... No coż,ulomnosc ludzka ulegac emocjom. Jednakze osobiscie podzielam opinie i jako parafianka nie zgadzam się na tak krzywdzace zarzuty wobec naszego proboszcza i zyczliwych dla niego ludzi. Bog wymierzy spraqiedliwosc w czasie,jakim uzna, a my modlmy sie o sile dla ksiedza,aby nie chcial nas opuscic dobrowolnie,by ustapic temu jazgotowi.

Tak, może i pani Anna szuka zemsty lub potrzebuje pomocy ale bardzo dużo osób tutaj upodobania się do niej...

Zło rozprzestrzenia sie bardzo szybko. Jestem w stanie zrozumiec wiele,ale czasami brak slow i cierpliwosci. Ten Najwazniejszy Sedzia zna prawde, nic dziwnego, ze probujemy jej dowiezc, jednak czasami warto zastanowic sie nad swoimi slowami,bo maja ogromna moc. Zarowno dobra jak i zla. Ja uwazam,ze pani Anna powinna poniesc konsekwencje swojeho zachowania,ale zostawmy to Bogu,chpc po ludzku pragniemy zemsty,a to niestety jest kainowe znamie i odzywa sie pod wplywem zlego

ta ****a wiesz i na gównie się znasz żeby tak pisać

Tak dla mnie jest chora psychiczne, bo mądry człowiek nie robi takich rzeczy. Oczernianie innych jest dobre?

No właśnie. Jest dobre??? Też o to chętnie zapytam. Pani Anna oczernia a wy co robicie???? To samo. Więc ja się pytam czy to jest dobre????

My bronimy swego, czyli tego, że ta kobieta bezpodstawnie szykanuje innych. Proszę sobie pomyśleć logicznie, co musi siedzieć w głowie tej pani, żeby wymyślać takie niestworzone historie, każdy doskonale wie jaka jest prawda. Prawda zawsze się obroni! A jej trzeba znaleźć dobry ośrodek, żeby się wyleczyła i więcej nie uprzykrzała innym życia.

Czemu autor artkułu nie przemyślał tego co pisze i nie kierował się etyką dziennikarską ujawniajac krzywdzace anonimy? Tego problemu nie zauwazyles piszac komentarz?

No ok, to że KCI wstawia takie rzeczy (bez przemyślenia), to nie znaczy że trzeba to w ten sposób komentować. Myślę, że przez ten artykuł na pewno ktoś został urażony, ale jak czytam wypowiedzi ludzi to powiem szczerze że jestem trochę przerażona.

Jedna rzecz. Proszę mi powiedzieć jak ludzie wypowiadający się tutaj na tym forum mogą mówić o tym, ze sa chrześcijanami. nie wiedziałam że chrześcijan tak postępuje, ze obraża kogoś, wyzywa i grozi mu nawet pobiciem. I wy się chcecie być chrześcijanami. I spełnia się tutaj powiedzenie - chce być świętym i do kościoła chodzi w pierwszej ławce siedzi a diabła za koszulą nosi. Kobieta chciała zrobić wokół siebie furorę wiec zrobiła, ale po co wszyscy się wypowiadają, jak sami siebie nie widzą i swoich błedów. Mniejsza afera by była gdyby nikt z was na jej sugestie nie reagował.

Bardzo mądre słowa.

Miałam możliwość uczestnictwa w mszy świętej w Łaniętach - byłam pod wrażeniem wspaniałego kazania księdza proboszcza. Od razu widać, że jest to ksiądz z powołania. Można jedynie parafianom gratulować, że mają tak wspaniałego kaznodzieję. Co do kościelnego to doskonale znam jego i małżonkę. Bardzo dobrzy, życzliwi, wspaniali ludzie. Tworzą rodzinę, która może być wzorem dla innych, zarówno pod względem małżeństwa, wzorców dla dzieci. W tej rodzinie zawsze był Bóg, wartości moralne. Autorom artykułu mogę powiedzieć tylko tyle, o każdym z nas można powiedzieć wszystko co się chce i nie chce - słowem można zranić dotkliwiej niż bronią. Szanowny Księże Proboszczu, Panie kościelny - wykonujcie swoje obowiązki dalej w ten sam sposób. Najważniejsze jest nasze sumienie, aby z nim w zgodzie żyć. Reszta to marność nad marnościami.

Drodzy Parafianie Jutro Boże Ciało I uroczysta procesja która nas wszystkich w sposób szczegolny powinna jeszcze bardziej zjednoczyć. Znamy doskonale naszego Proboszcza który poza doskonałą posługą kapłańską jest człowiekiem dobrego serca wrażliwym na lidzki los. W tym jutrzejszym dniu nasze " bielanki " powinny sypać księdzu pod nogi podczas procesji więcej płatków kwiatów niż zawsze bo jest tego wart. Ludzie logicznie myślący to wiedzą. Życzymy innym parafiom takiego Proboszcza . SZACOWNY KSIĘŻE _ moje wyrazy szacunku. Masz nas przy swoim boku I odczuj to właśnie jutro.

artykuł sponsorowany przez Anne ;ciekawe ile razy dała temu redaktorzynie a moze oparła sie o naczelnego

Podpowiadam - osby szkalowane w tym artykule mogą złożyć skargę do Rady Etyki Medjów na postępowanie ,,dziennikarzy " KCI wklejam link do przykładowej skargi http://www.edukacjaprawnicza.pl/skarga-na-postepowanie-niezgodne-z-zasadami-etyki-dziennikarskiej/.

kci- kutnowskie centrum idiotów. Od dzis nowe logo

Jak mozna cytowc anonimy? Kto was dziennikarstwa uczył. Niszczycie ludzi, nawet nie probujac wyjasnic sprawy - czy ktos z was rozmawiał z osobami ktore sa szkalowane w tych anonimach ? Chyba nie bo ani slowem nie wspominacie o tym!!! Mam nadzieje ze bedziecie musieli odszczekac na pierwszej stronie te klamstwa. Czemu nie scigacie z podobna determinacja afery w pini i powiazan z kutnowskimi politykami , tylko szkalujecie dobre imie ludzi opierajac sie na slowach chorej kobiety!!!!

Mój pies zrobił dziś "KUPĘ"- ale to jaką :0 muszę wysłać kilka anonimów do KCI to może za tydzień będziecie mogli o tym poczytać....dla smaczku dorzucę nawet filmik!emoji

Jeśli napiszę to TEN SAM pseudodziennikarz to poziom merytoryczny pewnie będzie podobny!!

Etyka dziennikarska? Dla przypomnienia autorowi artykułu cytuje - zbiór normy i zasady określający zachowania i działania uważane za właściwe w pracy dziennikarza. Jej podstawowe założenia to: dążenie do prawdy, bezstronność i uczciwość, szacunek dla prywatności innych; niezależność od grup interesów, poszanowanie prawa oraz respektowanie dobrych obyczajów. Wystarczyło przestrzegać choć jedną z zasad a nie było by tego czegoś w takiej formie. Czy ktoś z Was dziennikarzy którzy napisali ten artykuł pomyslał przez chwilę ze niszczycie ludzi o ktorych mowa w tych anonimach ? Chyba nie!!!!! Myśle, że KCI można smiało nominować do nagrody dziennikarskiej Hiena Roku. Wygrana na 100 % 

WSPANIAŁY OBIEKTYWIZM REDAKTORZY KCI, BRAWO! DZIENNIKARSTWO NA WYSOKIM POZIOMIE, NAPRAWDĘ...

Moi drodzy na jaki numer wysyłamy smsy o treści POMOC??? Bo TA KOBIETA do zdrowych psychicznie nie należy...a swoją drogą, kto wydaje takie bagno- KCI sięgnęliście DNA!!!

Najbardziej interesujące są te anonimy... Niby inna czcionka, niby pisał ktoś inny, a tak naprawdę tylko p. Spódniczka wiedziała o tym artykule i to są jej anonimy, które dziwnym zbiegiem okoliczności pojawiły się w redakcji tego samego dnia, którego wielka dama udzielała wywiadu do gazety. Aniu nie kompromituj się...

Oooo jaka odmiana - do artykułu to się ubrała, a na co dzień kreacje, którymi nie pogardziłaby niejedna prostytutka..

Każdy wie co to za wariatka - Gostynin już zaciera ręce (wykończy Trynkiewicza)

Takiego Księdza i takiego Kościelnego to jeszcze nie mięliśmy w tej parafii... a tu takie kłamstwa... każdy kto jest naszym parafianinem wie do czego zdolna jest ta kobieta. Wszyscy tylko czekają co skleicie z tych debilizmów co ta baba wygaduje, a tu widać sensacji szukacie gdzie jej nie ma. Chory człowiek!Tytuł powinien brzmieć "Stalking na parafii, ksiądz boi się parafianki!" taka jest prawda

Jesteśmy z księdzem.I Pan Jezus zna prawdę i parafianie też znają prawdę.Kochajmy się bracia bo Sąd Boży czeka każdego a widać jaką drogą świat podąża prosto do piekła.Nie osądzajcie abyście nie byli sądzeni.Pokorny nasz kochany proboszczu błagam niech ksiądz wybaczy te kłamstwa.Panie Jezu błagam o łaski i opiekę dla naszego proboszcza.Nie obrażajcie nikogo tylko się miłujcie tego Bóg pragnie.

Na Waszym miejscu już pisała bym sprostowanie!! Jesteście bazą bzdur. Współczuje takich "redaktorów" emoji

Chyba "redachtorów"! Pożal się Boże pismaki. Poziom "Faktu" albo innego "dziennikarskiego" szamba.

Ta Pani jest bardzo dobrze znana z tego, że zakochała się z Księdzu.. niestety Ksiądz cały czas upierał się by nie zgłaszać stalkingu na policję, myślał, że w końcu się opamięta, ale widać jest do wszystkiego zdolna.. Na miejscu Rady Parafialnej natychmiast złożyła bym pozew do Sądu i na Was pismaki KCI za kłamstwa nie tylko wobec Księdza i na Panią Annę M. za stalking Księdza, a Ksiądz dowody ma na to do czego jest zdolna ta kobieta....

Jakie ścierwo z tej kobiety, nękanie to jej specjalność!

Wstyd KCI, że zajmujecie rozpowszechnianiem kłamstw i oszczerstw Już nie mam wątpliwości że z dziennikarstwem to nie macie nic wspólnego Czysty brukowiec można wam wszystko sprzedać Zmieńcie nazwę z KCI na Kutnowskie Centrum Idiotyzmów a nie Informacji

Ej ja wsprawie umywalki. Ma dziurę czy jest zatkana.

Umywalka ma dwie dziury emoji

Sprzedam umywalkę. Kompletna z baterią i syfonem. Prawie jak nowa.cena 60zl do małej negocjacji.proszę pisać po 18

A lustro też dostane?

Lustra niestety nie było w pakiecie ale mogę dorzucić mydełko Fa.

Patologia patologii...

Biedny ksiądz proboszcz. Tylko współczuć

Czy ta suka na zdjęciu jest na sprzedasz i po ilu szczepieniach.

To jest bzdura. Te oszczerstwa puszczane do proboszcza który zrobił wiele dla parafii i parafian. Ludzie szacunku troszkę. A Ty kobieto sama może chciałaś dwuznaczne sytuację. Może zakochałas się i dostałaś kosza . Może proboszcz znalazł tańszą kwiaciarnie i tak mu się teraz odplacasz żal mi Ciebie tu na Lanietach Ciebie zniszczą zmień styl ubierania może Ciebie nie rozpoznają . 

Najlepiej niech sie wyprowadzi.

To są brednie nie wierzę w żadne słowa, które tutaj zostały upublicznione. Jak można takimi pomówieniami skrzywdzić niewinnych ludzi, którzy tyle dobra wnieśli do tej parafii!! To niesprawiedliwe płakać się chce na to co się wyprawia!!! W jednej chwili przez ploty niszczy się porządnych ludzi

Toza??!!!!!! Z Ciebie taki pismak jak z koziej d..... trąba!!!!!!!!!! Jak na podstawie jakiś parszywych anonimów mżna opluwać i lżyć kobietę,o której nic nie wiesz!!!!! Chodzi mi o Panią Kościelną.Na miejscu tej Pani wniosłabym sprawę do sądu.Toza-pismaku z bożej łaski,zamiast wypisywać takie bzdety zacznij zamiatać ulicę-może wtedy nikomu nie zrobisz krzywdy tymi oszczerstwami.

No proszę , wreszcie coś na naszym Zadupiu Czarnym zaczęło sie dzieć, nie ważne co piszą, ważne , że piszą, może wreszcie jakiegoś celebryty, ups!!! celebrytki sie dorobimy?

A gdzie zdanie reszty parafian w tym całym artykule? Piszecie, że ksiądz i inni parafianie nie wiedzą skąd wynika ta zawiść, ale o nasze zdanie to już nie łaska zapytać?! KCI jest jak ta cała"krótka spódniczka": nieważne, że kłamstwo- ważne, że jest afera i przedstawiają tylko swoją wyimaginowaną wersję wydarzeń. Żal mi was, a pani niech się opamięta.

Naucz się czytać gamoniu. Podpowiem - ostatnie zdanie

Zapytali jednej osoby i myślą, że to załatwi sprawę? Sorry, ale nie.

ostatnie ZDANIE. rozumiesz?

"Więcej" to będzie jej anonimów i oszczerstw. Redakcja naprawdę zapytała o zdanie tylko jednej osoby więc niczego nowego nie napiszą.

Nie nie tylko jednej osoby.

Przekonamy się...

Poczytałam i ręce mi opadły. Sprawa Pani A. kontra proboszcz z Łaniąt jest "tubylcom" bardzo dobrze znana, to nazywa się stalking, tyle że proboszcz nie zgłaszał tego na policję i to pewnie był jego błąd. W obecnej sytuacji pewnie jest to konieczne i niech sąd, a nie redacja KCI ustala fakty.

Się pytam kiedy ktoś KCI się do du ...py dobierze za publikowanie niesprawdzonych informacji. Rzemiosło dziennikarskie poniżej krytyki

Jeszcze trochę i się dobierze. Skończy się ta samowolka!

Nie ma to już większych problemów? Znów KCI zajmuje się głupotami kogo to interesuje, że jest wieśniakiem - burakiem.

Najwięcej do powiedzenia o Księdzu mają Ci którzy są niewierzący i omijają Kościół szerokim łukiem emoji

czasami przez posiadane informacje właśnie omijają kościół szerokim łukiem

Informacji tzn plotek wyssanych z palca?

I źródłem tych informacji są plotki? Bez pozdrowień człowieku.

Droga redakcjo. Piszecie,że przychodzą do redakcji anonimowe listy podpisana przez różne osoby -jak podpisane ,to nie są anonimy .

Redakcja znów pisze, żeby sobie popisać. Nic nie sprawdza a co. Wolno im. Przyjdzie czas, że ktoś pójdzie do Sądu to będą się tłumaczyć jak idioci, że nie wiedzieli.

Nie jest grzechem miec nie slubne dziecko to bog powolal je do zycia nie wazne czy poczete przed czy po slubie to bog wybiera czas w ktorym rodzi sie zycie mowicie nie jest parafianka bo tylko chodza do kosciola jak czegos potrzebuja wiecie bog nie jest w murach tylko w sercach naszych to jakimi bedziemy ludzmi nie zalezy od kazan tylko od nas samych niejeden 100 procentowy parafianin taki co chodzil co niedziele do kosciola zrobil cos nie wybaczalnego np.zabil zgwalcil to czlowiek sam kreuje swoja droge jaki chce byc ja jestem osoba wierzaca bo wierze w boga modle sie w domu to bog mnie rozliczy na koniec mej wedrowki nie kosciol to boga przepraszam za me bledy prosze o pomoc w chorobie i placze z tesknoty za tymi ktorych nie ma i prosze aby bog pozwolil mi ich kiedys zobaczyc spotkac wszyscy mamy wiare a to co sie teraz dzieje w parafi tylko sam bog widzi i wie jaka jest prawda to bog jest od wymierzania kary nie my sami piszecie grzesznica itd moze i jest nie prawda co mowi a moze i prawda bog to osadzi......

Skoro jesteś taki wierzący to powinieneś wiedzieć, że Bóg pisze się z wielkiej litery

To dziecka z gwałtu nie będzie można ochrzcić i do końca życia ma być wyrzutkiem? Bo jego rodzice nie są po ślubie? Co dziecko rodziców żyjących bez ślubu jest winne?

Ty chyba nie wiesz o czym piszesz. Taka sytuacja jest wyjątkowa i napewno są inne procedury związane z chrztem dotyczącym tego niewinnego dziecka.

Przecież ona z nim nie żyje i takie dziecko na pewno zostałoby ochrzczone

Jeżeli matka została zgwałcona to już inna sprawa Przecież nie żyje z tym mężczyzną Została zgwałcona to nie ona zgrzeszyla!

Piszesz o Bogu a szacunku zero bo z małej litery piszesz. Poczęcie dziecka nie jest grzechem kiedy rodzice są w małżeństwie pobłogosławionym przez kapłana (ono samo nie jest grzechem). Jesteś taki/a mądry/a a nie wiesz czego uczy Kościół!

Jestes malostkowy wazne jest to co mialem do przekazania szacunek wyraza sie duza litera ciekawe szacunek to wyrazam do boga a nie dla takich osob czepiajacych sie wyrazow co za roznica z jakiej litery wazne jest to co chcialem przekazac nikt nie jest idealem pewno ty tez wiec nie zaslaniaj sie Kosciolem (z duzej litery pisze)bo wazne jest czego uczyl BOG

To dziecka z gwałtu nie będzie można ochrzcić i do końca życia ma być wyrzutkiem? Bo jego rodzice nie są po ślubie? Co dziecko rodziców żyjących bez ślubu jest winne?

A teraz czekam na hejty

A ksiądz niby taki święty ? Ile ludzi odwróciło sie od Kościoła przez tego idealnego "księdza". Za wszystko brał by pieniądze. I sam się o tym przekonałem bo byłem u niego i "nic za darmo nie ma" , "mozna się jakoś dogadac" . A gdy wyciagniesz portfel to odrazu inna gadka. To nie ksiądz z powołania tylko slużbista i tyle. Takto człowieka nie zna a na kolędę po pieniądze to wie gdzie iść.

A gdzie masz człowieku za darmo.No gdzie napisz mi skoro wiesz albo przestań z siebie debila robić bo mi Cię żal.Za darmo...to możesz w gębę dostac

Słuchaj w każdej innej parafii ksiądz zaświadczenie o tym jakie posiadasz sakramenty wydaje za darmo. I w gębę to możesz dostać Ty. Bo widzę że za bardzo się podniecasz

Weź się zamknij debilu tu i Kościół koń by się usmial.Weź sobie podpisz komentarze na jakiejś innej stronie może o swiniach

Po prostu jest az mi Ciebie żal złotko. Piszesz komentarze a ciągle podpisujesz się inaczej. emoji ojej.

Ale odkrycie.Przestań pisać bzdury o Księdzu nie masz prawa bo do Koscilola nie chodzisz.Nieobecni nie mają prawa glosu

A do sklepu jak idziesz to też wszystko za darmo dostajesz? Ksiądz też człowiek z czegoś musi żyć

Wydanie zaświadczenia jest jego obowiązkiem i za takiego cos nie powinien wziąć ani złotówki.

Rodzic chrzestny ma być przykładem dla dziecka i bie dziwię się, że ksiądz zaświadczenia nie chce wydać skoro jesteś tzw. "niepraktykujacym" katolikiem.

Weź ty się ogarnij człowieku skąd Ty jesteś?

Pewnie z oficyn

Moja DROGA PARAFIANKO a czemu się nie ujawnisz?

Nie ma w słowniku polskim takiego słowa.Najpierw się trzeba nauczyć pisac

Ksiadz za zaświadczenia nie bierze nawet złotówki wiem bo bylem i bralem

Brak argumentów? Haha Pozdrawiam.

Ty jakiś niedorobiony jesteś

Ładnie na Ciebie w domu mówią emoji

A te broniące Księdza usuwanie TP niesprawiedliwe i stronnicze

Nikt nic nie usuwa. Trochę techniki i człowiek się gubi ;-) Komentarze są automatycznie blokowane jeśli otrzymają niską ocenę (dużo czerwonych łapek w dół)

Czemu usuwacie tylko te teksty broniące P.Anie a te broniące usuwanie?

Właśnie broniące naszego proboszcz są zablokowane. To po co ta zażarta wymiana zdań jak są pokazane tylko komentarze popierających tą bazczelną kobiete

Hahaha.... Tak zażarcie go bronicie a prawda jest taka że nie raz widywany był z różnymi paniami w pobliskich barach ;-) Parafianie i katolicy którzy będą palić na stosie, wyzywać i nie wiadomo co jeszcze żeby bronić księdza. Śmiech na sali

W barze to może ciebie widzieli jak się spiłeś i leżałeś pod stołem a nie naszego księdza którego oczerniasz a nawet jak by był w barze to przecież mógł pojechać coś zjeść a jakieś panie to mogły tam siedzieć wcześniej a nie ze niby z nim przyjechały.

Ty a gdzie tu jest pobliski bar?Na jakiej ulicy w Lanietach bo nie znam?

Na przystanku hahah

Np. Na Miłosnej (nie nie jest to ulica w Łaniętach )

Kto niby go widział,teraz każdy ma aparat w telefonie i może zrobić zdjęcie to czemu nikt nie zrobił.To kłamstwo i plotki bo jak ktoś się plotami interesuje i tym żyje to nie ma sie co dziwić ze w takie bzdury wierzy bo w głowie zamiast mózgu ma najnowsze ploteczki.O sobie napisz!!!

Skoro widziałeś/aś to udowodnij..

Sprzedam opla. Stan jak nowy tylko nie posiada kół i kierownicy.

To same oszczerstwa nie ma w tym ziarenka prawdy!Ta Pani jest chora psychicznie,opętana przez szatana i nawet mi jej trochę żal.Nie ma nic i jest nikim.Jedyne co ma i pielęgnuje to nienawiść i chęć zemsty za to że nie odpowiedział na jej z"zaloty" uczciwy , wspaniały kapłan.Kapłan jakiego w tej parafii jeszcze nie mieliśmy. Każdy kto chodzi do Kościoła o tym wie.Wspaniałe kazania, zawsze miłe słowo, spowiedź w której stara się pomóc człowiekowi zmienić się na lepsze.Doskonały gospodarz parafii.Jak teraz mamy pięknie wokół Kościoła i plebanii.Czy wy ludzie tego nie widzicie?Tak... przeszkadza wam , że Ksiądz trzyma się swoich zasad i ich nie łamie.Jak nie pasuje , zawsze możecie iść do Głogowca...W tej naszej radzie parafialnej to jacyś dziwni ludzie są gdyby byli przyzwoici to stanęliby murem za Księdzem i w tej chwili debatowaliby co w tej sytuacji zrobić i jak pomóc Księdzu.Wesprzeć go.To są nasi przedstawiciele.Widać , że teraz to nikomu się nic nie chce nawet nie chcą stanąć w obronie niewinnego człowieka.Wstyd!Ja pamiętam taką scenę z "Rancza" i my też powinniśmy wszyscy się skrzyknąć i iść pod okno Księdza i wesprzeć go. Ten artykuł to tylko dla sensacji.Szkoda , że nie napisaliście , że pod Plebanią w dzień wywiadu spotkaliście Panią , która wam powiedziała , że naszemu Księdzu nie ma nic do zarzucenia.Bo to było nudne. Mamy w Gminie radcę prawnego , możemy skorzystać z darmowej porady.Myślę , że trzeba coś zrobić a nie siedzieć na tyłku gdy komuś się życie wali!!!

Jakim prawem wstawiliście zdjęcia tej bezczelnej kobiety na tle naszego kościoła???!!!!

Proponuje zmienic tytul artykulu na: Seks, klamstwa i kasety video! Czy redaktor /ka/ rozmawiala z innymi osobami z parafii ws. tego " niby artykulu"? Jakie jest stanowisko Rady Parafialnej? Skoro byly pisane anonimy i skargi do zwierzchnika ksiedza, czemu szanowna Redakcja nic nie napisala, jakie jest stanowisko Kurii? Prosze Redakcje o zapis rozmowy z pania Anna i skonsultowac jej wypowiedz z psychologiem. Komentarze pod tym artykulem oczerniaja obie strony, latwo jest tym sposobem kogos zdyskredytowac. Komentarze powinny byc wylaczone, sa krzywdzace zarowno pania Anne i ksiedza proboszcza.

Od dawna bylo wiadome co ta pani wyczyniala aby uwieść księdza a teraz sie msci

Jesli cos to stawka byla 250 a nie 400

A ksiadz taki dobry,?? Dzieci chrzcic nie chce bo rodzice nie sa w malzenstwie...! Bo to grzech miec takie dzieci..!! Zbieral po 400zl od rodziny na remont kosciola jak nie dostal pieniedzy to potrafil przez organiste puste koperty dostarczyc do rodzin

A Ty człowieku pewnie nawet grosza nie dałeś bo do Kościoła nie chodzisz!!!!A jak ktoś chodzi co tydzień to w skali roku ile się uzbiera.Poza tym po co chrzcic skoro do Kościół się nie chodzi.Dziecko w dorosłym życiu zdecyduje.Przestań człowieku takie bzdury pisać bo nawet kwoty składki nie znasz poza tym ksiądz nie ściąga przy okazji ślubu lub chrztu a mógłby...wtedy byłoby sprawiedliwie

W Boga nie wierzycie, do kościoła nie chodzicie, a dzieci poczęte w grzechu chcecie chrzcić pozostając nadal w gzechu śmiertelnym to się nie dziwcie, że ksiądz chce najpierw pobłogosławić małżeństwo, abyście się nawrócili i dziecku dobry przykład dawali... Przecież kapłan zadaje przy chrzcie świętym pytanie rodzicom: czy przejmujcie na siebie obowiązek wychowania go w, wierze.. idt. Czy rodzice będą w stanie przyjąć ten obowiązek skoro żyją w grzechu? No proszę się nie kompromitować...

Papież Franciszek wyświęca nowych księży Papież Franciszek, który wyświęcił dziś 19 nowych księży, zaapelował do nich, aby nigdy nie odmawiali udzielenia chrztu. Niech wasze kazania nie będą nudne, a wy nie puszcie się "jak pawie" - mówił podczas mszy w bazylice Świętego Piotra. Tak mówi Papież. Ale co tam ksiądz może sobie ustalać własne prawa....

Każdy ksiądz chce chrzcić, ale także ważne jest to by rodzice chrzczonych dzieci nie żyli w grzechu. Jeżeli ze strony rodziców nie ma żadnych przeciwwskazań by zawarli związek małżeński to ksiądz chce najpierw ten związek pobłogosławić i dopiero ochrzcić dziecko.

Z pozdrowieniami dla tych którzy nie chodzą do kościoła tzn. patologia = większość mieszkańców oficyn. ( Zdarzają się wyjątki... Są tam też porządni ludzie.)

I dobrze napisałaś widać że prawdziwa katoliczka. Może ktoś tym ludziom w końcu wytłumaczy że żyją w grzechu i tylko do kościoła idą jak mają jakiś interes typu komunia czy bierzmowanie dziecka i siadają w pierwszych ławkach a później przez lata nie widać ich w kościele. Takich ludzi nie można nazywać prawdziwymi katolikami. Więc ludzie z tej grupy niech się lepiej nie wypowiadają na temat naszego proboszcza i całej tej żenujące sprawy która jak wiadomo od początku do końca wymyśliła "krótka spódniczka ".

do parafianki chodzicie do kosciola sie modlic a poznie wszystkim tylki obrabiacie chodzicie aby ludzie was widzieli a w codziennym zyciu jestescie gorsi od tych co nie chodza

Taki z ciebie parafianin a nawet nie wiesz ile ksiądz zbierał, bo nie po 400 tylko po 250. Rada parafialna taką kwotę ustaliła i wszyscy parafianie się na to zgodzili. A pieniądze są na remont naszego kościoła, który już dawno tego potrzebował, a dopiero ten proboszcz wziął się za to czego parafia potrzebowała.

Wy sami uczycie Ksieży żeby im płacic ostatnie pieniądze a później po ludziach są gadki ten ksiądz taki a tamten taki, a ten to che tyle a tamntem tyle. trzeba b ylo powiedzieć stać mnie a na tyle i tyle dam a nie to że ksiądz pow ze rada ustalila 250 i każdy ma dać, a gdzie na to jest prawo i ustawa i gdzie to każdy ma wpisane jako obowiązek. Mam 100 i dam 100.

To daj chociaż 100 albo nawet 50. Na pierdoły,papierosy i piwsko zawsze znajdziecie kasę a jak potrzebne na składkę do kościoła to nie ma. Jak nie masz to idź do GOPSu tam patologii zawsze dają i będziesz miał czym zapłacić. Najwięcej problemów z płacenie mają ci którzy z Kościołem i Bogiem nie mają nic wspólnego.!!!

no to w końcu kto ustalił składkę Rada ? a kogo z mieszkańców Radny parafialny sie pytał czy dany mieszkaniec sie zgadza, bo ja nie widziałam Radnego parafialnego żeby sie pytał, któregokolwiek mieszkańca.

To trzeba było chodzić do kościoła to byś wszystko wiedział.

Pani Anno.Jeżeli była Pani u psychiatry to proszę iść do niego jeszcze raz żeby zwrócił pani pieniądze ŻENADA!!!

Jak smiesz tu do kościoła przychodzić ludzie cię na widlach powinni wynieś żadnego wstydu nie. Masz

Po niej widać że jest z**** na dynie ona córkę buntuje przeciw znajomych szkoda córki że ma taką matkę a ksiądz, jest normalnym człowiekiem

Aniu jesteś Wielka !! Głupotą i prostotą rozbawiłaś parafie do łez... PS. niech żyje bezrobocie emoji

Szkoda że za poprzedniego proboszcza pani Ania nie interesowała się wizerunkiem wokół kościoła, a za tego proboszcza gdyby mogła to by dbała o kwiaty i zieleń od rana do wieczora ???? Kwiaciarnia ją nie interesowała.

Niech ona się leczy u psychiatry albo zmieni na innego jak chodzi

Anka ma racje!!! Wiem.. Bylam.. Widzialam, nie raz. najlepsza byla pani o blad wlosach z czerwonego auta hahha

A co to była za marka samochodu bo pewnie jesteś tak mało inteligentna że nawet nie rozróżniasz marek samochodu.

Pewno z mokrą włoszką

Rzalosna idiotka

Nie trzymajcie strony tego księdza, powinien zmienić parafię! Każdy dobrze wie jak z nim jest. A wiadomo, że starsze osoby zawsze będę za księdzem. .....

to raczej ty powinieneś się wyprowadzić, Im mniej chwastów, tym lepiej dla parafii

Święte slowa

Każdy wie jak z tym księdzem jest? Co za bzdura! Tylko parafianie znają prawdę! Obcy niech się nie udzielają... Popierając tę kobietę popieracie samego szatana! Ona jest opętana!

Szatana????czyli samego Rydzyka emoji

Nieźli katolicy jak tak bliźniemu życzą spalenia na stosie XD Nie powinno się oceniać bez faktycznego oglądu na sprawę, to tylko słowa przeciwko słowu.

Robisz wstyd naszej parafii... Zacznij od swojego podwórka. Jestes obleśna. Nie potrafiaś ogarnąc swojeo życia to próbujesz zniszczyc je naszemu księdzu. Ciekawe czemu poprzedniego księdza nie oczerniałaś? Pewnie był za stary i za brzydki, więc go nie chciałaś zbałamucić. Wszystkich naokolo straszysz adwokatami i sądem, uważaj, żeby tobie się ktoś do du**y nie dobrał, bo niemało masz na koncie wykroczeń i przekrętów. Nie mowiac już o grzechach na sumieniu, chociaż ty pewnie nie masz sumienia, bo gdybys miała to ze względu na wlasne dziecko nie robilabys z siebie posmiewiska.

Z tego materiału filmowego wynika, że ta kobieta naprawdę ma problem psychiczny. Szkoda, że lokalne media dodatkowo nagłaśniają i rozdmu****ą takie oszczerstwa.

Zastanawia mnie to dlaczego nie opublikowaliście zdjęć tych anonimów... Dlatego, że te anonimy pisała ta sama osoba, którą jest kobieta z nagrania? Może wykorzystała do ich napisania swoją córeczkę...? Bezczelna kobieta przychodzi do kościoła prawie naga by zwrócić na siebie uwagę, a teraz ubrana pod samą szyję? Kobieto opanuj się! Wyrzeknij się szatana bo on jest głównym sprawcą grzechu! Ksiądz należy do Boga, nie do ciebie! Wszyscy wiemy, że jest pani nieobliczalna, chora i powinna się pani leczyć. Ponadto na nagraniu oczernia pani kobietę, którą nazywała pani przyjaciółką. Czy to jest chrześcijańska postawa? Jest pani dwulicowa.. Niech się pani wyspowiada... Drodzy współparafianie módlcie się za naszego Proboszcza. Módlcie się za tę kobietę, o jej nawrócenie, o pokój w sercu...

Kobieto, jak Ci nie wstyd. Sama z siebie robisz ladacznice a tak oczerniasz niewinnych ludzi. Do kościoła mini, szpila i cycki na wierzchu. Jak Ci córki nie szkoda? Ja bym się wstydził takiej matki. a po co z pracy żeś do księdza dzwoniła jak prace isą? wszyscy wiedza o twoich podchodach na plebanie, jak myslałaś ze uwiedziesz księdza. Nie udało ci się to teraz się mścisz. A kij ma dwa końce.

Żaden wierzący, szanujący wartości chrześcijańskie człowiek nie uwierzy w te oszczerstwa. Nie wiem, czy śmiać się czy płakać. Tą Panią znają wszyscy, niestety sama sobie wystawiła niejednokrotnie negatywną opinię, teraz pogrąża się w swoich wyimaginowanych historiach. Wiedziałam, że jest niezrównoważona psychicznie ale aż tak??? To nazywa się choroba psychiczna. pani Anna uważa, że na wszystkich ma "haka"ale zniszczy się własną bronią. Na początku było mi jej nawet szkoda, że zakochała się bez wzajemności w naszym proboszczu. Teraz uważam, że jest po prostu żenująca i jest wcieleniem szatana. A nasz biedny proboszcz.... wspaniały duszpasterz!!! ksiądz z prawdziwego zdarzenia, a takich coraz mniej. Pomógl niejednemu człowiekowi, mężczyznom i kobietom z różnymi problemami, szkoda tylko, że nie rozwiązał problemu z Panią Anna w zalążku, bo już dawno temu miała chęć się na nim zemścić za odrzucone amory. Proszę księdza- prawdziwi chrześcijanie znają księdza bardzo dobrze i nie uwierzą w żadne słowo tej oszustki. Będziemy się modlili, aby Prawdę obronić i niewinności księdza dowieść. P.S. Anonimy nadesłane do redakcji zostały zapewne podyktowane przez osoby z głowy pani Anny.

Ten portal na prawdę nie ma czym się zajmować. żenujący poziom. niestety. nie potwierdzoną na 100 % procent informacją można bardzo skrzywdzić człowieka.

Czy wszyscy są normalni!!!! Kobieta niech zastanowi się nad własnym zyciem - co robi!!!

A jak się nazywa ta Pani? Ta grzesznica co księdza oczernia?

A ja tam tego księdza nie lubię, i kto wie czy ta babka nie ma racji.

nic nowego

Hmmm. ... ja bym tak księdza nie bronił, babcie zawsze murem za proboszczem.

Babcie? Czy 60-letnia kobieta potrafi się posługiwać komputerem? Pomyśl o czym ty piszesz...

Was to juz chyba wszystkich po****o

Parafianie piszcie w obronie naszego wspaniałego proboszcza!!! Niech ta pani wie, że nikt jej nie wierzy!!!!

Trzeba być na prawdę chorą osobą żeby wymyślać takie rzeczy. Te anonimy to pewnie ona napisała iż ich treść jest identyczna. Pani powinna się wziąść za chaszcze koło domu a nie za księdzem uganiać.

Niech się lepiej ta dziwka nie pokazuje na Łaniętach bo jak ją spotkam to pożałuje że się urodziła!!!!

Sorry że tak ostro napisalam ale gdy przeczytałam ten artykuł w pierwszej chwili to przyszło mi na myśl. Wiem że ten cały artykuł to stek bzdur i wszystko wymyśliła sobie pani Anna, ale te słowa były niepotrzebne. Co złego to nie ja.

Spalić czarownice na stosie i pójdzie prosto do piekła za to co wyczynia. Na zdjęciu niby taka pobożna , ubrana pod samą szyje, a do kościoła, można powiedzieć chodzi obnażona w spódniczce z pod której wystaje bielizna . By się wstydziła . Lepiej pod latarnie niech idzie i zarobi skoro jej kwiaciarnia splajtowała, a nie udaje,że przychodzi modlić się do kościoła.

Pani Anna miała racje. Jest wtorek godzina 15 na Łaniętach takie głośne krzyki ze to na pewno ksiądz uprawia seks na plebani.... emoji Pani Anna powinna już sobie wymalować taczki na których zostanie wywieziona poza granice parafii i zmienić imię i nazwisko. Niech uważa żeby jej nie odebrano praw rodzicielskich do córki z powodu choroby psychicznej.

Jak można wymyślać takie kłamstwa. "Mokra włoszka" myśli, że jak się ubierze w krótką spódniczkę i bluzkę z dużym dekoldem do Kościoła to ksiądz zwróci na nią uwagę. A nasz proboszcz jest wspaniałym duchownym i nigdy by nie stracił głowy dla "czegoś takiego". Wszyscy znają tą panią i jej bezustanne próby zniszczenia proboszczowi życia!!! Nigdy też nikt nie uwierzy w rzekome stosunki księdza z naszą wspaniałą kościelną. To są brednie wyssane z palca

żoną koscielnego*

Czy ona taka wspaniala to nalezy sie zastanowić.....

Nie znasz, nie oceniaj.

Właśnie znam.....

No chyba raczej nie znasz.

ja nie wierzę że KCI publikuje taki chłam, zmiana szaty graficznej- bym to przebolała, ale styl ostatnich artykułów jest nie do zaakceptowania

Trzeba być po**** osoba żeby gadać takie głupoty na księdza.

Chora kobieta, trzeba się zastanowić czy nie będzie trzeba jej wysłać do psychiatryka dla jej własnego dobra.

Ona już tam kiedyś była

Z toba w jednej sali lezala?

Ta kobieta jest chora psychicznie , musi się leczyć.Zakochała się w Księdzu a , a że Ksiądz nie chce ,ieć z nią nic wspólnego więc się na nim mści i wymyśla te swoje historyjki i pisze anonimy.I tak wszyscy wiemy , że to kłamstwa i będziemy zawsze stali w jego obronie gdyż jest niewinny!!!!!!!!!!

Wspomniany Ksiądz to wspaniały, uczciwy Człowiek

Taki **** jak on uczciwy.

Kłamstwa i oszczerstwa. Jak ta kobieta się nie wstydzi. Jednak ludzka złośliwość nie zna granic.

lol, nie wierzę

dodaj komentarz
Czytaj także