Rejestracja i logowanie

[WIDEO] W Kutnie będą uwalniać od demonów i uzdrawiać dusze

Wydarzenia 14-05-2019 Autor: ez.
13

Będzie słowo, praktyczna posługa uwolnienia i uzdrowienia oraz warsztaty. To wszystko w ramach Konferencji Uwolnienia, która będzie trwała przez cały weekend w Kutnie.

Wizytę w Kutnie zapowiada terapeuta Mirosław Kujawa.

- Bóg poprzez uwolnienie również działa w kierunku uzdrowienia. Zapraszamy każdego, kto ma jakikolwiek problem czy chce w tej służbie funkcjonować, zapraszamy każdą osobę na tę konferencję. Wierzymy, że Bóg się nie zmienił i dalej będzie czynił wspaniałe rzeczy - mówił w krótkim filmie zachęcającym do wzięcia udziału w konferencji w Kutnie.

Podkreślał także, że otrzymał wiadomość od Boga, że w Polsce ma powstać zespół składający się z 300 osób, które będą służyć i uwalniać ludzi.

- Naszym celem jest uwalnianie ludzi w lokalnych społecznościach. Chcemy szkolić ludzi, by sami to robili - dodał Kujawa.

Na konferencję tę Mirosław Kujawa przyjedzie wraz z Elą Stawnicką, która z zawodu jest filozofem. Spotkanie odbędzie się w Kutnie, w dniach 5-6 października. Koszt uczestnictwa wynosi 50 zł do końca sierpnia i 60 zł od września.

- Kutno dysponuje wieloma hotelami do samodzielnego wyszukania. Istnieje jednak możliwość przenocowania na miejscu konferencji czyli w szkole w obozowym standardzie za 10 zł (własna karimata i śpiwór). Dostępny będzie ciepły prysznic - czytamy w informacji.

Program konferencji obejmuje przede wszystkim wykłady i uwolnienia grupowe m.in. z demonów objawionych przez Ducha Świętego oraz uzdrowienie z chorób objawionych przez Ducha Świętego. Szczegółowy harmonogram znajdziecie TUTAJ.

Czemu to wszystko ma służyć? Przede wszystkim uzdrowieniu duszy i ciała. Dokładniej opisują to osoby pełniące służbę uwolnienia ze strony uwolnienia.pl

- Masz problemy z odrzuceniem, niskim poczuciem wartości, lękiem, strachem, bojaźnią, przechodziłeś(łaś) traumę, nerwice, depresje, zmagasz się z różnymi uzależnieniami (alkohol, narkotyki, dopalacze) oraz problemami natury erotycznej (pornografia, itp.), byłeś wykorzystany seksualnie czy też masz inne problemy dot. duszy czy ciała, prosimy o kontakt. Prowadzimy systematyczne uwolnienia indywidualne oraz grupowe oraz szkoły uwolnienia na terenie kraju, przy większych grupach możliwa usługa poza granicami kraju. Pokierujemy Cię do innych osób współpracujących w zespole. Wiemy, jak wyjść z uzależnień w sferze teoretycznej i praktycznej. Modlimy się o uzdrowienie duszy i ciała.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

osobiście też korzystałam z tej formy pomocy i jak przez ponad 20 lat nie mogłam dać sobie rade z problemem z grzechem tak od czasu modlitwy o uwolnienie problem nie wraca. Jeden warunek trzeba zaufać Bogu to on uwalnia człowiek ten czy inny jest tylko narzędziem jego i działa nie swoją mocą ale mocą i w Imię Jezusa.

Terapeuta? Czy ten człowiek ma uprawnienia do posługiwania się tym tytułem??

Hej . Też nie wierzyłam w uwolnienie od czegokolwiek ale odważyłam się a teraz z miłą chęcią podziekuję Panu Mirkowi za modlitwę i wsparcie duchowe. Agnieha ☺

a z w****a walenie co grozi.

Dobra...gdzie sie mozna zapisac?? W sumie niech próbują..50 zl zeby sie posmiac z ulomnosci tego fachofca - bezcenne

Przeraziłam się bardzo.

Ważne by podać w ramach jakiego kosciola to uwolnienie bo jakoś to przemilczana a nuż jakaś naiwna duszyczka da się nabrać na uwolnienie przez Ducha św.za 50 zl

Z tego, co mówią na yt należą do Kościoła Bożego w Chrystusie (sekta protestancka ) Można poczytać: ****s://sekty.pl/kosciol-bozy-w-chrystusie/ ****s://adonai.pl/rozwazania/?id=199

Gwarantowane uwolnienie od pieniędzy !

Już pomijam, jak bardzo absurdalne są dla mnie tego typu oferty. Chciałbym jedynie udzielić bezpłatnej porady prowadzącym: Panowie, przy całej tej otoczce niby uduchowienia i w ogóle niby duchowego kontekstu, komunikat w rodzaju: "możliwa usługa poza granicami kraju" czy w ogóle posługiwanie się terminem "usługa", staje się bezwzględnie obnażającym kluczem do zrozumienia, czym w istocie jest to wszystko.

Pajac ...

To jakaś głupota!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także