Rejestracja i logowanie

[WIDEO] Zamknięte siłownie i baseny, zakaz imprez tanecznych. Rząd wprowadza kolejne obostrzenia

Wydarzenia 15-10-2020 Autor: bnp
121
[WIDEO] Zamknięte siłownie i baseny, zakaz imprez tanecznych. Rząd wprowadza kolejne obostrzenia

Właśnie zakończyła się konferencja prasowa z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego. Rząd poinformował o nowych restrykcjach, które wchodzą w życie już 17 października. 

Obostrzenia dotyczą zarówno strefy żółtej, jak i czerwonej. Oto zmiany, które zaczną obowiązywać z dniem 17 października. 

Strefa żółta

- restauracje będą mogły działać tylko w godzinach 6-21, potem tylko na wynos
- transport publiczny do połowy miejsc siedzących
- ograniczenie gości na weselach i uroczystościach rodzinnych do max 20 osób bez zabawy tanecznej
- max. 1 osoba na 4 mkw podczas uroczystości religijnych
- zgromadzenia publiczne do 25 osób
- nauczanie hybrydowe w szkołach wyższych
- zawieszenie działalności basenów, aquaparków i siłowni 

Strefa czerwona
- ograniczenia liczby osób w placówkach handlowych - do 5 osób na 1 kasę
- działalność gastronomii w godz. 6-21, potem tylko na wynos
- transport publiczny do połowy miejsc siedzących lub 30 procent wszystkich
- zakaz organizacji imprez okolicznościowych (wesela, konsolacje itp.) - od 19.10
- max 1 osoba na 7 mkw podczas uroczystości religijnych 
- zgromadzenia publiczne do 10 osób

- szkoły wyższe i ponadpodstawowe - nauczanie zdalne (z wyłączeniem zajęć praktycznych)
- wydarzenia sportowe bez udziału publiczności
- wydarzenia kulturalne do 25 procent udziału publiczności
- zawieszenie działalności basenów, aquaparków i siłowni 

komentarze (121)
Dodaj komentarz

Czytając większość komentarzy mogę podpisać się pod cytatem WIELKIEGO POLAKA- ,,Naród wspaniały, tylko ludzie ****y.'' Źródło: Myśli i wypsknięcia, wyd. MG, Warszawa 2010, s. 41.

Do Polak dobrze Cię zrozumiałem A co rząd ma Cię utrzymywać ???

Polska nie jest w żadnej żółtej strefie , Polska jest w czarnej du...pie !

Czemu moje dzieci zmuszanie sa do Religi w szkole,kocioł w niedzielę . Oni czują się jak ludzie w z Lgbt.

Polak, zacznijmy od tego że Polacy i Polki to mieszanina grup Niemców bałtyckich i Germanów (Łódź, Szczecin, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Warmia i Mazury), żydowskich i krajów wschodnich (Rosja, Białoruś, Ukraina). Każdy z nas nie jest prawdziwymi Polakami, choćby nawet za bardzo kochał swoją ojczyznę. Dzisiaj jest taka technologia, że można śmiało sprawdzić swoje DNA etniczne. W moim przypadku, miałem prapradziadka który miał korzenie niemieckie i doskonale znał ten język. Dam sobie rękę uciąć, że każdy z nas ma obce korzenia i tak jak mówię w 100%, masz korzenie inne niż Polskie. Ot taka prawda.

Do Polak rodzice sami decydują się na potomstwo i na ich wychowanie więc już nie płacz prawie że jak zabiorą to będzie tragedia ludzie kiedyś sami wychowywali i nikt nie pomagał lepiej pomyśl o tych co mają stracić pracę to wtedy dopiero będzie źle więc te 500+ powinni zlikwidować i wspomóc firmy zatrudniające ludzi !!!

to był tylko przykład. o utracie pracy również pisałem. z czytania ze zrozumieniem miałeś chyba palę.

generalnie z Tych komentarzy nie wiem czy śmiać się czy płakać.. przykre jest że człowiek człowiekowi jest wilkiem. dać wam broń a się pozabijacie. dzieje się straszna tragedia niezależna od nas małych żuczków czy my będziemy nosić maski czy nie i tak nic to nie pomoże. pomyślcie ile ludzi straci pracę... jedyne utrzymanie. chcą też zabrać 500+ dobrze. ale niech pamiętają że nie tylko "patologia "pobiera świadczenie ale każdy komu się należy. niektórzy odkładają pieniądze na konto i zapewnią w ten sposób lepszy start na przyszłość . a są też tacy cóż mają dzieci pracują ale to nie wystarcza.. i jest to też bardzo pomocne dla rodzin z dziećmi. . nie każdy ma super stanowisko po 4 tys miesięcznie... ludzie ogarnięcie się.... do świąt będziemy mieli dopiero przekichane ten co ma kasę to jeszcze jeszcze "prywatne wizyty u lekarzy np" ale Ci co ledwo im do końca miesiąca starcza ? co w tedy jak z pracy zwolnią?? co powiecie dziecią jak będą pytać o lepszy obiad czy o lepszą czakolade ?? a gdzie tu opłaty i zycie.... odpowiedzcie sobie sami... . to co z nas robią teraz się w głowie nie mieści. mimo wszystko zdrówka

żenada max. 1osoba na 4mkw podczas uroczystości religijnych a szkoły nadal otwarte , dlaczego ? bo nie liczy się bezpieczeństwo dzieci i ich rodzin nie liczy sie bezpieczeństwo pracowników szkolnych , karmią ludzi głupotami że dzieci się nie zarażają a jeśli już to przechodzą to lekko , a to nieprawda chorują również ciężko także zdarzają się przypadki które kończą się śmiercią. to nie jest troska rządu o zdrowie dzieci to troska że młodszym dzieciom trzeba zapewnić opiekę, rodzic musi sie zwolnić a rząd musi płacić. tylko co jest ważniejsze w tym przypadku ? i tak niebawem dojdzie że wszyscy będziemy w czerwonej strefie tylko w tym czasie musi dojść do ilu zakażeń powikłań zgonów by rząd wprowadził wszędzie naukę zdalną . Do 18 stu lat rodzic odpowiada za dziecko , jak wytłumaczyć dzieciom że wysyłamy ich do szkół do środków komunikacji przy takim niebezpieczeństwie? Wcześniej by dzieci wyszły na spacer ze szkoły musiała być zgoda rodzica , teraz zmiast czuć ze mają w rodzicach oparcie , że rodzice trzymają rękę na pulsie , że są bezpieczne dostają od nas maseczkę w dłoń i w drogę !

Prawda co piszesz.Nie zamkną szkół podstawowych ponieważ nie mają pieniędzy, rząd nie ma pieniędzy dla rodziców w razie gdyby nie mogli iść do pracy i wziąć na dzieci opiekę.Zamykaja szkoły wyzsze i ponadpodstawowe bo tutaj dzieci już sami sobie poradzą bez rodziców w domu.

A to uważasz, że budżet jest z gumy?

Jest problem. On nie wie co oznacza słowo budżet

Szkoda tych dzieci i nauczycieli tylko

O jejku, zesraj się, a nie daj się.A nauczyciele i biedni rodzice latają po sklepach jak samoloty i wtedy się nie boją?

najwidoczniej ty też latasz bo inaczej byś ich nie widział a po drugie kto ma im zrobic zakupy, każdy z nich jest żyjący i potrzebujący, nie latają sobie dla farsy

Owszem latam, do pracy również chodze, ale nie robię z siebie męczennika i nie wołam kasy na rząd.

Oglądałem wczoraj konferencje prasową człowieka nazywanego premierem i człowieka nazywanego MZ. Żenada, komuś popierdo.......liły się okoliczności , wiec partyjno-propagandowy z konferencja prasowa. Dowiedzieliśmy się, że mimo, że jest źle to jednak jest dobrze bo inni mają gorzej. KUR.......wa !!!!!! Dowiedzieliśmy się, że rząd w walce z pandemią co tydzień wyznacza sobie nowe cele, ale za ****.........a nie powie jaki ma plan osiągania tych celów. BO GO NIE MA!!!!!!!!!! Bo to są bezradne stworki jak dzieci we mgle, a najbardziej bulwersujące jest nawoływanie teraz do jedności narodowej i jedności si ł politycznych . Jak razem ze swoim prezesem dzielił naród, judził i kłócił rozpierda;;;;;;lając wymiar sprawiedliwości, szczując środowisko na środowisko to wtedy jedności nie szukał. A teraz jak się wszyscy weźmiemy to Premier znowu ogłosi, że nie ma wirusa i nie ma się co go bać. FARYZEUSZ . Na wszelki wypadek szykuje też ustami swoich pomagierów alibi jak to wszystko pierdol.........nie. Sasin mówi , skoczył na medyków po co? Ano potem się powie , że rząd chciał tylko medycy nie pozwolili. Mam prośbę kochani jak ktoś zobaczy jak policja interweniuje w kościele bo wierni i klecha nie przestrzega obostrzeń to proszę wrzucajcie na fejsa to będą hity elity. Bo ja mijam dziesiątki osób z nieprawidłowo noszonymi maseczkami lub bez, mija ich też polica i zero reakcji. Ale cóż w dwa plutony zomo na **** to nie strach a we dwójkę na karka bez maski za duże ryzyko. Mozna by pisać i pisać, a ja tylko na zakończenie po kolarsku, kryterium uliczne coraz bliżej i będzie jazda po bandzie.

Do ,,observer". Może wytłumacz nam dlaczego sam wspierasz kłamstwo o istnieniu wirusów? Czyżby obiecano tobie posadę karbowego (kapo)?

Msteuszek-FARYZEUSZ I JUDASZ

Jak najszybciej trzeba zamknąć mateuszka i tych jego guru. Potem spojrzeć w stronę Szwecji. Bezwzględnie chronić osoby z grupy ryzyka i zamknąć je w domach a nie wszystkich. Jeżeli ktoś ma pełne gacie to też powinien mieć możliwość pozostania w domu, oczywiście na urlopie bezpłatnym. Reszta społeczeństwa musi funkcjonować, inaczej zniszczymy nasz kraj!

Do ,,Wszystko żyje aż do śmierci". Nikt nie jest w grupie ryzyka, bo wirusy nie istnieją.

Czyli "bida" do roboty i jeszcze darmozjadom na ubeckich emeryturach jedzenie pod drzwi dostarczać .

Darmozjadom na ubeckich emeryturach powinni zmniejszyć te świadczenia do wysokości 1200zł brutto jak to mają emeryci którzy pracowali 20lat dla komuny,ci emeryci którzy jeszcze nie mają 75lat żeby otrzymywać dodatek pielęgnacyjny i nie mają też 500+ z racji niepełnosprawności wegetują za te 1200zł brutto,czasami muszą wybierać czy wykupić leki czy opłacić rachunki wraz z czynszem,współczuję wszystkim emerytom którzy płaczą bo taki ich los spotkał,a ubeccy emeryci mają aż za dobrze

Ilu osobiście znasz ubeków? Widziałeś na filmie Pasikowskiego? Możesz poznać kilku z bliska, jeszcze bardzo sprawnych i nie takich starych. Zamkniesz wtedy jape jak ci co lojalki podpisywali, jak ci księża co lubili chłopców a zdjęcia z orgii były u nas. I co teraz kmiocie z czworaków?

Prawdziwie ubecki tekst i postawa, ja piernicze, że też tacy ludzie są jeszcze.

Byliśmy, jesteśmy i będziemy. I ten kraj jest nasz, ci co rządzą też są nasi. Od 1944 roku jesteśmy tu a upadek komunizmu w 1989 roku to bajka dla malutkich.

Jesteś UBekiem że wiesz? Żeby za 10 czy 20 lat ktoś tobie nie powiedział że robiłeś dla takiego państwa jak obecnie!

W Szwecji jest sporo obostrzeń - zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób, zdalna nauka w szkołacch srednichi zalecenia dotyczące unikania transportu publicznego, unikanie przebywania w galeriach handlowych, siłowniach , kinach i wiele innych. Dodatkowo jest to kraj o wiele mniejszym zaludnieniu niż Polska i Szwedzi przestrzegają zarówno nakazów i zaleceń. Szwecja mimo że bardziej zdecydowanie poszła na starcie z wirusem na razie osiągnęła tylko wysoką śmiertelność a nie odporność populacyjną i spadek dochodu narodowego ( ok 8 % ) jest w wyższy niż w Polsce

Do ,,Pasikonik". Tak, poszła na starcie z czymś czego nie ma, a czegoś takiego jak odporność też nie ma.

Jesteś UBekiem że wiesz? Żeby za 10 czy 20 lat ktoś tobie nie powiedział że robiłeś dla takiego państwa jak obecnie!

A co ci się w obecnym Państwie nie podoba? Zawsze możesz wyjechać, szerokiej drogi, targowiczan tu nie potrzebujemy.

Nienawisc ktora szerzysz. I mow za siebie a nie w liczbie mnogiej.

Nienawiść to szerzy targowica i jej zwolennicy, ja mówię jak większość Polaków, kocham swoją ojczyznę bez względu kto sprawuje władzę i nie wyobrażam sobie plucia na Polskę i Polaków.

Zaprzeczasz sam sobie. Też jestem polakiem a na mnie plujesz! Nie jestem zadnym targowiczanem jak mnie nazwałes. Po prostu jestem twoim wrogiem bo nie myśle jak ty

Podobno Pinokio z prezesem są na kwarantannie bo mieli ze sobą kontakt!!!

Wydaje mi się czy ten pan nie głosił że niema pandemii

Użyłeś podwójnego zaprzeczenia. Tak w tej formie masz rację: nie głosił że nie ma pandemii. Brawo Ty.

Masz rację, wydaje ci się.

Co robić? Wpuściłem Qnia do łazienki, a ten wodę z muszli klozetowej wypił i rży, że mdleje.

Wezwałbym Stefana Rruuchacza Niesiołowskiego. Koń go zobaczy i ucieknie w połochu.

Stefan to chociaż ruchał a jareczka ruchali. Kumpel Polaszczyk mi opowiadał, mąż kaczorka. Operacja,, Buś "

Tak wygląda komusza kultura.

A palec mu w "oko"? Spróbuj.

czy ktoś widział chorego na siłowni czy basenie ??? ja nie ale w kościele i pracy tak. Spostrzeżenia same się nasuwają

To po co chodzisz do kościoła? Kazania nagrywasz?

A jak rozpoznajesz chorego na siłowni...? Kiedy ostatnio byłeś w kościele...?

Co niedziela. Nagrywa kazania dla SB.

Po co nagrywać skoro kler sam współpracuje z SB?

Tak zwłaszcza podczas ubeckiej operacji " hiacynt".

A wiesz że kilka teczek zginęło i są w dobrych rękach?

I słusznie, lepiej tu niż u komuchow.

Mam taką propozycję dla totalnych przeciwników rządu- a może by tak umrzeć Morawieckiemu na złość, co...? Ale tak razem - wszyscy - na trzy, czte-ry!!!

Mam taką propozycje może by tak Pan Morawiecki uwolnił nas od swojej osoby tak na trzy czte-ry! A nap iść do toalety w towarzystwie funkcjonariuszy . W przypadku Pani Blidy zadziałało, a Pana Giertycha sprawa w toku. To co Panie Premierze to WC?

Kuń zasłabł by zostać bohaterem/męczennikiem koalicji. Poza tym uniknął spania w pierdlu. Kuń jest mądry, ma wielki łeb i kombinuje.

Za to jak po ciebie przyjdą to się posrasz jak wielki działacz z Kutna, Marek D. W stanie wojennym się na klatce schodowej posrał w gacie jak po niego przyszliśmy. I takie to wasze bohaterstwo.

Dokładnie, cwaniak .

Super komentarz.

Nauczanie powinno się odbywać zdalnie. Po co uczniowie dźwugają plecaki z książkami? Przecież Tusk kupił każdemu uczniowi laptop.

Szósty rok 500 + to chyba zdążyłeś dzieciakowi na kompa uskładać? Czy wszystko na harnasie i viceroye przewaliłeś?

Twój z kompem w plecaku do szkoły chodzi?

Gdybyś kmiocie odłożył po kilka złotych z kwoty, którą podatnicy dają ci na dziciaka, kupiłbyś dwa laptopy, jeden do szkoły a drugi do domu, tylko że taki prostak jak ty tego nie ogarnia.

Ale po co? Lepiej było za te 500+ na dziecko kupić samochód i przepić. A teraz do państwa deeeeej

Wiesz to z autopsji!

Nie tak dawno zapewnial ze wirus jest w odwrocie! To jedna z najobrzydliwszych postaci na scenie politycznej ostatnich 30 lat.

Wtedy był w odwrocie.Jednak najobrzydliwsze jest rude,.

Najobrzydliwsza postać na scenie to bardzo delikatne określenie, jest dłuuuuuuuuuuga lista wulgaryzmów i inwektyw oddająca poziom plugawstwa charakteru tego "człowieka"

Te inwektywy i wulgaryzmy, to na was za mało.

Proponuję przebrać się w dresy i wszyscy do kościoła. Tam sobie zrobimy trening tam nie zachorujemu.

Uwaga na de Bili w dresach!

To zasuwaj. Droga wolna.

Giertycha ganiają za domniemane 90 baniek a Sasin przeje.bał 70 na wybory, które się odbyły i dalej łazi na wolności obrażając wszystkich dookoła. Złodzieje!

Dobrze robią, nareszcie.

Ha, jeśli chodzi o Sasina, to przygotowywał wybory, które zablokowała opozycja, chodziło o wymianę kandydata, więc teraz oni powinni zwrócić pieniądze za druk.A Giertych, no cóż przyszła kryska na matyska, wyprowadził z kolegą pieniądze akcjonariuszy spółki deweloperskiej, więc mu nie daruja, to nie są głupi ludzie.Brawo dla CBA, brawo też dla Sądu za przedłużenie aresztu dla Nowaka, może wreszcie sądy nie chcą już być kojarzonei z przestępcami, ani być na ich usługach.Brawo, może wreszcie sady będą sadami.

Marzenie , jeżeli ludzie tak myślą jak ty to szkoły powinny płacić odszkodowanie. Wiecej cztaj, myśl samodzielnie , a nie tylko tv kury bo mozg zlasowany.

A jaki jesteś zorientowany , w tematyce tvp, może oglądaj tvn, niemcy prawdę ci powiedzą. Targowica.

Tvn jest amerykańska ale kmiot pisowski nie ogarnia. A w tvp powiedzieli ci że Rydzyk nie posiada święceń? Że jest bękartem po Kordaszewskim, nie? To cię uświadomiłem.

Operator ten sam, treści adekwatne .Nie interesuje mnie prywatne życie innych ludzi, nie jestem plotuchem, a twoją naukę mam w du p ie.

Dobrze, że nie zasrany, jak twój.

Zniszczą Polski Naród!!!!!!?

Coś ty, zniszczony to on już jest, głównie przez komuchow, i postkomuchow.

Do ,,Kutno". A ile tego narodu jest w polskojęzycznej populacji na terenie Polski?

Na strefie 50 osób w szatni. Stołówka przepełniona i jest ok. Na siłownię nie mogę iść a do roboty zapierdala..

Mogłeś nie rzucać teczki z książkami psu do budy,tylko chodzić do szkoły i uczyć się. . Teraz pies leży, a Ty zapychaj.

Widać że ma pani i nie tylko pańscy koledzy i koleżanki po fachu kompleks na punkcie szpadla i rowu. A może by tak panią przyjąć? Mam akurat w swojej firmie zapotrzebowanie, więc zapraszam. Niech się pani nie martwi wynagrodzeniem, można naprawdę dobrze zarobić, niż lansując się w tym zawodzie i nic nie robienie oprócz gadania tych samych zdań i wpisywania niesprawiedliwych ocen.

Teee nauczycielka tylko jako zwykły robol pracując TYLKO na etacie wyciągam około 6 tyś do łapy a ty zapie...rda..lasz do szkoły i użerasz się z dzieciakami, rodzicami, wchodzisz jak czopek w dooope dyrektorowi i ile masz ? 3 tyś ? Śmiechem cie mogę powalić. Teraz w trakcie uprawnień jestem na ciężki sprzęt budowlany. Po zawodówce. Praca za około 10 tyś już czeka. Kto z kogo może się pośmiać ? Na ch... mu ta nauka ? Posrańce po studiach za 3 k miesięcznie.

Tylko nie zauważyłeś po drodze debilu je........bany , że ktoś po drodze musi Ci załatwić kontrakt na robotę, ktoś musi cię wyszolić na tą twoją koparkę, ktoś musi odprowadzić twoje składki, ktoś ci musi naliczyć 500+ (bo pewno napierdol..iłeś tego jak królik) a to wszystko robią ludzie mający wyksztalcenie. Typowo komusza postawa klasa robotniczo-chłopska to podstawa a wykształciuchy i burżuje to wróg.

Masz tyle k, a burakiem będziesz do końca życia. Burakiem po zawodówce.

Pinokio, szkoda że ja cię nie spotkałem jak w tej opozycji w krótkich gaciach działałeś. Już nigdy byś nie skłamał, nawet byś śpiewał jak reszta twoich kolesi na przesłuchaniu.

Zamknąć wszystkie łazienki. Giertycha choroba dopadła w łazience.

"Doktora Jana" też zabrali i Adamowitza

Nie przejmuj się pajacu przyszli po niego przyjdą i po ciebie.

Przecież" ostrożny" nie ukradł 92 mln.

Rząd wprowadził zmiany to niech zrobi dofinansowanie za to co nam zamykają niech dadzą na życie odebrać patologii 500 plus a dać ludziom którzy naprawdę potrzebuja

kogo nazywasz patologią??? ja i żona pracujemy. i dostajemy świadczenie bo poprostu nam się należy.. bo mamy 2 dzieci . odkładamy na studia w przyszłości naszych dzieci. i co ? mam zrezygnować bo coś komuś się nie podoba? a co to da?? przejdź się po parku i zobacz co to znaczy patologia . rodzice z butelkami lub puszkami... pchają wózek z dzieckiem.. to jest patologia. mimo że podejrzewam że nie pracują to dostają.. powinni zabrać każdemu co nie pracuje na etacie moje takie zdanie. Chociaż jedno z rodziców musi pracować na pełen etat żeby się starać o świadczenie.. nie wiem Kto to wymyślił ale teraz wszyscy są do jednego worka pakowani. masz dziecko? o już łatka przyklejona.. Robiłeś bo chcecie 500+... idiotyzm.. a to że ja nie złoże podania na 500+ nic nie zmieni. miliony osób w Polsce z tego korzystają.

Ja na miejscu rządu niczego bym nie zamykał, niech głupki zdychaja.

Lockdown nie będzie

5 osób na 1 m2? Chyba kto się pomylił

Qń zemdlał.

Bo zamiast w stajni trzymali go w łazience.

Tylko że nauczanie hybrydowe to powinni być w szkołach podstawowych bo tam są mniejsze dzieci ktòre nierozumieją co to dezynfekcja a nie technika co prawie już dzieci dorastające i już wiedzą jak się zachować.

A wlasnie jest zupelnie odwrotnie. Nie stosuja sie do zadnych zalecen.

W podstawówkach nie wprowadzą ponieważ musieliby znowu rodzicom zapłacić.

Coś o kościele zapomniał...

Brać się za kościoły tam duże skupisko zarazen i kochających i karmiących moherow

Pinokio nawet ta szmata na twarzy nie zasłoni wydłuzajacego się nosa ...

Dziadostwo A z czego ludzie będą żyć z czego będą płacić podatki jak podły rząd wszystko zamykać chce ok zamknę tylko niech mi dadzą co miesiąc na zycie

Przypomnij sobie jak rząd pomagał w czasie kryzysu finansowego 2008/ 2010.

"trzeba być przezornym i się ubezpieczać."

Racja. Niech umierają. Tylko niech się nie pchają do szpitali.

Uzurpatorzy dokręcają śrubę głupiemu ludkowi.

No paczaj, a taki as jak 'ty' musi się dostosować.

Do ,,Minionek". Jesteś tego pewien? Lepiej sprawdź zgodność rozporządzeń z ustawami.

Ustawa jest zbędna, gfy rozumu się używa.

Do ,,Vbb". To zacznij go używać i udowodnij istnienie jakichkolwiek wirusów. Dostaniesz za to wiele nagród. Nawet ode mnie w wysokości 50.000 zł. Czekam.

żenada.. mam opłacony karnet na siłownię i basen do końca roku ! Ciekawe czy zwrócą mi że moje pieniądze

Basen to ja trzymam POd łóżkiem.a chorobę Ci karnet?

Nasz powiat nie powinien znajdować się w strefie czerwonej?

Zobaczymy w sobotę czy i które punkty rozrywkowo gastronomiczne dostosuja się do zaostrzen czy jak zwykle zabawa i tańce do późnej nocy.

A ty co? W ORMO sobie dorabiasz?

sobota wieczór Witonia Jazdaaaaaaa!!!! umc umc umc umc jadą świry jadąąąą!!!! umc umc umc umc....

Nie śpią zwiedzają zap......aja

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także