Rejestracja i logowanie

[WIDEO/FOTO] Jak strażacy ratują życie? OSP Żychlin publikuje film

Wydarzenia 15-11-2019 Autor: toza
2

Wielokrotnie w podawanych przez nas informacjach o zdarzeniach na terenie powiatu pojawia się zdanie „Na miejsce zadysponowano OSP Żychlin”. Druhowie z tamtejszej jednostki przygotowali krótki film, na którym z bliska możemy zobaczyć ich działania.

Pożary, wypadki komunikacyjne, powalone drzewa, pomoc w otwarciu drzwi do mieszkania, w którym może znajdować się osoba potrzebująca pomocy. To tylko krótki wyrywek tego, z czym mierzą się druhowie z OSP Żychlin.

Jak te działania wyglądają z ich perspektywy? Teraz może przekonać się o tym każdy, bowiem strażacy opublikowali kompilacje swoich alarmowych wyjazdów w formie krótkiego filmu.

- Działamy wraz z starszymi druhami z naszej OSP. Dzięki pomocy dh. Pawła Florczaka udało zmontować się film przedstawiający codzienne zmagania naszych strażaków, opisuje on pracę z jaką mogą spotkać się w każdej chwili. Zapraszamy do oglądania! - napisała na facebooku Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Żychlin.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Dobra robota , brawa dla strażaków. Trochę słaba stabilizacja ( proponuję włączyć stabilizację w w kamerze). Swoja drogą pamiętacie dokument "Wrogowie Ognia OSP Żychlin", Jest na popularnym portalu z filmikami (yt).

Super robota!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także