Rejestracja i logowanie

Wielka budowa w centrum: zamkną fragment Królewskiej. Do odwołania

Wydarzenia 19-07-2019 Autor: toza
20
Wielka budowa w centrum: zamkną fragment Królewskiej. Do odwołania

Dziś Urząd Miasta w Kutnie poinformował, że od poniedziałku zostanie zamknięty fragment ul. Królewskiej. Wszystko ma związek z pracami prowadzonymi na pl. Wolności.

- W związku z pracami budowlanymi prowadzonymi na Placu Wolności polegającymi na wykonaniu ściany oporowej od strony ul. Królewskiej, od dnia 22 lipca br. do odwołania zachodzi konieczność wyłączenia z ruchu kołowego fragmentu ul. Królewskiej (północna pierzeja Placu Wolności), za wyjątkiem samochodów dostawczych.n Za utrudnienia przepraszamy - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

komentarze (20)
Dodaj komentarz

Miała być odnowiona biblioteka i co? Cała kasa poszła na ,,pałac sraski,,

A kto chciał ten nowy plac chyba tylko Ci z urzędu bo mieszkańcy nie tyle kasy J

plac czy pałac? plac ja chcę nowy i pałac też odnowiony ale nie zburzony i zbudowany nowy

Co to za nowa moda podszywania się pod cudzy nick. Niestety muszę zmienić

UJ z książkami

tylko tych drzew szkoda ....

Zaorać zielenizne. Niech tu bedzie miasto jak się patrzy!

urzędasy robią to wszystko pod swoje widzimisie.

Cos mi się wydaje że te wielkie kopary wyrwały poczatki sredniowieczne. A szkoda bo np w Poznaniu kiedyś widzialem na rynku to najpierw archeolodzy sprawdzali. A u nas to na żywioł poszło bo beton trzeba lać. Troche porażka

Dobrze, że napisałeś, że ci się wydaje. I tylko tyle prawdy w twoim wpisie. Archeolodzy pracują.

koparką o łyżce 2 metry sześcienne?

W tej studni mozna znalezc gowno i to doslownie jak mowia starsi były tam szalety i to sa pozostałości

Niemcy w sposób przemyślany przebudowali ten rybak . A Polacy jak zwykła wszystko muszą spie.....rdol....ic ! A wystarczyło wymienić nawierzchnie i dosadzic kilka drzew !

niemcy to tam ludzi wieszali

W ogóle Niemcy to zawsze była i jest wyższa cywilizacja. pOlacy już w XIX w. powinni się dobrowolnie zgermanizować. Wtedy nie byłoby Polski, nie bylibyśmy Polakami, ale żylibyśmy w cywilizowanym miejscu i posługiwali się rozpoznawalnym na świecie, cywilizowanym językiem, a nie tym niszowym, szeleszczącym polskim. W ogóle nie byłoby Hitlera ani wojny, ponieważ Niemcy byłyby wystarczająco wielkie i potężne, żeby nie musieć szukać nowego terenu do poszerzanie przestrzeni życiowej.

Gdzie się rodzą tacy debile? Granice mamy otwarte, Sp..alaj do Niemiec. Tylko że ty nawet w Niemczech nie będziesz cywilizowany.

Masz trochę racji , wystarczy popatrzeć jak uprzemysłowione i zadbane dostaliśmy po wojnie terytoria ( ziemie odzyskane ) w zamian za mokradła , nieużytki na wschodzie zamieszkałą głównie przez Rusinów w " chatkach z gów...na " . Takie są fakty

hmm a jednak

Pracę archeologiczne ponoć już były ale nigdzie nie ogłoszono o rezultatach

Opracowywanie wyników badań archeologicznych musi potrwać kilka miesięcy.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także