Rejestracja i logowanie

[WIELKA GALERIA] Zabawa trwa! Folklor i Róże na pl. Piłsudskiego

Wydarzenia 08-09-2019 Autor: toza
2

Mimo ciemnych chmur wiszących od rana nad miastem Święto Róży trwa w najlepsze, a pl. Piłsudskiego zgromadził niezwykle liczną publiczność. Na otwarcie ostatniego dnia imprezy zorganizowano koncert pt. „Folklor i Róże”.

Kutnian w wir ludowej zabawy porwał Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kunowskiej. Nie była to jednak jedyna kapela – do Kutna przyjechał Zespół Regionalny „Zielony Jawor”. Folklorystyczna zabawa właśnie dobiega końca, to jednak nie oznacza, że to koniec atrakcji na pl. Piłsudskiego.

Dziś na małej scenie czekają nas doprawdy różnorodne koncerty. Najpierw z muzyką folkową wystąpi Holeviaters, potem Nicola Palladini i Italiano disco. Wcześniej odbędzie się rozstrzygnięcie konkursów na Najpiękniejsza Różę Wystawy i Amatorskiego Konkursu Różanego.

Dodajmy, że na pl. Piłsudskiego w tej chwili powoli rozgrzewa się ogromna patelnia plenerowa. Trwa także jarmark.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Po tych fotkach widać kto jest kim . Odkryli się co niektórzy. Żartowałem , pełen szacunek dla zaangażowania tych wszystkich ludzi.

Wielkie brawa dla ZPiTZK!!!!!!!!!!!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także