Rejestracja i logowanie

[WIZUALIZACJA] Jest zielone światło. Będzie wielka inwestycja na Łąkoszynie?

Wydarzenia 13-04-2018 Autor: toza
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (78)
Dodaj komentarz

Wiadukt na przedłużeniu ulicy Grunwaldzkiej w kierunku strefy ekonomicznej.

Czyżby nawiedzony pomysłodawca ''zielonej ośki'' przeniósł się z UM do Nowoczesnej. Ciekawe kogo tym razem ''uszczęśliwi''. Skąd się biorą tacy idioci?

To skrzyżowanie powinno być bezkolizyjne najlepiej z wiaduktem i zjazdami ale wiadomo koszty. Jednak jak dla mnie to duże rondo z kilkoma pasami rozwiązało by problem. A ta wizualizacja jedynie w niewielkim stopniu usprawni ruch.

Popieram, rondo spełni oczekiwania kierowców, to rozwiązanie nic nie zmieni!

Fatalne rozwiązanie, bardzo nieNowoczesne. Takie skrzyżowania były projektowane w latach 80-tych XX wieku. Spowalnia ruch, duża kolizyjność, uziemienie ruchu przy wyłączeniu świateł.

Dla mnie rozwiązanie jest dobre bo małym kosztem usprawni ruch.

Wreszcie poprawią. TAK SKOPANEGO SKRZYŻOWANIA TRUDNO SZUKAĆ W PL. !!!!!!!!!!!!!

A gdyby tam zrobić rondo i nasadzić róż?

Co z Dyzmą ?

Nowoczesna nie słyszała jeszcze o skrzyżowaniach bezkolizyjnych?

Na przygotowanej przez Nowoczesną wizualizacji , brak jest "kupek"na trawnikach.

Nowociasna przebudowuje drogi krajowe? To pewnie przebudowa stacji Kutno to też ich zasługa, o czym w swoim nieszczęściu nie wiedziałem.

Dobry pomysł tylko żeby realizacja nietrwała latami. Drugi problem to skrzyżowanie z sygnalizacją na Józefowie w godzinach szczytu korki sięgają setek metrów a niekiedy ponad kilometra...........

Pomysł na zrobienie dodatkowych pasów ruchu bardzo ułatwi korzystanie z tego skrzyżowania. Nie interesuje mnie czy stoi za tym Nowoczesna czy PIS i nie wiem po co dyskusja na ten temat. Ten kto zajął się tym tematem zrobił kawał dobrej roboty, jeśli to Nowoczesna to moje uznanie, niezależnie od moich osobistych poglądów politycznych bo nie mają one w tej sprawie znaczenia.

Te komentarze to ludzie z nowonieszczęsnej by sobie darowali. Śmiesznie to wyglada jak sami piszczecie i plusujecie swoje gloryfikacje XD

I to jest typowe działanie miejskich piesków prezydenta. 4 lata nic nie robią, a jak ktoś inny coś robi to trzeba go hejtować. Ja osobiście mam gdzieś Nowoczesną, ale doceniam ich za zaangażowanie w przeciwienstwie do bezRadnych z miasta. Jedyne co potraficie to napisać kilka pochwał na temat Ziółkowskiego i Nowoczesnej robiąc przy tym celowo błędy ortograficzne i w kolejnym komentarzu oskarżać Nowoczesną, że sobie sama komentarze pisze. Tylko kretyn by się nie zorientował w waszych podłych działaniach. Proponuje konkuriwać z Ziółkowskim na pomysły zamiast próbować go dyskredytować.

Nie mam nic wspolnego z obecnym urzedem i innymi, niech sie angazuje kazdy kto chce. Smieszy mnie tylko to komentowanie ludzi nieszczesnej i plusowanie tych komentarzy przez nich samych emoji

Też nie mam nic wspolnego z Nowoczesną, ale mnie śmieszą bezRadni z miadya i ich hejt bo widać nic innego nie potrafią.

"miadya" miało być "miasta"

Nareszcie dobre rozwiązanie, gratulacje dla Nowoczesnej i pana Ziółkowskiego.

Ziółkowski na prezydęta dość już w Kutnie żądów nieudaczników. On ma ķąkretne pomysly

Naucz się pisać, a dopiero komentuj

,,prezydęta,,??

Kąkretnie, to słownik proponuję kupićemoji

Nowoczesna to szansa na lepszą pszyszłość naszego miasta

Nareżcie coś sie zmieni

buhahahaha a ja widziałem tam jakiś czas temu geodetów jak robili pomiary i mówili że pod rondo emoji więc widzę że kiełbasa wyborcza rzucona dla głodnego narodu - buhahahahaha

jak zaczną sie roboty to w korku na józefowie stać bedziemy 120 min

Może uda im się w jedną noc to zrobić żeby "q" nie musiał stać 120 min.

Fajna ta Nowoczesna w Kutnie, wreszcie ktoś sypie fajnymi pomysłami. Ma ktoś jakiś kontakt do nich to może bym poszedł na jakieś spotkanie i może bym się nawet zapisał.

Weź parasol i znicz w rękę, idź pod sąd. Sami Cię zapiszą

Niech Nowoczesna jedzie do Konina zobaczyć jak wygląda rondo z 5-oma wyjazdami i 4-oma wyjazdami i wtedy niech zabierają głos na temat skrzyżowania.

Co z tego ? Co z tego ? Jak przy Maku i tak się stoi w huuuuu... czasu w korkach emoji Ktoś zarobi za robotę która i tak potem okaże się bublem , oczywiście z naszych pieniędzy . Miał być przejazd przez tory od Sklęczek na Grunwaldzką...pytam się gdzie to kurrr jest ? Mam dosyć stanie codziennie po 15 min w korkach tam. To jakaś żenada i kpina.

Zrobią przejazd w Skleczkach to tam będziesz stał 15 minut w korkach bo każdy zacznie tamtędy jeździć.

Skoro w 3 kwartale przetarg to pytam co Nowoczesna ma z tym wspólnego. Z tego co wiem to UM od dawna się o to stara i są efekty☺

Nowoczesna chce dopilnować żeby ta inwestycja nie przepadła, zrobiła też wizualizacje za własne pieniądze. Co w tym złego? Źle, że działaczom Nowoczesnej chce się robić coś pożytecznego?

To się wykosztowali bardziej, niż na znicze.

Tak się właśnie wydaje pieniądze na bezmyślne projekty.Rondo na strefie też było modernizowane kilka razy wreszcie za trzecim razem zrobili tak jak powinno być,szkoda że nie za pierwszym razem ,ale taka jest polska rzeczywistość .

Po co toczyć pianę, jak będzie dobrze to chylimy czoła .N , a jak będzie d u p a to .N rozładuje korki na tym skrzyżowaniu.

Lepiej niech zajmą się wiaduktem na Józefowie to większość kierowców wybierze tą drogę aby wjechać w Kutno :-)

Gdzieś w komentarzu ostatnio czytałem, że z koleją prowadzą rozmowy ludzie z Nowoczesnej żeby poszerzyć ten przejazd, ale to by trzeba było ich pytać.

Przecież tak jest miejsce na rondo z prawoskrętami omijającymi!!!

..powinno być "Przecież tam" - sorki, literówka...

Takie rozwiązanie powinno być dawno jak było to skrzyżowanie budowane . Było to do przewidzenia zwłaszcza gdy już dawno został zlikwidowany przejazd kolejowy na Sklęczkach. Błąd polegał własnie brakiem dodatkowych pasów przy projektowaniu skrzyżowania. Ale jak ktoś wspomniał problem to nie tylko samo skrzyżowanie a jeszcze zjazd do miasta tj na Łąkoszyńską

Popieram pomysł Nowoczesnej. Często jeżdżę do Łodzi i te dodatkowe pasy bardzo ułatwią mi życie.

Bardzo dobry pomysł. Gratulacje dla Nowoczesnej za inicjatywę.

Wizualizacja skrzyżowania pokazana przez NOW. przedstawia żenadę jaką proponuje ta partia. 3-ci pas powinien być wprowadzony od mostu na Ochni do skrętu w prawo z wjazdem w ul. Ląkosz yńską i w kierunku na Poznań, a nie głupi pomysł Nowoczesnej 3 ci pas na odcinku 50-ciu metrów. Ale Polak najpierw robi a potem myśli co zrobił.To ma być przebudowa a nie modernizacja.

oj zbliżają się wybory wcześniej miała być hala teraz skrzyżowanie

Ale hale obiecywali ludzie od BURZYŃSKIEGO, i co? i nici z hali!!! Obiecanki cacanki. 100 razy wolę tych z Nowiczesnej bo widać, że młode chłopaki i chcą coś zmienić w Kutnie i do tego nie wciskają kitu.

Panie prezydencie gdzie nasza hala sportowa?!

Nowoczesna przybędzie ,zobaczy ,będzie monitorować.Coś podobnego powiedział Julek Cezary nad Granikiem zdaje się.Należy się tryumf albo owacja z wieńcem laurowym oczywiście.

Jeśli miasto się nie interesuje tą inwestycją to dobrze, że chociaż robi to Nowoczesna, niestety do realizacji jest jeszcze dużo czasu i ta inwestycja zwyczajnie może przepaść, dlatego pilotowanie takiej sprawy jest bardzo ważne i nie ma znaczenia kto to robi, więc nie krytykujmy kogoś za to, że chce coś robić zamiast nic nie robić, należy się może raczej zapytać innych partii czemu się tym tematem nie interesują, lokalnych posłów .oże też warto o to zapytać?

A pan ziółkowski to jest radnym powiatowym czy miejskim ???? Bo w powiecie kompletnie nic nie robi za to wchodzi w kompetencje radnego miejskiego . Chyba że wojtuś się szykuje już na wybory na radnego miejskiego a potem prezydenta miasta. To by tłumaczyło tą nagłą jego troskę o miasto, nagle wszędzie go pełno w mieście . A jego robota w powiecie leży, co panie ziókowski powiat już się znudził ???? Zajmij się pan tym za co bierzesz nasze pieniądze, bo o jakiś pana inicjatywach dla powiatu nic nie słychać !!!!

Radni miejscy, przestańcie już atakować radnego Ziółkowskiego i Nowoczesną, jak sobie nie radzicie to złóżcie swoje mandaty, albo idźcie się poradzić swojego prezydenta to może wam podpowie na czym polega wasza rola, a nie atakujecie człoeirka, który w przeciwieństwie do was ma pomysły na miasto i powiat, któremu się cjce i dzięki któremu będziemy mieli za chwilę remont SORu, który w kampanii wyborczej Ziółkowski obiecywał. Panowie i Panie, mniej zazdrości, mniej hejtu, więcej pracy!

Popieram, Ziółkowski robi i dla miadta i dla całego powiatu bardzo dużo.

Ładnie, pięknie... a zjazd i wyjazd z Łąkoszyńskiej nadal pozostanie koszmarem.

A wyjaśni mi ktoś co tam się zmieni? Bo ja nie widzę na tym projekcie żadnej zmiany.

Dodatkowe pasy ruchu

Panie radny powiatu z nowoczesnej zajmij sie pan drogami w powiecie bo jest tragedia co zrobiliscie przez te trzy lata ?

Myślę, że to pytanie do panów Debicha i Trawczyńskiego bo to oni są starostami. Dlatego między innymi będą odwoływani bo z drogami jest kiepsko.

Niestety brakuje oddzielnego pasa włącznia do ruchu na nitce w kierunku Płocka dla skręcających w prawo z kierunku od Warszawy. Taki pas jak z kierunku Łodzi na Warszawę jakby ktoś nie jarzył. Znów jadący ze strefy do centrum będą stali przed skrzyżowaniem.

Nowoczesna, dobra robota!

Dobra wiadomości jeszcze bardzo było dobrze połączyć wiaduktem nad torami grunwaldzka ze strefą czy coś wiadomo na ten temat są jakieś plany?

Nowoczesna przystąpcie do przetargu wygrajcie i dopiero sobie ordery w klape wpinajcie!

Chyba Pan nie umie czytać ze zrozumieniem. Bardzo dobrze, że się zajmują tą sprawą.

GDDKiA wybuli monete,firma XYZ przebuduje a co ma do tego Nowoczesna???jaki monitoring co za przypisywanie sobie zaslug.Wizualizacja od tego to jest biuro projektowe przestańcie wychodzić przed szereg .Żenada

Jak zwykle władza z UM nie przyłożyła ręki do sprawy. Panie prezydencie, proszę pilnować swoich ludzi, żeby nie hejtowali Nowoczesnej za to, że chcą coś zrobić dla mieszkańców i wyręczają Was w tym co Wam nie wychodzi lub czego Wam się nie chce robić. Jakoś nie zauważyłem, żeby sobie coś przypisywali, zrobili wizualizację żeby ludzie mogli zobaczyć jak to będzie wyglądało i będą pilnować żeby PIS czasem jej nie zablokował.

Jeszcze zrobić coś z wiaduktem kolejowym na Józefowie

No inwestycja jak talala gdyby miał powstać wiadukt na drodze 92 ze pojazdy jadące z Warszawy na poznan szły by góra a zjazd na centrum i w stronę lodzi byłby kierowany przez sygnalizację to rozumiem a tak pomaluj psy i zrobią pas zieleni napewno pomoże emoji

Pytanie jaka wielka? ja tu wielkiej inwestycji nie widze - wszystko będzie wyglądało podobnie, tylko po kilka metrów dobudowane ze 2 pasy.. No, ale ostatnio w Kutnie nic się nie dzieje, to może i taka wielka. A co do nowoczesnej - szkoda słów - co oni chcą monitorować? Bo za bardzo nie rozumiem? I co w ogóle oni mają do powiedzenia? A przepraszam, wybory się zbliżają to trzeba poudawać że dobro społeczeństwa jest im takie bliskie - powiem jedno żenua!

To raczej PIS udaje, że im na ludziach zależy, a nikt tak jak oni się do stołków nie przyssał.

Bo to im się po prostu należy emoji

Biedzie "wieka" inwestycja.... A nie "wielka"? Kto to pisze...

Będzie "

A czy zostanie przeprowadzona modernizacja wjazdu ul. Łąkoszynskiej z Obwodnicą bo tez się tworzą straszne korki w godzinach popołudniowych ?? Nie mówiąc już o zapadającej się ul. Łąkoszynskiej przy blokach . 

Bardzo dobra wiadomość. Brawo Nowoczesna.

Radni nowoczesnej to mogą sobie co najwyżej monitorować przebudowę wjazdu na swoje posesje.

Tak, my PIS rozdajemy karty!

dodaj komentarz