Rejestracja i logowanie

WOŚP w blokach startowych, znamy już termin finału. Niebawem rusza rejestracja sztabów

Wydarzenia 24-09-2020 Autor: bnp
5
WOŚP w blokach startowych, znamy już termin finału. Niebawem rusza rejestracja sztabów

Pomimo pandemii, 29. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dojdzie do skutku. Finał zaplanowano na 10 stycznia, a rejestracja sztabów rozpocznie się już 5 października. Nie inaczej powinno być także w naszym mieście, gdzie w trakcie ubiegłorocznego finału udało się zebrać rekordową sumę. 

Właśnie 5 października na stronach internetowych Fundacji uruchomiona zostanie specjalna baza, poprzez którą dokonywać będzie można zgłoszeń sztabów, a w kolejnych miesiącach również prowadzić rejestrację wolontariuszy. 

- Mówiąc krótko - wszyscy w blokach startowych, wszyscy, mimo pandemii, chcą zorganizować kolejny Finał i kolejny raz chcą z nami zagrać. Jesteśmy im za to niesamowicie wdzięczni, bo proszę mi powiedzieć – czy dzisiaj oprócz Świąt Bożego Narodzenia jest coś takiego, co może nas, Polaków rozsianych po całym świecie, połączyć we wspólnym działaniu? Na pewno jest to Finał Orkiestry. A przecież to nie tylko rodacy, ale także lokalne społeczności, czy w dalekiej Australii, czy na wyspie Bali, czy tańcząc krakowiaka w Tokio, biorą udział w zimowej zbiórce. Tym samym ogłaszamy, że 5 października ruszamy z przygotowaniami do 29. Finału WOŚP - mówi Jurek Owsiak, prezes Zarządu Fundacji WOŚP.

Co będzie tematem tegorocznej zbiórki? Tego dowiemy się w ciągu kilku najbliższych tygodni. Wiadomo, że kwesta odbędzie się zgodnie z tradycją w drugą niedzielę stycznia - w tym roku przypada ona 10 stycznia. 

W trakcie 28. Finału WOŚP udało się zebrać aż 186 133 610,66 zł. Spory udział miał w tym również kutnowski sztab, który zebrał 146 363,34 PLN. Celem ubiegłorocznego finału był zakup sprzętu do dziecięcej medycyny zabiegowej.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Sztabu jeszcze nie ma , ale Wy już pitolicie. No a jeszcze zaraz napiszecie jaki gwiazdy będą !

Ładne dziewczyny, zbierają na szczytny cel... już niedługo rzeczywistość im to od placu , jeżeli złamie nogę na NFZ będzie czekała 3 lata na poradę ortopedy

Odradzam. Dbaj o zdrowie, nie wychodź z domu i nie kontaktuj się z ludźmi kiedy nie jest to konieczne!

Bierz przykład z lekarzy - oni pozamykali się w gabinetach i "leczą" przez telefon...

Po co ??? Szpitale i przychodnie zazamknięte ... lekarze przyjmują tylko prywatnie !!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także