Rejestracja i logowanie

Wpadli z amfetaminą w sąsiednim powiecie

Wydarzenia 15-05-2018 Autor: ez/KPP Gostynin Foto: KPP Gostynin
5
Wpadli z amfetaminą w sąsiednim powiecie

Niczego niepodejrzewająca czwórka mężczyzn przebywająca na jednym ze sklepowych parkingów w samochodzie, w którym znajdowała się amfetamina, przysporzyła sobie sporo problemów... Policja zatrzymała dwóch mieszkańców z powiatu gostynińskiego i z kutnowskiego. Jeden z nich usłyszał zarzuty.

 

W nocy z 10 na 11 maja uwagę policjantów pełniących służbę na terenie Gostynina, przykuł stojący na parkingu sklepowym osobowy renault. W pojeździe siedziały 4 osoby: 21- i 25-letni mieszkańcy Gostynina oraz 35- i 37-letni mieszkańcy powiatu kutnowskiego. Na widok funkcjonariuszy mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać. Chwilę później mundurowi w ich samochodzie znaleźli 3 foliowe torebki z zawartością białego proszku.

- Dwóch mężczyzn podjęło próbę ucieczki, ale zostali błyskawicznie zatrzymani i doprowadzeni do radiowozu. Ostatecznie cała czwórka została osadzona na noc do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Natomiast badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że jest to amfetamina - informuje Dorota Słomkowska, oficer prasowy KPP w Gostyninie.

Na drugi dzień zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 37-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

**** Psy

Zawitajcje do tych ćpunów i świrów na Kościuszki 6 Arka Piotrowskiego i Grzegorz Piotrowskiego. To jest banda złodzieji i ćpunów. Narkotyki chowają w domu lub piwnicy. Czują się bezkarni i trzeba uważać na nich,bo chodzą z maczetą i sami zaczepek szukają. Naćpają się o później im w głowach się przewraca

Zawitajcje do tych ćpunów i świrów na Kościuszki Arka Piotrowskiego i Grzegorz Piotrowskiego. To jest banda złodzieji i ćpunów. Narkotyki chowają w domu lub piwnicy. Czują się bezkarni i trzeba uważać na nich,bo chodzą z maczetą i sami zaczepek szukają. Naćpają się o później im w głowach się przewraca

nie dobrze, weekend sie zbliża :c

robta tak dalij

dodaj komentarz
Czytaj także