Rejestracja i logowanie

Wstrząsający wypadek na trasie Kutno-Płock. Osobówka staranowana przez ciężarówkę [FOTO]

Wydarzenia 12-06-2017 Autor: Bartosz Nowak Foto: TerazGostynin.pl, OSP
22

Do dramatycznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w nocy na Drodze Krajowej 60 w miejscowości Wola Łącka, gdzie scania uderzyła w osobowe renault. Obrażeń doznał 21-letni kierowca osobówki, mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce tuż po północy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 38-letni kierowca scanii, wyjeżdżając ze stacji benzynowej, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym prawidłowo 21-letnim kierującym renault megane. Poszkodowany 21-latek został przewieziony do płockiego szpitala, jego życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Wydarzenia

Więcej informacji z Płocka znajdziesz na portalu ePłock.

komentarze (22)
Dodaj komentarz

Typowa sytuacja na drodze gościu ledwo uszedł z życiem a cwaniak ma obtarty zderzak. Sam byłem świadkiem jak rolnik ledwo uszedł z życiem mimo podwójnej ciągłej auta cały sznur wyprzedzał gościa który chciał skręcić na swoje włości. Zapytasz gdzie trasa Kutno -Gostynin obok stacji na Żurawieńcu . 

jak on z tego wyszedł ?? na kolanach do Częstochowy będzie mało żeby podziękować

Twarde auto

Kierowca tira musiał być zmęczony i nie widział nadjeżdżającego pojazdu. Dzięki Bogu,że żyje młody człowiek z osobówki.

....albo pisał smska, albo gadał przez komórę, albo własnie odpalał film na laptopie/tablecie; kierowcy busów/autobusów/ciężarówek powinni płacic podwójne mandaty w stosunku do kierowców osobówek za korzystanie z telefonów/tabletów w czasie jazdy

Nie wszyscy są źli ale opinie o nich kształtują tacy ja ten kolejny nie.........dojeb za kierownicą TIR-a

Wiesz jak robią testy na kierowców tira? Pukają gościa w czaszkę i nasłu****ą. Jak odgłos jest pusty jak z bębenka to znaczy że się nadaje. Jeśli przejawiasz krztę inteligencji to w życiu się nie nadasz.

"Wikipedia"pisze się wielką literą "polonisto".

Dużą literą nie wielką. Tak dla ścisłości.

Obie wersje poprawne według PWN. Za moich czasów jednak uczono o wielkich literach.

A tak na przyszłość to pisze się Renault Mégane. Wystarczy zajrzeć do wikipedii.

To nawet nie jest Megane tylko Scenic.

Zabójca jechał ciężarowym i dalej będzie jezdził.

Dla mnie taki gostek od tego tira to nie zabójca ale morderca za kierownicą a właściciel jego firmy przewozowej - niedoszły wspólnik mordercy. Ten co kiedyś jeździł TIR-em to wie o czym pisze.

Jednak te Renówki to bezpieczne auta...

Jak by idiota nie wyjechal ciezarowka to do wypadku by nie doszlo. To ze jest jedzie ciezarowka to nie znaczy ze wszystko mu wolno.

Wszystkie ciezarowki prosimy załadować na transport kolejowy won z drog

A kto będzie Ci woził jedzenie i inne rzeczy? Nie ogólniaj

Jak by jechał wolniej to auto nie było by tak zmasakrowane a kto wie moze uniknął by zdeżenia z tą ciężarówką która zajechała mu drogę.

Idź chłopie jeszcze raz do szkoły na lekcje fizyki. Z głupiej zasady zachowania pędu wychodzi, że jeśli TIR jest cięższy np 12 razy od osobówki to musiałbyś jechać osobówką 12 razy wolniej żeby siły uderzenia rozłożyły się równomiernie, pomijając konstrukcję auta. Z ciężarówką nie masz żadnych szans chyba, że jedziesz max 30 km/h a ciężarówa stoi.

Gdyby jechał z nim pasażer to wątpię czy udałoby się mu przeżyć....

patrząc na to co zostało z samochody na myśl przychodzi tylko jedno...Oszukał przeznaczenie...

dodaj komentarz
Czytaj także