Rejestracja i logowanie

Wszystkich Świętych za pasem. Wiemy, gdzie będzie można handlować

Wydarzenia 11-10-2018 Autor: ez. Foto: archiwum
1
Wszystkich Świętych za pasem. Wiemy, gdzie będzie można handlować

Święto Zmarłych zbliża się wielkimi krokami. To czas, kiedy odwiedzamy groby swoich bliskich. Na terenach przycmentarnych, gdzie na co dzień nie spotkamy stoisk handlowych, już od końca października handel będzie mógł się odbywać w wyznaczonych miejscach.

Handel kwiatami i zniczami związany ze Świętem Zmarłych może odbywać się w okresie od 27 października do 4 listopada. Przy cmentarzu parafialnym na ulicy Cmentarnej sprzedawcy mogą zająć 29 stanowisk wzdłuż ogrodzenia Miejskiego Zakładu Komunikacji. Czynsz dzierżawny za jeden dzień za 1 mkw zajętej powierzchni ustalono w wysokości:

  • stanowiska od nr 1 do nr 6  –   10 zł + 23 proc. podatku VAT
  • stanowiska od nr 7 do nr 29  –   8 zł + 23 proc. podatku VAT

Kolejne 15 stanowisk handlowcy mogą zajmować na zatoce parkingowej wzdłuż ogrodzenia cmentarza między pierwszą a drugą bramą cmentarną.  Czynsz dzierżawny za jeden dzień za 1 mkw zajętej powierzchni ustalono w wysokości:

  • stanowiska od nr 1 do nr 3 oraz od nr 13 do nr 15 – 10 zł + 23 proc. podatku VAT
  • stanowiska od nr 4 do nr 12 – 8 zł + 23 proc. podatku VAT

W zatoce parkingowej wzdłuż ogrodzenia cmentarza między drugą a trzecią bramą cmentarną dostępne będą 32 stanowiska. Czynsz dzierżawny za jeden dzień za 1 mkw zajętej powierzchni ustalono w wysokości:

  • stanowiska od nr 1 do nr 3 oraz od nr 30 – do nr  32 – 10 zł + 23 proc. podatku VAT
  • stanowiska od nr 4 do nr 29 – 8 zł + 23 proc. podatku VAT

Handel przy cmentarzu komunalnym na Kuczkowie może odbywać się na trawniku po prawej stronie przed cmentarzem, gdzie dostępnych będzie 10 stanowisk. Czynsz dzierżawny za jeden dzień ustalono w wysokości 8 zł + 23 proc. podatku VAT za 1 mkw zajętej powierzchni.

6 stanowisk handlowych będzie dostępnych przy cmentarzu parafialnym na ul. Łąkoszyńskiej, od strony ul. Leopolda Staffa na parkingu za miejscami postojowymi dla osób niepełnosprawnych. Czynsz dzierżawny za jeden dzień dzierżawy ustalono w wysokości 8 zł + 23 proc. podatku VAT za 1 mkw zajętej powierzchni.

Przydział miejsc nastąpi w drodze losowania, które odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kutno (pokój nr  328) - w dwóch terminach: 17 października o godz. 13:00 o 14:00 na teren przy ul. Cmentarnej – w zatokach parkingowych między pierwszą, a drugą bramą cmentarną oraz między drugą a trzecią bramą cmentarną oraz 19 października o godz. 13:00 na teren przy cmentarzu parafialnym przy ul. Łąkoszyńskiej i o godz. 14:00 na teren przy cmentarzu komunalnym we wsi Kuczków.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Nie ma czegoś takiego jak świeto zmarlych... trzeba sie troche poduczyć emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także