Rejestracja i logowanie

Wyczarowują "Bajkowe Fryzurki"!

Wydarzenia 10-08-2018 Autor: AleksandraCibor
0

Wyczarowują "Bajkowe Fryzurki"!

Wszyscy rodzice doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak trudno jest obciąć włosy małemu dziecku. "Bajkowe Fryzurki" to idealne rozwiązanie - dzieci czują się tam bezpiecznie i komfortowo, a na dodatek czeka na nie mnóstwo atrakcji, takich jak autkofoteliki, mini plac zabaw czy tablety z ulubionymi bajkami.

"Bajkowe Fryzurki" to nie tylko salon fryzjerski - to miejsce, w którym dzieci czują się dobrze, mogą się pobawić i miło spędzić czas. Strzyżenie to dla nich tylko dodatek, którego często nawet nie zauważają. I na tym właśnie polega magia tego miejsca. Przepiękne grafiki na ścianach i 22 całkowicie zwariowane koty stworzył prawdziwy artysta-plastyk Maciej Kot, który na co dzień tworzy też m.in. grafiki w szpitalnych oddziałach onkologicznych i hospicjach w całej Polsce.

- Stworzyłem miejsce odpowiednie dla maluchów, zrobiłem to tak, jak tego chciały moje dzieci. Podpowiadała mi 4-letnia córka Natalka i troszkę 16 miesięczny Igorek. Pytaliśmy ich co im się podoba i czego brakuje w innych salonach fryzjerskich, a także braliśmy pod uwagę to czego nam jako rodzicom brakowało w innych miejscach - mówi Bartosz Kiełbowicz, właściciel salonu.

Właściciele, jako rodzice małych dzieci, a także personel salonu, wykazują się ogromną cierpliwością i elastycznością względem swoich klientów - jeśli pierwsza próba strzyżenia się nie udała, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby próbować do skutku przez codzienne wizyty w naszym salonie i zwyczajną zabawę, podczas której dzieci oswajają się z miejscem i widzą jak powstają fryzurki u innych dzieci.

Po każdej pierwszej wizycie maluchy otrzymują „Dyplom Pierwszego Strzyżenia” oraz pamiątkowy pukiel ściętych włosków.

- Jeśli jeszcze któryś z rodziców ma wątpliwości to zachęcamy do wypróbowania naszych usług osobiście!

Do zobaczenia w "Bajkowych Fryzurkach" - zapraszamy!!!

 

Kutno, ul. Łęczycka 9A
wizyty po wcześniejszym umówieniu
Tel.792-080-724
 
Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone.
Czytaj także