Rejestracja i logowanie

Wypadek na A1 pod Kutnem. Toyota uderzyła w barierki

Wydarzenia 17-09-2019 Autor: red Foto: foto. poglądowe
3
Wypadek na A1 pod Kutnem. Toyota uderzyła w barierki

Uwaga kierowcy! Śliska nawierzchnia była prawdopodobnie przyczyną wypadku na autostradzie A1 pod Kutnem. Jak poinformował nas dyżurny PSP lekko ranne zostały 2 osoby.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut temu na pasie ruchu w kierunku Łodzi. Kierujący samochodem marki Toyota stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki rozdzielające pasy autostrady.

Aktualizacja:
Jak poinformował nas dyżurny PSP w Kutnie z powodu wypadku lekko ranne zostały 2 osoby. Na szczęście obrażenia były na tyle lekkie, że nie trzeba było hospitalizować uczestników zdarzenia. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się bez utrudnień.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Samochód marki Toyota prowadził kretyn czy idiota ?!

Pewnie jeden z nich emoji toyota=idiota emoji

Karetka była na miejscu zdarzenia.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Uwaga!!! Cisza wyborcza! Od godziny 24:00 w piątek (11.10.2019r) do godziny 21:00 w niedzielę (13.10.2019r) Zakazuje się publikowania postów z sondażami, wynikami. Poparciem dla partii lub kandydatów. Zabrania się również negatywnego wypowiadania o kandydatach, przeciwnikach politycznych. Za agitację polityczną grozi grzywna do 5000zł.
Za publikację sondaży i nieoficjalnych wyników grozi grzywna do 1000 000zł. Prosimy więc o spokój na forum! :)
Czytaj także