Rejestracja i logowanie

Wypadek na A1 pod Kutnem. Utrudnienia w kierunku Łodzi [AKTUALIZACJA]

Wydarzenia 09-07-2019 Autor: red Foto: foto. poglądowe
8
Wypadek na A1 pod Kutnem. Utrudnienia w kierunku Łodzi [AKTUALIZACJA]

Do groźnego wypadku doszło na autostradzie A1 w okolicach Kutna. Kierowcy jadący w kierunku Łodzi muszą liczyć się z utrudnienia.

Zdarzenie miało miejsce na 255 km autostrady na wysokości miejscowości Kaszewy Dworne. Jak poinformował nas dyżurny KPP w Kutnie wedle wstępnych ustaleń w wypadku wzięły udział dwa samochody osobowe. Na miejscu są utrudnienia w ruchu.

Okoliczności zdarzenia ustalają na miejscu policjanci. Apelujemy do kierowców o ostrożność.

Aktualizacja - 17.56

Jak poinformował nas dyżurny KPP w Kutnie na miejscu nadal trwają czynności policyjne. Jak się dowiedzieliśmy 2 osoby zostały ranne w zdarzeniu. Trafiły do kutnowskiego szpitala. Na miejscu nadal są utrudnienia w ruchu.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

nie linkujemy-Pojedż z Piątku do w kierunku Włocławka i interesuj się tym co napisane jest na tablicach informacyjnych wjeżdżając na drogę Nr-92 i drogę Nr 60 iwtedy pomyślisz co napisałeś.

Kolego po co tyle nienawiści...koledze chodziło o węzeł Kutno Wschód jeśli się nie mylę, po co ten cały wykład.

Auto - Strada???

Zastanawiam się czy droga z Kutna wschód do Włocławka powinna nazywać się AUTOSTRADA? Nawierzchnia jest fatalna. Gierkówka była lepiej wykonana!!!!

Do ,,kierowca’’! Chłopie ogarnij się. Gdzie Ty chodziłeś do szkoły? Z Kutna na Wschód do Włocławka? Widziałeś kiedyś mapę Polski? Wiesz gdzie są główne miasta Polski a w tym Włocławek i Kutno? I Ty podpisujesz się jako kierowca!?. Gdzie Ty jeździsz i czym z taką orientacją w terenie i mapie! Pozdrawiam lajkujących na plus to chyba koleżanki i koledzy z klasy nie śmiem pytać z jakiej klasy! PS. Autostrada Bursztynowa jak inne autostrady w Polsce dwujezdniowe nie powinny być autostradami tylko eSkami!!!! i tu jest cały problem. Mniemam, że ,,kierowcy o to chodziło’’!, ale w wszechobecnej fali hejtu nie mogłem się powstrzymać na takie sprostowanie?! i wyrażenie swojej opinii! Pozdrawiam.

nie linkujemy@ Jeśli jesteś ciekaw to ja z geografii mialem ocenę bardzo dobra, bo kidyś uczyli prawdziwej geografii,a ciebie widzę nie nauczyli niczego!!!

@nie linkujemy - Twoja głowa jest tak pusta jak bęben maszyny losującej

Aleś zabłysnął, jak wioskowy przygłup. Kutno Wschód to nazwa węzła, a nie kierunek jazdy. Więc "kierowca" pisząc droga Kutno Wschód do Włocławka nie kłamał. Nie jego wina, że taki "nie linkujemy" nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także