Rejestracja i logowanie

Wypadek na autostradzie! Dziecko z obrażeniami w szpitalu

Wydarzenia 13-08-2019 Autor: ez. Foto: archiwum/poglądowe
2
Wypadek na autostradzie! Dziecko z obrażeniami w szpitalu

Służby ratunkowe udały się właśnie (ok. 11:30) na 237 km autostrady A1, gdzie na pasie w kierunku Łodzi doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch osobówek - jedna z nich dachowała.

Samochodami, które zderzyły się na „Jedynce”, podróżowało łącznie 6 osób w tym dziecko. Najmłodszy pasażer został przetransportowany przez ZRM do szpitala. Na początku zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak po wylądowaniu okazało się, że ostatecznie nie jest potrzebny.

Na miejsce prócz policji zadysponowano wstępnie 2 zastępy straży pożarnej z Kutna, 2 z Gostynina oraz OSP Klonowiec i karetkę pogotowia.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Co wy za głupoty piszecie, nic się nie potwierdza z tego co napisaliscie! Tytuł z d.... wzięty

BMW jeździ szybciej i w tym czasie mijałby już Rzgów.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także