Rejestracja i logowanie

Wypadek pod Kutnem: potrącony rowerzysta

Wydarzenia 20-09-2019 Autor: ksz Foto: ilustracyjne
6
Wypadek pod Kutnem: potrącony rowerzysta

Około godziny 18:00 na Drodze Krajowej nr 60 w miejscowości Wierzbie doszło do wypadku.

Jak informuje dyżurny KPP Kutno, kierująca samochodem osobowym marki Opel potrąciła rowerzystę. Wypadek okazał się na tyle poważny, że poszkodowany jadący jednośladem trafił do szpitala. Wciąż ustalane są jego obrażenia - podobnie jak okoliczności zdarzenia. Na miejscu pracują policyjni technicy, ruch jest utrudniony.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Zdrówka dla rowerzysty!

Młody kierowca, stary samochód ze szrotu. Kierowcy do 30 roku życia co rok badania u psychiatry, na 1 rok wydane prawo jazdy, za nie przestrzeganie przepisów odebrać prawko na 10 lat.

Rozumiem że Ty narzekając na młodych kierowców, po odebraniu swoje prawa jazdy przez 10/15 lat jeździłeś tylko po podwórku? Nie? Czyli też należałeś do gruby młodocianych i szalonych. Trochę empatii chłopie.

Gdzie masz informację o tym że pojazd: był szrotem, był kierowany przez osobę do 30 roku życia jak i prowadzony przez mężczyznę?

Popatrz jak jeżdżą ci pseudo biznesmeni w podeszłym wieku mając trochę lepsze auto i więcej w portfelu idopiero się wypowiadaj na temat młodych.

Popatrz jak jeżdżą ci pseudo kierowcy w młodym wieku udających kierowców formuły F-1 mając trochę lepsze lub ze szrotu auto i więcej w portfelu i dopiero się wypowiadaj na temat doświadczonych kierowców. Wyścigi po ulicach miasta i osiedlach. Zerknij na statystyki.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także