Rejestracja i logowanie

Wypadek pod Kutnem: potrącony rowerzysta

Wydarzenia 20-09-2019 Autor: ksz Foto: ilustracyjne
Wypadek pod Kutnem: potrącony rowerzysta
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (6)
Dodaj komentarz

Zdrówka dla rowerzysty!

Młody kierowca, stary samochód ze szrotu. Kierowcy do 30 roku życia co rok badania u psychiatry, na 1 rok wydane prawo jazdy, za nie przestrzeganie przepisów odebrać prawko na 10 lat.

Rozumiem że Ty narzekając na młodych kierowców, po odebraniu swoje prawa jazdy przez 10/15 lat jeździłeś tylko po podwórku? Nie? Czyli też należałeś do gruby młodocianych i szalonych. Trochę empatii chłopie.

Gdzie masz informację o tym że pojazd: był szrotem, był kierowany przez osobę do 30 roku życia jak i prowadzony przez mężczyznę?

Popatrz jak jeżdżą ci pseudo biznesmeni w podeszłym wieku mając trochę lepsze auto i więcej w portfelu idopiero się wypowiadaj na temat młodych.

Popatrz jak jeżdżą ci pseudo kierowcy w młodym wieku udających kierowców formuły F-1 mając trochę lepsze lub ze szrotu auto i więcej w portfelu i dopiero się wypowiadaj na temat doświadczonych kierowców. Wyścigi po ulicach miasta i osiedlach. Zerknij na statystyki.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...