Rejestracja i logowanie

Wypadek w oczyszczalni ścieków. Mężczyzna zakleszczył się w maszynie

Wydarzenia 13-01-2018 Autor: ez Foto: OSP Żychlin
21

Podczas prac w oczyszczalni ścieków przy cukrowni w Dobrzelinie doszło do nieszczęśliwego wypadku. Mężczyzna czyszcząc sita zakleszczył się w jednym z urządzeń. Sytuacja była na tyle poważna, że na miejscu musiały interweniować straż pożarna, LPR oraz funkcjonariusze policji.

Do groźnego wypadku doszło około godziny 10:00. 61-letni mężczyzna w wyniku zakleszczenia doznał poważnego urazu kończyny. Ze wstępnych informacji wynika, że poprzez nacisk urządzenia ślimakowego doszło do zmiażdżenia nogi. Na miejscu, prócz Zespołu Ratownictwa Medycznego pojawiło się Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało poszkodowanego pracownika do szpitala.

- Do zdarzenia zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej: 2 JRG Kutno i jeden OSP Żychlin. Obecnie trwają działania zabezpieczające, natomiast wcześniej prowadziliśmy akcję ratunkową mającą na celu uwolnienie zaklinowanego mężczyzny - informuje nas dyżurny KP PSP w Kutnie.

Komentarze
komentarze (21)
Dodaj komentarz

Gosciu śmigał już po Piotrkowskiej w Łodzi na zakupach. Ale na formalne spotkania to ledwo przychodzi ciężko chory. O kulach. emoji

Pierwszy raz słyszałem o wypadku gdzie wyłączona maszyna połamała lub wciągneła pracownika ktos tu coś kręci

Spadł z bębna z jednego sprzętu na przenośnik ślimakowy piętro niżej. I przenośnik go wkręcił.

A słyszałeś o śmiertelnych wypadkach drogowych, gdzie giną ludzie w zaparkowanym samochodzie? Bo ja tak. Jeśli nie, to chyba nie trudno to sobie wyobrazić?

Haha nawet nie wiem kto to a tu juz pisza ze rodzina haha dobre poprostu wiadomo jak jest w cukrowni jak i w emicie jak nie zrobisz co ci kaza to po pracy ale widac ze sobie cukrownia dobra renome robi haha niech robi moze ten pan sam wskoczyl poszedl do pracy i tak sam z siebie wskoczyl haha a cukrownia bogu ducha winna bo i czego przeciez on nie mial tam wlazic .Cale szczescie ja juz emeryturka pozdrawiam

Co za bzdury wierutne... Ty chyba nie znasz NIKGO z cukrowni. To świetny zakład. Nie znam NIKOGO kto aktualnie sam chciałby stąd odejść. A za DOBROWOLNE odejścia po przekształceniach własnościowych 10-15 lat temu, pracownicy otrzymywali chyba 2 -letnie ( a może 3-letnie?) wynagrodzenie jako odprawę.

To siedź na tej emeryturze i nie wprowadzaj innych w błąd. Zaraz, zaraz.... Ale rodzinka cała na tej emeryturze, czy jak?

A tak jak cukrownia, to mało która firma tak dba o pracowników. Wiem, że trudno w to uwierzyć w dzisiejszych czasach, ale to fakt. Wystarczy kogokolwiek z cukrowni zapytać o to.

świadek? kierownik? Oczyszczenie tej maszyny nie miało żadnego większego znaczenia, ale należało to po prostu zrobić. Co za bzdury rodzina wypisuje... Adwokacina wam kazał? Człowiek wlazł , gdzie nikt nie wchodzi, bo i nie ma po co tam włazić. Zupełnie bezsensowne działanie. Gość miał pomóc oczyścić wyłączoną z ruchu maszynę z pomostu. Ne wiadomo po co wlazł na sama maszynę, na śliski bęben z lśniącej mokrej kwasówki. Byłoby dziwne gdyby nie spadł. Był tylko jeden "świadek", który tego nie zauważył, ponieważ pracował po drugiej stronie. Robił to samo, to co powinien. Głupota poszkodowanego naraziła go na niepotrzebny stres. Rodzina niech nie wprowadza postronnych ludzi w błąd, bo i tak nic nie ugra na tym wypadku. Przy tym nieszczęściu to szczyt bezczelności i pazerności. Dziękujcie Bogu, że w ogóle przeżył i prawdopodobnie całkowicie wyzdrowieje. I oby tak było.

Kazali mu wejsc to wszedl jak by nie wszedl to by nie mial pracy jak to w cukrowni teraz beda zwalac wine na pracownika ze sam wskoczyl

o kurde ;o

Pracownik sezonowy, przeszkolony i z 4-miesięczną praktyką. Wszedł, gdzie nie powinien wchodzić. Nie wiadomo po co, nie było takiej potrzeby. Szczegóły ustali policja i PIP. Po wielogodzinnej operacji w dniu wczorajszym jest OK. To był nieszczęśliwy wypadek.

Wszedl gdzie nie powinien nie dla tego ze chcial a dla tego ze mu kazali jak by nie wszed to by nie pracowal cala cukrownia .

Ależ macie parcie na kasę. Opamiętajcie się i nie piszcie bzdur pod publikę. Przecież to wam nic nie da. To do Was szanowna rodzinko poszkodowanego.

Przepraszam za głos na nie, to moja pomyłka, której nie da się cofnąć. W zupełności zgadzam się z wypowiedzią "kierownika".

Wyrazy współczucia dramat

To co ze zdrowiem tego pana?

To był Leszek

brawa dla pilota śmigłowca - wąska droga i kabel telefoniczny ze słupami... brawa!!!

Kto to był?

Pracownik Cukrowni w Dobrzelinie zapewne ,a czy to ważne ?Ważne jest to czy z jego zdrowiem wszystko ok.

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także