Rejestracja i logowanie

Jechał zbyt szybko. Wypadek z udziałem motocykla, ranna kobieta!

Wydarzenia 18-05-2019 Autor: ez. Foto: poglądowe
5
Jechał zbyt szybko. Wypadek z udziałem motocykla, ranna kobieta!

Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia w ciągu dzisiejszego dnia - tym razem z udziałem motocykla - doszło po południu na obwodnicy Krośniewic na ul. Kutnowskiej.

Jak mówi nam dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, zdarzenie miało miejsce około godz. 15:30 w Krośniewicach, na obwodnicy. Jak się okazało po przybyciu mundurowych i karetki pogotowia, motocykl przewrócił się na drodze, a podróżująca nim kobieta doznała obrażeń. Konieczne było przetransportowanie jej do szpitala.

[AKTUALIZACJA]

- 27-letni kierowca motocykla marki Yamaha naruszył zasady bezpieczeństwa ruchu jadąc z prędkością nie pozwalającą na prawidłowe panowanie nad pojazdem. Wskutek tego motocykl przewrócił się, a kobieta jadąca na tym motocyklu doznała obrażeń. Kierowca był trzeźwy - informuje asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy kutnowskiej policji.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

A może dacie tak spokój można pisać o kimś jak się nie jest jawnym tak jest łatwiej pisać o innych ale uszanujcie to że tym Osobą napewno nie jest łatwo i darujcie sobie zbędne komentarze bo to was napewno nie dotyczy a innych może zranic

matka,zona czy kochanka ? emoji

dokładnie tak a kierowca pod barierkami a kobiety już nie było mało tego cztery radiowozy policji

Od świadków słyszałem coś innego hehe

Jedna wielka sciema. Motocykl się nie przewrocil chyba że go przewrocili po przyjeździe służb.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także