Rejestracja i logowanie

Wyrywał torebki kobietom. Wpadł, bo chciał znaleźne za skradziony telefon

Wydarzenia 10-01-2019 Autor: ez./KPP Kutno
6
Wyrywał torebki kobietom. Wpadł, bo chciał znaleźne za skradziony telefon

O tym, że kradzież nie popłaca przekonał się niedawno 23-latek. Chcąc się wzbogacić postanowił oddać pokrzywdzonej wcześniej skradziony telefon komórkowy, ale za znaleźne. Pazerność doprowadziła do „wpadki” - o wszystkim poinformowana została policja. Mundurowi zatrzymali 23-latka.

7 stycznia ok godz. 19:40 dyżurny kutnowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży damskiej torebki na jednej z ulic w Kutnie. Funkcjonariusze ustalili, że do pokrzywdzonej podbiegł młody mężczyzna, który wyrwał jej torebkę z rąk i uciekł. Około 21:10 do kutnowskiej komendy wpłynęło kolejne zgłoszenie o kradzieży torebki. Dzięki czujności jednej z pokrzywdzonych i zaangażowaniu policjantów jeszcze tego samego dnia zatrzymano sprawcę.

- Do kobiety zadzwonił mężczyzna tłumacząc, że znalazł jej telefon i chciałby go oddać ale za przysłowiowe „znaleźne”. Kobietę zaniepokoił ten fakt i od razu powiadomiła o wszystkim policję. która pojawiła się na umówionym miejscu rzekomego przekazania telefonu. Część skradzionych rzeczy już odzyskano - informuje asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP w Kutnie.

Z ustaleń śledczych wynika, że zatrzymany mężczyzna dokonał tego dnia dwóch kradzieży torebek na tzw. „wyrwę”. Zatrzymanego osadzono w policyjnym areszcie. 8 stycznia usłyszał zarzuty. Przyznał się do popełnionych czynów. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat więzienia.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Jaki z ciebie jest debil!!!!, bo inaczej tej osoby nazwać nie można!!, niech się kobitka cieszy ze na takiego niedorozwoja trafiła bo inaczej było by po telefonie!!

Na rekcji religii nie uczyli go, że nie można kraść?

Uczyli uczyli tylko nie słuchał!!!!!

Plebiscyt na Dzbana roku 2019 rozstrzygnięty już w styczniu

Dzban roku w kategorii największy idiotka. W stanach mają Florida Man, u nas będzie Kutno Man.

Następny Capone,co na chleb dla dzieci kradł.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także