Rejestracja i logowanie

Z "The Voice of Poland" do Kutna. Dorota Osińska zaśpiewała w CTMiT

Wydarzenia 10-03-2018 Autor: bnp
5

Specjalnie dla mężczyzn, z okazji ich święta, na deskach Centrum Teatru Muzyki i Tańca wystąpiła dziś Dorota Osińska. Artystki z pewnością nie trzeba przedstawiać fanom programu "The Voice of Poland", którego była finalistką. W trakcie dzisiejszego koncertu piosenkarka promowała swoją nową, czwartą już płytę. 

Dorota Osiecka od 2003 r. jest aktorką warszawskiego Teatru. Występowała na scenach muzycznych i teatralnych w Polsce a także w USA, Kanadzie, Niemczech i Francji.

W 2004 roku nagrała swój debiutancki album pod tytułem "Idę". Jej druga płyta, "Kamyk Zielony" ukazała się w 2010 roku, a jej premierze towarzyszył spektakl w warszawskim Teatrze Rampa.

W 2013 roku Dorota Osińska wystąpiła w II edycji talent show "The Voice of Poland" emitowanym na antenie TVP. Tam dotarła aż do finału. Po programie 
nagrała trzecią płytę pod tytułem „Teraz”, którą wydała firma fonograficzna Universal Music Poland.
Przez ostatnie cztery lata artystka tworzyła materiał do czwartej, przełomowej płyty, na której po raz pierwszy pojawią się teksty jej autorstwa i kompozycjami wyraźnie zainspirowanymi światowym popem. Album już niebawem powinien pojawić się na półkach. 

Komentarze
komentarze (5)
Dodaj komentarz

robie darmowe LODY!!!!

jej tak ****sa w morde

chyba były tłumy bo żadnego zdjęcia widowni

jak nie byłeś (aś) to się nie wypowiadaj, koncert piekny, głos cudowny, niezapomniane i wzruszające chwile, zamiast bezmyślne komentować to następnym razem przyjdź i sprawdź

katechezy w parafii Jana zakonczone.

dodaj komentarz
Czytaj także