Rejestracja i logowanie

Zaginiony nastolatek odnaleziony w Kutnie - leży w szpitalu

Wydarzenia 09-11-2018 Autor: agKCI/ez
16
Zaginiony nastolatek odnaleziony w Kutnie - leży w szpitalu

Chłopak wyszedł z domu w czwartek o godzinie po południu. O 12:22 we Włocławku wsiadł do pociągu relacji Gdańsk - Kraków. Ostatnie logowanie telefonu zarejestrowano w Kutnie. Tutaj ślad się urwał, na szczęście chłopak został już odnaleziony.

- O 12.22 wsiadł do pociągu relacji prawdopodobnie Gdańsk - Kraków w miejscowości Włocławek. Miał wysiąść w miejscowości Widzew Łódź. Lecz tam nie wysiadł. Policja namierzyła ostatnie logowanie z jego telefonu w Kutnie około 14.00. Do tej pory cisza. Telefon wyłączony ślad po nim zaginął - pisze jego starszy brat w mediach społecznościowych.

Chłopak ma ok. 180 cm wzrostu, był ubrany w czarne jeansy z dziurami, czarna cienka kurtka, szaro czarny plecak i buty szare marki V-ty. Miał też przy sobie dużą białą reklamówkę i druga średniej wielkości niebieska. Policja jest powiadomiona.

- Jeśli ktoś go widział bądź miał z nim styczność proszę o pilny kontakt pod numer 665 437 413 i 782 684 297. Proszę o udostępnianie tego posta dalej - prosi brat zaginionego.

[AKTUALIZACJA]

Na szczęście nastolatka udało się odnaleźć w Sieciechowie. Obecnie przebywa w kutnowskim szpitalu.

- Witam serdecznie. Brat mój się odnalazł. Leży teraz w szpitalu w Kutnie na toksykologii. Dziękuję wszystkim za pomoc i chęci. Facebook jest wielki. Pozdrawiam. - poinformował brat zaginionego.

komentarze (16)
Dodaj komentarz

Niesamowity jest poziom tego dziennikarstwa. ' Chłopak wyszedł z domu w czwartek o godzinie po południu....'

Ludzka znieczulica nie zna granic ,,kolejny ćpun".... Nie widzisz, że to jeszcze dziecko? Czy ty nigdy nie zbłądziłeś? Szkoda czasu? A no co nie byłoby szkoda czasu? Może gdyby okazało się, że ktoś dokonał mordu? Wtedy cała społeczność niesamowicie by się solidaryzowała. Ludzie szukacie taniej sensacji!!! Może warto byłoby czasem skupić na pomocy A nie szukaniu rozrywki...

Kolejny cpun szkoda bylo czasu albo alkoholik

Toksykologia w Kutnie haha

ładna dziewczyna.

Jak kogoś nie znamy nie należy go łatwo oceniać i sądzić. Ludzie coś przeczytają i myślą że wiedzą więcej niż policja. Ważne że się odnalazł i może dość tej nienawiści obecnej na każdym kroku.

Czesze sie ze moje informacje sie przydały w odnalezieniu Marka.

Osoba zażywajaca środki psychoaktywne lub narkotyki nigdy nie jest świadoma tego co robi lub co sie z nią stanie, ponieważ ludzki organizm jak i te środki nigdy nie działają Tak samo. Zażycie środka nie jest równoznaczne z chęcią popełnienia samobójstwa - utraty życia. Sama osoba sięgającą po takie używki ma ubytki emocjonalne w jakichś strefach życia. Człowiek spełniony myśli innymi kategoriami- racjonalnie. Nigdy nie należy nikogo określać.

W Kutnie nie ma toksykologii ????

lokalny gwiazdor....

Twarz obiegła całą Polskę. To teraz będzie wstyd przed rodziną i znajomymi na dobrych kilka lat.

Na Facebooku piszą, że się odnalazł - całkowicie napruty dopalaczami. Jest na toksykologii teraz. Żałosne, że tak wiele osób włącza się w poszukiwanie jakiegoś narkusa i kilkaset dziewczyn spuszcza się nad informacją o jego zaginięciu. Gdyby coś się stało porządnemu, normalnenu człowiekowi, to nikt by nawet nie zwrócił uwagi na zaginięcie.

Narkus jak to nazwales to tez czlowiek, a sluzby musza przyjac zgloszenie o zagineciu wiec sie nie unos.

Chłopak cierpi na schizofrenię i zażywa psychotropy matole.

Rodo kolego...

Chłopak się odnalazł...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także