Rejestracja i logowanie

Zamieszanie z biletami na stand-up Paczesia. Uważajcie na oszustów!

Wydarzenia 13-03-2019 Autor: ksz
8
Zamieszanie z biletami na stand-up Paczesia. Uważajcie na oszustów!

Dawno żadne wydarzenie kulturalne nie wzbudziło w naszym mieście takiego poruszenia, jak ogłoszony na ostatnią chwilę występ Rafała Paczesia. Biletów zabrakło w moment, co zdenerwowało mieszkańców, a teraz pojawiają się ostrzeżenia przed konikami-oszustami. Co na to wszystko Kutnowski Dom Kultury?

Kutnowski Dom Kultury czwartkowy występ Rafała Paczesia ogłosił w poniedziałek. Bilety rozeszły się w 30 minut, co szybko zbudziło rozgoryczenie i niezadowolenie.

Bilety chyba tylko dla znajomych ktos mial wczesniej cynk

Szkoda, że wcześniej nie było żadnych informacji..

bilety zanim były wydrukowane już były rozdane

Zero ogloszen...Bilety chyba tylko do kupienia przez emerytów lub tych ktorzy nie pracuja...No chyba ze ktos siedzi caly czas w telefonie

To tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się w internecie. Kutnowski Dom Kultury podkreśla jednak, że zarzuty mieszkańców dotyczą spraw od niego niezależnych.

- O organizację w Kutnie wydarzenia typu Stand-Up z najwyższej półki zabiegaliśmy już od dłuższego czasu. Nie było łatwo ale w końcu dopięliśmy swego. Jednak aby do tego doszło musieliśmy przystać na pewne warunki, podobnie jak w przypadku koncertu Dawida Podsiadło. I tak właśnie się stało - mówi Robert Strębski z KDK. - Co najważniejsze, organizatorem wydarzenia jest agencja King Of Entertainment. Nie mieliśmy wpływu na promocję ani na sprzedaż biletów. Rafał Pacześ przyjedzie ze swoim testowym programem. Nie ma w zwyczaju zapowiadać go wcześniej. Informacja o wydarzeniu pojawiła się w mediach społecznościowych a bilety wyprzedane zostały w nieco ponad 30 minut.

O organizowaniu programów testowych Rafał Pacześ opowiadał ostatnio w programie Onet Rano (11:26 min):

Tymczasem na stronie wydarzenia na Facebooku pojawił się komentarz agencji Rafała Paczesia - King Of Entertainment - która ostrzega przed konikami.

- Widzimy, że pojawiają się dziwne oferty sprzedaży biletów i z tego powodu chcemy Was uczulić na nieuczciwych 'kontrachentów'. Mieliśmy już nieprzyjemne sytuacje w których sprzedawane były bilety kserowane, stare, nieaktualne, podrabiane. Niestety z takim biletem nie możemy Was wpuścić na salę, stąd ostrzegamy i radzimy się dobrze upewnić co co biletu który nabywacie od osoby trzeciej - pisze King Of Entertainment.

Agencja cieszy się jednak, że wszystkie 350 biletów rozeszło się w pół godziny.

- Pamiętajcie, że to trasa testowa - dlatego nie gramy dużych sal ani drugich terminów. Prace nad programem są na finiszu więc już niedługo będziecie mogli zobaczyć się z Rafikiem na największych salach. Wtedy zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby każdy mógł zobaczyć najnowszy program - kończy agencja.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Czyli należy to rozumieć, że najpierw grają dla plebsu i wieśniaków ?, na podstawie zachowań dostosowują "program" i dopiero grają na większych salach za gruby hajs. Brawo Kutno. Nawet nie próbują tego ukrywać

Należy to rozumieć tak, że jesteś totalnym kretynem. I jeszcze ten "żal " Heh.

Jejku, naprawdę nie ma już biletów?????

Kto to ten cały Pacześ, naprawdę nie wiem...?

To się dowiedz, nie pisz durnych komentarzy

Kontrahent przez H samo.

kto to jest?

To jest pierwszy Polak który wylądował na jowiszu

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także