Rejestracja i logowanie

Zamordowała pięć szczeniaków i wyrzuciła do śmietnika. „Rozmawiała z policją jakby nic się nie stało”

Wydarzenia 22-10-2019 Autor: toza Foto: archiwum, poglądowe
41
Zamordowała pięć szczeniaków i wyrzuciła do śmietnika. „Rozmawiała z policją jakby nic się nie stało”

Wczoraj W TYM MIEJSCU informowaliśmy o tym, że mieszkanka Żychlina bestialsko utopiła kilka szczeniaków. Cztery Łapy Żychlin relacjonują to, jak wyglądała ich interwencja i kulisy całej tej sprawy. Wszystko brzmi dramatycznie...

- 18 października dostaliśmy anonimowe zgłoszenie. Dotyczyło ono uśmiercenia pięciu szczeniąt i wyrzucenia ich na kontener przez opiekunkę. Szybko udaliśmy się pod wskazany adres aby zweryfikować zgłoszenie, które niestety okazało się prawdziwe – opisują Cztery Łapy.

Z ich relacji wynika, że właścicielka czworonogów przyznała się do winy. Ze śmietnika wyjęła maleńkie ciała szczeniąt.

- Do winy przyznała się matka właścicielki, która twierdzi, że ''skasowała ' szczeniaki ponieważ było ich za dużo. Uśmiercała szczeniaki topiąc je w nocy w łazience tak, aby wnuczkowie nie widzieli. Wraz z prawną opiekunką kobiety postanowiły pozostawić dzieciom jednego szczeniaka i ich matkę. Zadzwoniliśmy pod numer alarmowy 112. Patrol Policji przyjechał bardzo szybko za co z całego serca dziękujemy – relacjonują wolontariusze.

Wiele wskazuje na to, że kobiety działały w porozumieniu. Jedna topiła zwierzęta, druga – chcąc ukryć cały proceder – wyniosła psiaki zawinięte w reklamówkę do pobliskiego kontenera...

- Znamy te kobiety. Jakiś czas temu chciały adoptować od nas naszego podopiecznego. Nie przeszły one jednak procedury adopcyjnej. Przy wizycie przedadopcyjnej tłumaczyłyśmy Paniom kim jesteśmy, co robimy. Tłumaczyłyśmy jak powinna wyglądać opieka nad psem i z czym ona się wiąże. Panie dowiedziały się od nas, iż gmina Żychlin dofinansowuje sterylizacje w 50 proc. Mimo, że nie zostawiliśmy w tym domu żadnego naszego podopiecznego to doskonale czuliśmy, że jeżeli nie od nas to z jakiegoś innego miejsca, od jakiejś innej osoby Panie wezmą pieska – dodają wolontariusze.

Suczka Amber (tak dostała na imię matka utopionych szczeniąt) rafiła tymczasowo pod opiekę Czterech Łap wraz z maluszkiem.

- Dla ich bezpieczeństwa podjęliśmy się interwencji. Niestety kobieta nie okazała nam książeczki zdrowia, Amber nie posiada także obowiązkowego szczepienia p/wściekliźnie. Złożyliśmy już zeznania w tej sprawie i będziemy się starali aby Sąd wymierzył sprawiedliwość. Kobiety stały nad martwymi szczeniakami. Maluszki miały otwarte pyski, widok był okropny. Łzy napływały do oczu naszym wolontariuszom. Niestety widok ciał szczeniaków nie poruszył nawet samej sprawczyni, która rozmawiała z Funkcjonariuszami Policji jakby nic się nie stało. Pamiętajmy! Nie mamy obowiązku posiadania psa! Jednak kiedy już tak się stanie mamy obowiązek prawidłowej opieki nad nim! - kończą swój wpis wolontariusze.

Więcej informacji o Czterech Łapach Żychlin znajdziesz na ich facebooku – KLIK.

fot. archiwum, poglądowe

komentarze (41)
Dodaj komentarz

Ja też chce iść siedzieć zabiłem 7 komarów i 3 muchy w tym roku , jeżeli zabiłem komara mogę zabić kota , psa , człowieka...

A śwynie czy kuraka można zabić ?? Czym się różni od psa ??? A psa tysz trza zjeść ???

Reakcja i słowa tejże osoby że (chciałam skasować) szczeniaki mówią wiele o niej samej

Ludzie w Polsce są chorzy genetyczne serio żałosne jak można porównywać zwierzę do człowieka **** to tylko zwierzę. Sami wpierdzielacie miecho aż wam uszy klapią ale zabić psa no co zabić człowieka, ja się nie dziwie ponieważ 8 szczeniat w bloku to lekko za dużo może dla kogoś. Wy pseudo miłoscnicy zwierząt nie jedzcie miesa bo przecież każdy jest równy co świnka zrobiła Wam że ją teraz jecie. Ps. Sprzatajcie gowna po waszych pupilach bo strach w nocy ulicą iść. Życzycie komuś śmierci za zwierzę.. powinniscie sami za to odpowiedzieć.

Jak takim babszylą mogą zostawić dzieci na wychowanie. W domu z takim przykładem niestety nic dobrego ich nie czeka.

Ja pier.... Ci sami pseudo "pro" eco, bio, wege, i inni zjebi to są tak wykształceni że tytułów braknie. A tą babę to na stos i spalić ladacznice za ten czyn!! A z nią całą resztę pseudo obrońców zwierząt

Ino jak miała rozmawiać z Milicjantami? Przecie zrobiła to co robi większość ludzi na wsiach. Lepiej gdyby je oddała do schroniska aby tam zdychały wśród innych psów łapiąc choroby, walcząc z innymi psami i głodując? Rozumiem że cierpienie latami jest lepsze niż chwilowe. Na wsiach od dziesiątek lat było jest i będzie topienie szczeniąt czy kociąt. Na setki tysięcy takich przypadków rocznie widzicie tylko jeden i kręcicie aferę jakby znów pojawił się człek pokroju Hitlera i mordował miliony ludzi.

Widać że jesteś prawdziwym wnioskiem, a takie ścierwa trzeba publicznie linczować żeby reszta wniosków wiedziała że to czyn karalny. Grzywny powinny być takie żeby się posrali.

A może ta "bestia" ma z dużo dzieci?............?

Kota ma i nie było współpracy

Hue hue. Najwięksi obrońcy zwierząt to Ci którzy nigdy nie byli w schronisku, nigdy nie przekazali żadnej darowizny, a gdy widzą na ulicy bezpańskiego psa to udają że nie widzą problemu. Za to w internecie i wszelakich mediach najwięksi to obrońcy bidnych zwierzątek i roślinek... Tfu, gardzę Wami.

Widać nie znasz nikogo z Nich... I jak tuman, który nie przeczytał książki stara się ją oceniać.

Wyjdź z piwnicy, do ludzi i zwierząt, tumanie.

Oj ludzie jak zabiła psa to może to samo zrobić z człowiekiem.

Miała już arsenał broni i bomby nuklearne. Już była gotowa... dzielne milicjanty z pomocą Prezesa udareminili spisek

Pewnie koleżanka tej z PO od piesków

No, to wina Tuska.

Zz i w punkt.

Jak nic wydarzenie rangi państwowej.

I co tu przeżywać.

Dziękuję serdecznie za życzenia. Nawet nie chce myśleć co jest w głowach ludzi którzy bardziej cenią zwierzęta niż ludzi.

Czytając bełkot analfabety takiego jak ty utwierdzam się w przekonaniu że zwierzę jest więcej warte...

Ja p.......! Smoleńsk przy tej zbrodni to nic. "Ciała"zwierzaczków. P....... się ludziom w głowach. Zajmicie sie sprawami naprawde ważnymi. Chociaż by chorymi dziecmi.

Ty ku*wa dzbanie xD zastanow sie dwa razy czasem

Ty potworze bez serca ! Takie scierwa krzywdzą właśnie zwierzęta . Oby cie szlag trafił ... życzę serdecznie

Ten analfabeta jest również idiotą (ciężki stopień upośledzenia) skoro nie potrafi odmienić poprawnie słowa debil

Morderczyni. Kara za karę!

Mam nadzieję że poniosą kare i sądowy zakaz posiadania jakichkolwiek zwierząt. Taka dobra żeby wnusie nie widziały to w nocy sprawę załatwiła... Mam.nadziejkę że wnuki się właśnie dowiedzą jak odebralas zła kobieto życie małym pieska które walczyły o swoje życie a ty je topiłaś...

Od dziesiątek lat tak się dzieje na wsiach. Nie wiedziałeś, mieszczuchu? A wiedziałeś że kurka czy świnka też jest mordowana? Ojoj, trzeba zgłosić to do prokuratury... no chyba że pies jest ważniejszym zwierzęciem od innych które można bezkarnie mordować i konsumować za pińcet plusika

A co miała niby z nimi zrobić?

Na zdjeciu policja prowadzi kobietę jako przestępce, a w Warszawie Sąd wypuszcza na wolność bandziora który zabił niewinnego człowieka na przejściu dla pieszych!! Gdzie jest logika .

to zdjęcie sprzed roku - ta kobieta to zabójczyni człowieka ale kci nie informują że to zdjęcie poglądowe...

umiesz czytać? w dwóch miejscach jest napisane że to zdjecie pogladowe

Za to co człowiek zrobił, że zwierzętami jak je bestialsko morduje w rzeźniach, za to jak je upodlił i odarł z godności powinien zniknąć z powierzchni Ziemi.

Idźmy dalej! Za to co robi z biednymi roślinkami też! On je bezprawnie rozmnaża, uprawia, i zjada, to obrzydliwe, rośliny też mają prawo do życia!

Roślina nie ma świadomości i nie posiada receptorów nerwowych odpowiedzialnych za ból. Ciężko to pojąć?

Jesteś pewien?!

Takie są naukowe fakty a z nimi się nie dyskutuje bo inaczej człowiek ociera się o banał stając w jednym szeregu z idiotami.

Łoj tam wielkie mi co od lat sie tak rob na wsi a co miała je karmić ile to kartofli by zeźarły a gdzie jeszcze śwyniom dać

W mieście jak się wyjeżdża na urlop to się psiaka do drzewa w lesie przywiązuje bo szkoda na hotel i jest OK...

spokojnie dla ciebie by starczyło....

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także