Rejestracja i logowanie

Zapadła ostateczna decyzja ws. Odysei Historycznej! ''Najwyższy czas przestać się łudzić''

Wydarzenia 03-06-2020 Autor: bnp
6
Zapadła ostateczna decyzja ws. Odysei Historycznej! ''Najwyższy czas przestać się łudzić''

To już pewne. Tegoroczna edycja Odysei Historycznej nie dojdzie do skutku. Plany organizatorom pokrzyżowała panująca pandemia koronawirusa.

O sprawie, za pośrednictwem mediów społczenościowych, poinformował przed chwilą jeden z ogrganizatorów, Rafał Ambroziak.

- Czołem, Długo zwlekaliśmy z tą decyzją, bo do samego końca wierzyliśmy, że się uda, jednak najwyższy czas przestać się łudzić. Wspólnie z Wójtem Gminy Kutno podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznego zlotu. W 2020 roku Odysei Historycznej nie będzie. Powodem tej decyzji jest sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju i brak możliwości bezpiecznego zorganizowania tak dużej imprezy, zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami. Pozdrawiam - pisze R. Ambroziak.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Ale przecież nie ma zasad zatrudniania pracowników w instytucjach kultury, tzn. ustawa określa, że dyrektor ma pełną swobodę i uznanie. Nie to co w urzędach.

Zmiana na stanowisku Wójta Gminy Kutno to gorsze niż pandemia koronawirusa. Obecny wygląd dawnej szkoły w Leszczynku to wyłącznie zasługa p. Bryły i ówczesnej rady i przypisywanie sobie przez obecną władzę oraz lansowanie na zdjęciach to już bezczelność.. Ale nie demonizowałbym z tą genialnością poprzedniego dyrektora ośrodka w Leszczynku. Miał co nieco za uszami a szczególnie w kwestii zasad zatrudniania pracowników. Wiele wskazuje na to, że obecna dyrektor w Leszczynku sprawdzi się na stanowisku a Odyseja? Będzie... a jeśli nie w Leszczynku to pewnie w innym miejscu w gminie Kutno.

Co się stało na oddziale I wewnętrznym? Dlaczego nie podłączono do respiratora człowieka z ostrą niewydolnością płuc, który się dusił, tylko czekano, aż umrze? Dlaczego pielęgniarki nie reagowały na dzwonek? Czy na oddziale był dyżurujący lekarz, czy tylko pielęgniarki?

Hmm, park w Łąniętach i obiekt jest lepszy na Odyseję, to fakt.

Może w następnym roku w gminie Łanięta. Dziś gmina Kutno już nie ta sama, więc jej ten przywilej organizacji Odysei się nie należy. Tam gdzie Łuczak tam odyseja. To ten gość sprowadził ją do Leszczynka, że jego się już pozbyli to i dla zasady nie powinno w tym miejscu być wspomnianej Odysei!

Tylko nie to...... szkoda fantastyczna impreza

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także