Rejestracja i logowanie

Zarobki wiceprezydentów Kutna. Za dużo, za mało, czy w sam raz?

Wydarzenia 13-07-2018 Autor: toza
40
Zarobki wiceprezydentów Kutna. Za dużo, za mało, czy w sam raz?

Niedawno weszły w życie zarządzenia podpisane przez prezydenta Zbigniewa Burzyńskiego dotyczące zarobków jego zastępców. Ile więc zarobią Jacek Boczkaja i Zbigniew Wdowiak?

Zarządzenia obowiązują od 1 lipca. W ich myśl wynagrodzenie miesięczne brutto Zbigniewa Wdowiaka i Jacka Boczkai wynosi 4,5 tys. zł brutto. Dodatek funkcyjny to kwota 2750 zł, a dodatek za wieloletnią pracę – 900 zł.

Od 1 lipca Jackowi Boczkai przyznano dodatek specjalny w wysokości 3942 zł brutto na okres do 31 grudnia 2018. Drugiemu z zastępcy, Zbigniewowi Wdowiakowi, przyznano dodatek specjalny w wysokości 2862 zł.

W sumie Jacek Boczkaja inkasuje brutto 12 092 zł, natomiast Zbigniew Wdowiak 11 012 zł.

Prezydent Kutna podobne zarządzenia podpisuje raz w roku. Poprosiliśmy więc Biuro Prasowe Urzędu Miasta o zestawienie wynagrodzeń wiceprezydentów z lat ubiegłych. Przedstawiają je poniższe tabele.

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

komentarze (40)
Dodaj komentarz

A my za opiekę nad niepełnosprawnymi 520 zł... Może na miesiąc się zamienimy panowie "politycy"

Bawi mnie to oburzenie w komentarzach. Dorośli ludzie powinni wiedzieć że politykiem jest się dla władzy i pieniędzy, uwierzcie, że nikt nie zajmie tego stołka charytatywnie. Nieważne czy jest z PO czy PiS czy z czegoś innego

Co niektórzy z stołków pójdą na ,,zasłużoną ,, emeryturę. Panuję w UM silna stołkokoroza , bez chirurga i skalpela się nie obejdzie. Jak w filmach S. Barei , ,,mój mąż z zawodu jest dyrektorem , czytaj radnym,, .

Dla tych panów to i tak zbyt dużo.

Nie zarabiają tego od roku a od 2 -3 kadencji wreszcie trzeba powiedzieć NIE. Co to za przywileje? Dodatki funkcyjne aż tyle ? Moja Mama 40 lat prawie przepracowała i nie ma emerytury co.miesiac tyle co.oni.maja.samego dodatku.Wiele ludzi pracowało na wizwrunek Kutna w fabrykach i zakładach już nie istniejących w Kutnie. Emeryci i renciści renty nawet niekiedy nie.maja.1000 zł. Jaka to sprawiedliwość ? Bardzo dobrze że PiS chce to uporządkować samorządy robią co.chca!!!

A PiS to po co chce przejąć samorządy? Dla idei?

Nygusy za 12 koła pierdza w stołek a zwykly szary Kowalski dyma od rana do nocy za podstawę. ..

Jakim prawem pisioki karzą wszystkich samorządowców obniżając im z definicji uposażenie , dlatego , żę pani ,,broszka" wypłaciła swoim kumplom wysokie premie to absurd , zaczynamy żyć w bolszewickim kraju , gdzie w ramach odpowiedzialności zbiorowej mordowano miliony ludzi

Pani Szydlo zrobila to jawnie,i im sie to nalezalo za to ze wyrwali od mafii watowskich 40 mld zl.dla Polakow.Gdydy to byla poprzednia ekipa to gawno bys o tym wiedzal,bo tak wlasnie sobie brali po cichu,i to ci sie podobalo?

Premie zostały oddane na cele charytatywne. PO krzyczało, że broszka wypłaciła premie ministrom. Jak PiS chce obniżyć wszystkim politykom pensje, to PO się bulwersuje i ujawnia swoją hipokryzję.

radny to przecież funkcja społeczna!!!!!!!zapomnieliście o tym!!!wy macie otrzymywać tylko diety!!!!diety powinny być skromne bo to nie pensje....nikt nikogo nie zmusza do tych funkcji. ....proszę pisać o innych obrywach i układach jak się tworzą będąc wybrańcem miasta. ...skromności radni,skromności i pokory!!!

Skoro społeczeństwo chce żebyście zarabiali mniej to się macie słuchać nygusy.

Drodzy Panstwo nie trzeba wielkiej matematyki by przeczytać z tych tabel że Wynagrodzenie zasadnicze zostało obniżone owszem ale... DODATEK SPECJALNY PODWYŻSZONY WIĘC WYSZŁO TAK SAMO 12000 ZŁ. Czyli żart!!! Żadne zmniejszenie

Za to że inwestycje om nie wychodzą to powinni jeszcze nam dopłacić. NIE GŁOSUJE NA BURZYŃSKIEGO

Czy prawdą jest, że miasto zadluza się w banku którego szefem jest żona prezydenta Jacka Boczkai? Czy szef Banku dostaje prowizję za udzielona pożyczki? Czy im większa pożyczka tym większa prowizja? Czy im większe zadłużenie Miasta Kutno tym większe prowizję dostaje szef banku? Czy prawdą to, że Juz na 20 mln złotych przez lata panowania Prezydenta Burzynskiego i Prezydenta Boczkai wzrósł dług miasta na rzecz banku? Czy ktoś się orientuje ile wyniosła by w takim przypadku prowizja dla szefa banku!?

Odpowiecie za wszystko ludzkie Pany. Nawet nie wiecie ile ludzi w ratuszu już wasz sprzedało. Pozdrawiam cieplutko emoji

Boczkaja, Burzynski, Wdowiak. Za pamiętajcie te nazwiska. Pini, afera mieszkaniowa, nieuzasadnione podwyżki pensji dla prezydentów, kumoterstwo. Zapamiętajcie te sytuacje. W tym roku wybory, miejmy nadzieję, że już ich nie będzie

Emeryt Ty myślisz trochę. Jak na strefie inżynier ma 4 tysiące na rękę to ile ma dostać wiceprezydent! Jasne, obniżony pensje i niech to urzędu przyjdą same miernoty. Poza Ty 12 brutto to na rękę 8 tysięcy. Władza w w Kutnie ma wiele wad ale na tle ogólnopolskiej miernoty jest dobrze. Ten kto tego nie widzi jest ślepy albo może raczej zaslepiony. Rewolucja w kraju jest potrzeba i dobrze że się dzieje. Nie jest jednak potrzebna wszędzie. W Kutnie dzieje się dobrze. Znajomi którzy nie było w mieście 10 lat jak zobaczyli co mamy zeoboki wielkie cały. Taka jest prawda.

Różnica taka że tu masz publiczne pieniążki. Czyli miedzyinnymi twoje nasze.wez pod uwagę ze.miasto.ma.deficyt 20 mln..uwazam że to za taka pracę którą nie robi jedną osoba nie należy się aż tyle

Oddaj Pan mieszkanie socjalne lepiej. Ci co kręcą lody rzeczywiście mogą czuć się doceniani przez władze

Premier Polskiego Rządu pensją 17800 zł Wiceprezydent kutna 12000 zł Wszystko w temacie!!!! Głosuje na PiS

Żebyś się nie rozczarował...

W Sieradzu są prowadzone postępowania w sprawie udzielania korzyści majątkowej w postaci mieszkań socjalnych. Czemu prezydenci nie wytłumacza mieszkańcom tematu? Ostatnie wasze podrygi co? emoji

12000 zł pensji za co ? TUTAJ POPIERAM PiS. Cięcia pensji i redukcja stanowisk w samorządach na najwyższych szczeblach. NA SZCZĘŚCIE NOWA RADA MIASTA BĘDZIE MIAŁA OPOZYCJĘ JAK POWINNO TO BYĆ. ZA CO TAKIE PENSJE 12 TYŚ CO TO Warszawa?

Słuchajcie prezesi firm zarabiają po 100 tysięcy miesiecznie. Jak chcemy mieć sensownych ludzi w samorządzie, A niewątpliwie takimi są wspomniani wyżej wiceprezydenci to trzeba sensownie płacić. Chyba że wolimy miernoty.

Najwidoczniej im mało bo sięgają łapami po majątek samorządu w postaci mieszkań socjalnych i budżetu obywatelskiego...

A to za.5-6 tyś juz nie można pracować mało ??

Jak powiedziała jedna Pani z PO- za 6 tys. to pracuje albo złodziej, albo idiota.

Uważam, że na ogrom pracy jaki jest wykonywany w mieście i odpowiedzialność to nie są aż tak duże pieniądze. Miasto kwitnie i to jest między innymi zasługą tych panów

To nie jest zasługa Tych Panów tylko ludzi Kutna którzy płacą podatki.A takie pensje to przesada.Aludzie pracują za marne grosze.

Jak.na kutno to.za duzo!!!bez przesady to jest funkcja którą jest poniekąd publiczną i społeczną jak to.wyglada w.oczach ludzi miasta kutna.?od roboty są też ludzie którzy też ciężko pracują na wuzerunek.miasta

Kwitnie kumoterstwo i prywata. Czemu do dzisiaj prezydenci nie powiedzieli, który z urzędników i radnych dostał mieszkania socjalne. I czemu Ci tytan pracy nie działają w kierunku oddania tych mieszkań?

Ludzie zarabiają po 1300zl a taki jeden z drugim po 3500 samego dodatku!? Za co!? Za mieszkania rozdawane radnym!? Kasa z budżetu obywatelskiego też tylko dla radnych poszły!!! Wynocha z mojego miasta!

Dlatego jak wygra PiS w Kutnie (A szansa jest duża bo nie ma Klopota) cholendarne uposażenia zostaną radykalnie obniżone. Nie potrzeba też 2 vice prezydentów. Wychodzi na to że dodatek specjalny od 2016 z 2436 zł podniesiony na 3942 zł!!!! Podczas gdy ludzie pracują za nie całe 2000 zł cały miesiąc.

Wynagrodzenie zasadnicze nie jest wysokie,jak na takie stanowiska. A dodatki,....różne są w różnych firmach. Nie należy być "zlośliwym"wobec nikogo. W sumie szału nie ma za taką pracę.

Jaka pracę!? Rozdzielanie sobie mieszkań czy nieumiejętność przeprowadzenia najprostszych przetargów!?

Żeby upaś , najpierw trzeba wstać z kolan .

uwazam ze powinna być to praca społeczna jeżeli ktoś chce pracowac dla mieszkańców to tylko społecznie i niech to nareszcie Kaczyński uchwali.

Proste pytanie - z czego będzie żył taki społecznik i jego rodzina? Zejdźmy na ziemię. "Dobra" zmiana najpierw nie podwyższyła uposażeń pod wpływem presji społeczeństwa, a później...

Hmmm - obniżmy im pensje bo będzie dobrze wyglądało ale zwiększmy dodatki, żeby nie byli stratni - toż to jakaś masakra. Ale z drugiej strony może faktycznie trzeba o nich dbać bo tyle dobrego robią dla miasta i mieszkańców a poza tym nikt nie chciałby być na ich miejscu i zarabiać takie grosze... ŻENADA !!!

dodaj komentarz
Czytaj także