Rejestracja i logowanie

Zbliża się Wielki Post. Poseł zaprasza na Drogę Krzyżową Narodu Polskiego

Wydarzenia 13-02-2020 Autor: bnp
51
Zbliża się Wielki Post. Poseł zaprasza na Drogę Krzyżową Narodu Polskiego

Poseł Tadeusz Woźniak zaprasza wszystkich mieszkańców na coroczną "Drogę Krzyżową Narodu Polskiego", która odbędzie się już 28 lutego w Pierwszy Piątek Wielkiego Postu. 

Wydarzenie tradycyjnie będzie miało miejsce w Sanktuarium Matki Bożej Cierpiącego Narodu w Głogowcu. Droga Krzyżowa rozpocznie się o godz. 16:30, a poprzedzi ją msza święta, podczas której wierni będą modlić się w intencjach ojczyzny, Solidarności i wszystkich Polaków. 

 

komentarze (51)
Dodaj komentarz

INFLACJA rozkręcona przez PiS - okrada ludzi oszczędzających na czarna godzinę. Woźniak - spójrz ty w lustro - poznajesz ? - Tak wygląda ZŁODZIEJ!

Ten Podły poseł co kpi sobie z naszego zdrowia ma być dla naszego społeczeństwa autorytetem.???? Ludzie którzy pójdą za takim chyba nierozumieja i są zmanipulowane . Jak można zabrać pieniądze chorym i dac na Pispropagande. Tylko wyjątkowi niegodziwcy maga TAK postąpić...Takich rzesmy niestety wybrali.Podłych i Niegodziwych.

17 lutego ( 420 lat temu) inkwizytorzy z kościoła katolickiego – m.in. tacy jak współcześni nam - Woźniak i Rzymkowski SPALILI ŻYWCEM NA STOSIE (ok. 1000 m. od placu watykańskiego) - GIORDANO BRUNO - niepokornego dominikanina,

Woźniak - BĘDZIESZ SIEDZIAŁ!

niech pan zaprosi pania LIchocka za gest pokazany wczoraj wobec Polakow i niby prezydenta Dude w ramach pokuty za lamanie Konstytucji i lacznie z panem wszyscy w worach pokutnych i na kolanach

W 100000 LUDZI W POLSCE, KAŻDEJ RODZINIE KTOŚ CHORUJE NA NOWOTWORY A DLA TYCH ,,NADLUDZI" WAŻNIEJSZA JĘS T PROPAGANDA NIŻ NASZE ZDROWIE. TAKA JEST PISOWSKA SPRAWIEDLIWOSC...MI TERZ KIEDYS NAMOTALI W GŁOWIE....SĄ PODŁOŚCI KTÓRYCH NIE NALEŻY IM NIGDY DAROWAĆ.

Po co Wy to piszecie,przecież Oni Wielcy Wladcy tych naszych wypocin i tak nie czytają, śmieją sie z Frajerów co ich wybrali. Mają władze ,mają kase,specjalne leczenie. Co im tam Onkologia, oni żyją w innym pieknym świecie, Trzeba wyciągnąć mądre wnioski przed nowymi wyborami aby nie obudzić sie znowu z ,,Reką w nocniku"

Ale czytają to ci, którzy na nich głosowali. Niech mają świadomość, że są współodpowiedzialni.

Czas,… k..rew i złodziei. Piękny czas początku XXI wieku w Polsce. Możesz być szują i sku...elem, matkojebcą i mordercą , burdelowym tatką i komunistyczną świnią , damskim bokserem i pedofilem w sutannie –To wszystko jest mało istotnym dupcynglem jeśli jesteś NASZ , SWÓJ, PREZESOWSKI . Odwrócimy kota ogonem i będziesz świętym, a z twego wstydu ukręcimy ci aureolę. Głosuj jak ci każemy a my zagwarantujemy ci , że bycie ku... i złodziejem to w Pislandii przywilej i powód do dumy i chwały. Udowodnimy Tobie i wszystkim niedowiarkom że CZARNE JEST BIAŁE i ch..., że inni mówią inaczej. Udowodnimy ci ,że kasa nie śmierdzi nawet jak jest ukradziona. Pod warunkiem że jest przelewana na twoje konto . Udowodnimy ci że konformizm a wierność to to samo i że się opłaca. To nie są bluzgi ,… Ja, SUWEREN , po prostu wami władcami rzygam.

To chyba jakiś zły sen.Przecież wśród starszych ludzi ,jest najwięcej chorych na nowotwory,przecież oni najwiecej głosowali na Pis-sprawiedliwych.Trzeba być ostatnim Kretynem i podłym aby tej grupie społecznej zabrać możliwość lepszego leczenia a czesto ratowania ich Życia. Smutne to,bardzo smutne.

Dla takich jak ON, tysiące chorych na nowotwory to PIKUŚ. Najważniejsza jest teraz Propaganda i Służalczość Kaczyńskiemu...Mieszkańcy Kutna -zobaczcie kogoś my wybrali.

Zapomniałeś dodać, że dla Niego najważniejsza jest teraz "Droga Krzyżowa Narodu Polskiego". Może Pan Poseł chce, żeby naród polski poprzez umęczenie wszedł do królestwa niebieskiego emoji

Panie Pośle, dlaczego głosował Pan za przekazaniem ogromnych pieniędzy na telewizję, a nie na onkologie? Czy posłanka Lichocka też jest z ugrupowania PiS i w komisji kultury?

Modły i Propaganda.Te mądre głowy do których należy zabrali DWA MILJARDY ZLOTYCH Z PAŃSTWOWEJ KASY ,Z NASZYCH PODATKÓW ,Z KASY NA LECZENIE NA PROPAGANDE KURSKIEGO. PODŁOŚĆ I JESZCZE RAZ PODŁOŚĆ. Z TYM PODŁYM POSŁEM NA CZELE.

A do czego innego on sie nadaje -tylko do takich akcii.pożal sie Boże.

Woźniak to po prostu zwykły pasożyt społeczny i menda !

2mld zł rocznie na TVrządową ,naszych pieniędzy, to się w głowie nie mieści co oni wyprawiają, za przyzwoleniem ludzi chodzących do kościoła. Tyle pieniędzy na sianie kłamstwa i propagandy pisowskiej, co gorsza ta TV RZĄDOWA jest w każdym domu. Wiecie że Rachoń zarabia 45 tys zł miesięcznie, do cholery za co, już nie wspomnę o reszcie pseudo dziennikarzy, Czy oni wiedzą, że jak się władza zmieni to wylądują na bruku i nie znajdą roboty.

Błogosławieni co się boją Pana Boga a Ci co się nie boją niech będą potepieni. AD.

etc. Poza tym każdy chory na raka od ręki powinien dostawać i mieć do darmowego badania PET wtedy by wiedział czy iść na operację czy nie chodzić ale jeszcze moc pożyć trochę i się godnie pożegnać z tym ZLYM Swiatem i ludźmi. RAK TO EPIDEMIA w chwili obecnej 1 powód śmierci ludzi w Polsce etc.

Mój tata zmarł na raka żołądka w ciągu kilku dni po operacji a tu zamiast kłaść nacisk na dofinansowanie lekarstw i onkologii to takie cyrki że Mój Boże amoj

Pomódlmy się o onkologię nie o tv bo tv da się radę. Amen

Pani poseł z PiS, Joanna Lichocka, która jeszcze niedawno prosiła się o głosy kutnian (a ci, w znacznej liczbie, niestety ten głos na nią oddali), wczoraj pokazała piękny gest Polakom - bo PIS wygrał głosowanie i dał 2 miliardy telewizji propagandowej PiS, a nie na potrzeby onkologii... "Gratuluję" kutnianom wyboru. Kto jeszcze nie widział, zapraszam - poniżej link: wiadomosci.onet.pl/kraj/joanna-lichocka-pokazala-srodkowy-palec-w-sejmie/3ffl2zz

Za ten piękny,wyrazisty gest,podziwiam p.posel.

Leczenie sie na NFZ to jest dopiero droga krzyzowa. Tyle,ze nikt nie gwarantuje jezeli nie doczekasz operacji to bedziesz zbawiony.

W tym PiS to same takie kur....y i złodzieje jak np. Woźniak - ale do kościoła chodzi.

Alleluja i do przodu....... A my ciemny lud stulić gęby i za miskę ryżu

Religia katolicka jest jedna z najbardziej niemoralnych doktryn wymyślonych przez człowieka, wzorujących się na starych pogańskich zwyczajach, ofiarach z ludzi i w wierze w byskawice. Wierzenie, że ktokolwiek może zdjąć z CIEBIE odpowiedzialność za popełnione czyny - tylko dlatego, że złożył z siebie ofiarę - jest najbardziej niemoralnym wynalazkiem ludzkości. I fałszywym.

Wątpię czy ten człowiek ma sumienie. Ciemnogród głosuje. Na zabobonach robi sobie pieniądze.

Nawołuje do uczestnictwa bo cały jego elektorat będzie w tym uczestniczył,tylko na ludziach wierzących w te zabobony opiera się ówczesna władza i mam nadzieję że jej żywot się w końcu skończy bo każdy z nas odczuwa jej skutki...

Woźniak Ty śmierdzący nygusie przestań bywać, a weź się wreszcie do roboty! Czy "posłem ziemi kutnowskiej" naprawdę musi być umysłowy kadłubek???!!! Wstyd jak cholera... emoji

Jolka , Jolka pamiętasz ?

Nazwa słuszna - PiS zgotował drogę krzyżową całemu narodowi polskiemu. Twardy elektorat tego jeszcze nie czuje, ale akurat ta część społeczeństwa ucierpi najmocniej - emeryci, renciści, rolnicy, ludzie zarabiający najniższą pensję (która wprawdzie wzrosła, ale nie tak, jak ceny).

Jak patrzę na tego kreatyna T. Woźniaka to się zastanawiam jak można być aż tak wielkimi cynikiem i hipokrytą. Dla poparcia Woźniak maszerował już ramie w ramie z neofaszystami z onr a teraz zaprasza na drogę krzyżowa. Ps. " Jeżeli człowiek rodzi się niemowlęciem ludzkim a nie prosięciem to na starość nie powinien być świnią " B.B

Nie z pisem panie pośle!!!

Kościół zarabia na Polsce 19 mld zł rocznie, większą część tej kwoty katopis, zanosi w zębach i na kolanach kościołowi, przecież to widać gołym okiem.Moim marzeniem jest zerwanie konkordatu, ale który polityk się na to odważy. Za te pieniądze byłby rozwiązane wszystkie problemy służby zdrowia i nie tylko. Kościół w Polsce to wrzód na tyłku, który rośnie dzięki katopisowi.

Może nie rozwiązałoby to od razu wszystkich problemów Polaków, ale na pewno doprowadziłoby do uzdrowienia stosunków państwo - kościół.

drogi polaku- stosunki państwo -kościół są bardzo dobre,, do póki płynie strumień pieniędzy z budżetu państwa, czyli z naszych podatków. Jedyne lekarstwo na kościół, to odciąć go od państwowych pieniędzy.

kościelny, pełna zgoda. Między innymi. to miałem na myśli, pisząc swojego wcześniejszego posta - Kościół Katolicki musi być odcięty od państwowych i samorządowych środków. Bez tego nie nastąpi uzdrowienie stosunków państwo - kościół. A katolicy, jeśli chcą, mogą utrzymywać swój kościół i swoich kapłanów poprzez dobrowolne, indywidualne wpłaty.

Jedyn skuteczny sposób na kler to wypowiedzenie konkordatu , wprowadzenie podatku na rzecz kościoła - niech wierni sami utrzymują kościół.

To jest okropne obrzydliwe, elektoracie jak wybrałeś tak masz.

A ja zapraszam Pana posła do pracy na rzecz Polski, a nie Watykanu.

Katopis robi z naszego kraju państwo wyznaniowe. Boże- jacy idioci nami rządzą, to się w głowie nie mieści. Czy Polska mentalność została w średniowieczu, w ogóle brak słów. W jakim kraju na świecie jest podobnie-proszę o info.

W krajach ortodoksyjnie muzułmańskich.

Kto pójdzie z tym hipokrytą i kłamczuchem na modły , chyba tylko pisiory

Jesteśmy zadowolone i zadowoleni z aktywności młodych lewicowych posłanek i posłów. Warto podkreślić, że wybrana z naszego okręgu Paulina Matysiak jest bardzo aktywna, jeśli chodzi o interpelacje, wystąpienia, pracę w komisjach i zespołach i inną działalność parlamentarną. Jest już jedną z najaktywniejszych posłanek w obecnej kadencji. Ale to chyba oczywiste, że partia, która nie ma większości, nie ma też wpływu na to, co zrobi PiS, który odrzuca wszystkie pomysły opozycji, nawet wtedy, kiedy niedługo potem proponuje podobne. Posłanki i posłowie Lewicy sami nic nie zmienią dopóki nie będa miec większości w parlamencie, ale przynajmniej widać, jak bardzo się starają. Wszystkie materiały są dostepne na stronie sejmu, więc można się z nimi zapoznać. Wybierzmy Lewicę w następnych wyborach, a będzie żyło się nam wszystkim zdecydowanie lepiej. Poseł Woźniak natomiast powinien już odejść na emeryturę, bo widać, że wszystko, co robi, to dla niego droga krzyżowa, a efektów żadnych.

Zapomniałem dodać ,że kler będzie prowadził agitację na kogo głosować w maju,chociaż już się zaczęła bo dlaczego ,,jakaś starsza 90lat pani chodzi po domach i zbiera podpisy poparcia dla Du(P)dy?????????????????

Niech do mnie przyjdzie to ja jej pokaże od czego jest ****...

Widać minął się ze swoim ,,powołaniem".D...l j...any

Sam niech idzie na kolanach co Pan dla Kutna zrobił przez tyle lat

Pan poseł powinien leżeć krzyżem i przepraszać kutnian ,że nic przez tyle lat nie zrobił dla Kutna.

Panie Tadeuszu, podziękuje za zaproszenie. Wolę iść do baru i nawalić się za swoje, póki jeszcze mi wszystkiego nie zabieracie w podatkach. Na modlitwę i drogi krzyżowe przyjdzie czas gdy będziecie wszystko zabierać, wtedy już tylko to nam zostanie.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także