Rejestracja i logowanie

Zbliżają się eurowybory. Sprawdź, gdzie głosować

Wydarzenia 23-05-2019 Autor: ez.
5
Zbliżają się eurowybory. Sprawdź, gdzie głosować

26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Prezydent Kutna wydał obwieszczenie informujące o obwodach komisji wyborczych.

W Kutnie obowdowych komisji wyborczych będzie 29. Sprawdź, gdzie możesz zagłosować.

Informacja o obwodach głosowania i siedzibach obwodowych komisji wyborczych.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

A ja głosuję na Kościół.

Chcesz prawdziwych zmian na lepsze, niskich podatków , silnej gospodarki ? Chcesz kogoś kto będzie bronił Polskich interesów w Brukseli? Zależy Ci na zachowaniu narodowej waluty i pielęgnowaniu naszych tradycji? Masz dość promowania zboczeń , i zależy Ci na zachowaniu tradycyjnego modelu rodziny? To wszystko jest możliwe ,już 26 maja zagłosuj na KONFEDERACJE!!!!!

Naziolom mówimy PRECZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

✌Najważniejsze żeby głosować zgodnie ze swoim sumieniem, a nie tak jak szantażują pseudodemokraci z Koalicji Europejskiej. ✌Niech w końcu coś się zmieni!✌ LISTA NR 2 - WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

Czyli LGBT ++++++++++++++++

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także