Rejestracja i logowanie

Zdemaskował pedofilię w Kościele, przyjedzie do Kutna

Wydarzenia 15-05-2019 Autor: ez.
70
Zdemaskował pedofilię w Kościele, przyjedzie do Kutna

Nie milkną echa jego najnowszego filmu „Tylko nie mów nikomu”. Spotkanie w Kutnie z Tomaszem Sekielskim będzie okazją do rozmowy m.in. właśnie na temat jego ostatniej produkcji.

Kim jest Tomasz Sekielski? To pomysłodawca i założyciel wydawnictwa „Od deski do deski”. Jest dziennikarzem śledczym, reporterem i korespondentem, a także pisarzem i reżyserem. Obecnie również wydawcą. Sekielski jest twórcą wielu programów telewizyjnych (m.in. Prześwietlenie, Teraz My!, Czarno na białym, Po prostu), a także filmów dokumentalnych (m.in. Władcy marionetek). Napisał bestsellerową trylogię „Sejf” oraz trylogię „SUSZA”, której ostatnia część ukaże się w tym roku.

Tomasz Sekielski został wyróżniony prestiżowymi nagrodami: m.in. Dziennikarz Roku, Grand Press, Wiktory, Telekamery, Niptel. Przez dwa lata w  programie „Po prostu” na antenie TVP1 ukazywał się jego 45-minutowy reportaż nt. najważniejszych lub najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń na świecie np. nt. morderstwa Litwinienki, kartele narkotykowe w Meksyku, problemy żołnierzy walczących na froncie na Ukrainie, obozy dla  uchodźców (Calle), terroryzm itd. W 2017 roku zrealizował dla telewizji FOKUS cykl filmów dokumentalnych pt. „Teoria spisku”. Przy pracy nad tą serią odnalazł zagubione dowody ze śledztwa dotyczącego morderstwa premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji.

I to właśnie m.in. o jego pracy, twórczości i życiu prywatnym porozmawia z nim Ola Kołodziejek. Spotkanie z Tomkiem Sekielskim odbędzie się za nieco ponad miesiąc - 21 czerwca o godz. 18 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca.

komentarze (70)
Dodaj komentarz

Cokolwiek zrobi się lub powie przeciwko partii rządzącej jest albo upolitycznione albo winny zawsze Tusk i jego partia Jedynie sluszna Partia PiS ma rację we wszystkim rozkazuje nam jak mamy żyć !!!

A ja żyje i myślę po swojemu i nikt mi niczego nie nakazuje,a ty skąd jesteś? Ja żyje w wolnym kraju,wciąż dziwigajacym się z komuny i jej mentalności.

Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja i antykoncepcja była by sakramentem !

A po zakazanej u nas eutanazji za łeb i do rowu , tak? Ty śmieciu jak przyjdzie co do czego to poleziesz do tego znienawidzonego kościoła jak polazły nie takie nędzne szczury jak ty. Teraz masz wielkiego ryja a jakiego będziesz miał jak cię dotknie prawdziwe nieszczęście.

Spokojne do czasu mojej śmierci Polska stanie się normalnym cywilizowanym , laickim krajem . Gdzie dobrodziejstwa nauki i medycyny będą ogólnie dostępne i legalne !

Moze nie czekaj, wyjedź na zachód, tam ,zrobisz wszystkim przysługę.

Będą ogólnie dostępne ale dla tych z kasą hehe. Uważaj też żebyś nie trafił na lekarza zboka. Życzą ci tego ci których świnio obrażasz.

Uuuuu , chyba lubisz ruchać małe dziewczynki . Przyznaj się !

Legalnie , małe dziewczynki stają się żonami w Islamie,a środowiska lewacko elgiebetowskie chcą seksualizowac dzieci od przedszkola,generalnie chodzi o to żeby nas odczlowieczyc i pozbawić tożsamości i płciowosci.

Przeczytane przed chwilą: "Barbara Borowiecka, (bohaterka filmu sekielskiego), krzywdzili ją wszyscy: ojciec, matka, chłopak Wojtek, sąsiadka, ginekolog, narzeczony Australijczyk, mąż Grek, następny partner, który okazał się swingersem. Żenująca i nie trzymająca się kupy historia mitomanki". Takich bohaterów się wybiera, żeby doprowadzić zamówienie do końca.

Kościół katolicki jest tak święty swoją świętością że aż ministranci na du..pach siadać już nie mogą :-)

Skoro tak nienawidzisz kościół to znaczy że z twoją ostatnią posługą zwrócą się do służb oczyszczania miasta myślę. Takie świńskie ryje na nic innego nie zasługują.

Mylisz się z tą jak to nazwałeś " ostatnią podługą " , zwrócę się do lekarza o eutanazję jeżeli będę umierał w męczarniach.

I powiesz Panie Boże daj jeszcze jeden dzień życia

A po zabiegu, pod płot.

Nie zrozumiałeś człowiecze zygzaka, póki co , naucz się czytać ze rozumiem.

Wiesz to z własnej autopsji?????

Nie . Mam dużą wiedzę i tyle w temacie .

Dużą wiedze to ty masz na temat swoich nietrzymających zwieraczy!!!!

Nie myliłem się ! Kościół katolicki to po prostu sadomasochistyczno-pedofilska sekta zwyrodnialców w sutannach ! 

Co zrobisz ty , co zrobi twoja rodzina gdy będziesz padalcu zdychał. Gdzie pójdziecie , do kogo się zwrócicie bo chyba nie do kościoła.

Bardzo szanuje tego Pana za to co zrobił za to co mam pokazał W Boga wieżę ale w księży stracili dla mnie szacunek ideea kościoła jest dobrze jest wierzyć .Wiara do złego nie prowadzi ale zastanawia mnie spowiedź święta czy ja już kiedy kolejek pójdę . Żaden człowiek święty nie jest ale jak tak można grzebiąc dziecku w majtkach dotykać dzieci a potem taki ksiądz daje komunię świętą czy on się z tego spowiadal Pozdrawiam

Polska będzie laicka nigdy już katolicka

A ty byłeś idiotą , jesteś idiotą i pozostaniesz nim do śmierci . Amen

Lewackie pseudoelity chcą wdeptać w ziemię księży pedofili i słusznie ale dlaczego noszą na rękach pedofila Polańskiego i całują go po d..... . Domyślam się że on ich nie razi bo to ich koleś.

Ty baranku nawet nie wiesz czy jest pedofilia. Polański ma z nią tyle wspólnego ile grzyb toruński z ubóstwem.

Tak,tylko ty wiesz czym jest pedofilia, ale jak chodzi o Polańskiego to już nie wiesz,a kolejne panie podobno sie zgłaszają i opowiadaja o panu reżyserze.

Nagonka trwa w najlepsze. Ludzie opamiętajcie się. Dla kilku księży idiotów chcecie uwalić to dzięki czemu istniejemy od kilkuset lat? Ogarnijcie się i rozejrzyjcie wkoło.

Prześwietlić Rydzyka on ma dużo za na sumieniu o ile je ma.

Deweloper jeszcze kilka lat temu oskarżał tego belzebuba o szpiegostwo na rec Rosji. Tacy jak on doprowadzili do rozbiorów i bratali się kiedyś z caratem.

Do pięt mu nie dorastasz śmierdzielu.

Episkopat jak strasznie jest upolityczniony zadymiony tym Pisem liczy się tylko kasa Ile milionów do nich spływa takie święte krowy !!! In

Nie wiem co piłeś czy paliłeś ostatnio ale widać że mózg masz zlasowany baranie.

Lubię Sekielskiego to spoko gość film strasznie poruszający zarazem smutny

Nie cierpię

boli i ma boleć

No,ale nic nowego.

Nie mogę z tego jak kutniaki spinają sie, ze będzie brał 2 dychy za wejście. Wy myślicie, ze zorganizowanie takiego spotkania to jest na ładne oczy? Albo myślicie, że poswięci on swój czas, przyjedzie do tego blokowiska za darmo? Ehh szkoda gadać, jesteście tyle samo warci co ci którzy zaprzeczają pedofilii w instytucji która naucza o moralności ( tej samej instytucji która ją ukrywa i z nią nie walczy).

marketingowo - spotkanie trafione w punkt !!!

mieszkaja z niby gosposiami zktorymi maja dzieci to po co jest ten celibat co jest warta ta ich przysiega a ty nie mozerz mieszkac bez slubu

A kto ci broni mieszkać bez ślubu? I skąd wiesz jaką przysięgę księża składają? Poza tym naucz sie pisać,"mozerz"?cw

Ameryki nie odkrył,szkoda że dopiero teraz i akurat przed wyborami,i dlaczego w kościele,a w innych środowiskach to co?za duże ryzyko? A gdzie była opozycja jak forsowano ustawy zaostrzajace kary,dlaczego glosowali przeciwko rejestrowi pedofilów? Teraz robią nagonkę?Niech wreszcie zajrza w swoje tęczowe środowiska, może więcej zobaczą?

A może dlatego, że rejestr pedofili nie obejmuje księży. To jak głosować za takim rejestrem.

Bzdura,kto ci to powiedział,pewnie w tvn.

Może dlatego w kościele bo ich przełożeni wręcz systemowo chronili pedofilów przenosząc ich z jednej do drugiej parafii zamiast zgłosić takie czyny do prokuratury?

A ty jesteś prokuratorem,i wiesz.

A ilu z tych księży pedofilów pokazanych w tym filmie grzeje puche?

PiS od dawna postulował o sporządzenie listy i ujawnienie pedofilów, PO wówczas nie poparła tego głosowania w sejmie. Dlaczego Sekielski ukrył, że wszystkie opisane osoby były współpracownikami SB ? Może jeszcze się okaże, że to podstawione osoby...?

Nie poparła, ponieważ według projektu lista nie obejmowała księży. Księża to nie są "święte krowy" i podlegają prawu jak każdy inny obywatel. A PiS chciał stworzyć kastę wybrańców.

Zgadza się,swietymi krowami nie są również reżyserzy,politycy ,a są i byli.

Sumlińskiego może zaproście, ma więcej ciekawostek do opowiedzenia.

A po co Sumlińskiego? Powie, kogo plagiatował?

Jak się nie czytało ostatniej jego książki,to nie powinno się zabierać głosu.

Właśnie proszę zaprosić pana Sumlinskiego i pana Budzynskiego,to by dopiero była rewelacja.

Za dużo tych przypadków na zamówienie u Sekielskiego, polecam: kontrowersje.net/kto_obsadzi_sekielskiemu_aktor_w_i_kto_kryje_u_ytecznych_dewiant_w_w_purpurze

Dodac ich do centralnego biura pedofili

A jest centralne biuro pedofili,no to już totalna bzdura.

Dokument dobry,potrzebny tylko spóźniony o 20 lat i wyemitowany w złym czasie.można przypuszczać że zostanie potraktowany jako element walki wyborczej.

I z takim celem został wyprodukowany.

A czy dziś nie jest gra polityczna naiwny kukizowcu.

Oczywiście trwa walka polityczna,ale opozycja wykorzystuje poprostu wszystko ,to jest poniżej pasa, wcześniej szkoły,dzieci ,nauczycieli,egzaminy,teraz również dzieci i ofiary pedofilii,dla nich poprostu nie ma rzeczy świętych w walce o władze,to obrzydliwe.Mam nadzieje że ludzie to ocenią,i ciekawe do czego jeszcze się posuną do jesieni .

Bohater, znalazł 4 starszych księży, którzy kiedyś, lat ze 20-30 temu zabawiali się z dziećmi. Gdzie Ci bohaterzy byli wtedy? Poza tym najwięcej pedofili nie jest wcale wśród księży , tylko że tutaj można bezkarnie węszyć, z innymi nie byłoby tak prosto, mógłby już pływać w Wiśle.

Tu nie chodzi o wykazanie ilu księży to pedofile, ale o to, że właśnie ci pedofile wykorzystują Kościół który cieszy się ogromnym zaufaniem społecznym. I oni psują wizerunek Kościoła.

A co ty się tak bardzo troszczysz o kościół,zastanów się ,że teraz,lewusy dążą do legalnej seksualizacji i nauki masturbacji już od przedszkola, a co to właściwie za różnica, kto to robi ksiądz,czy lewak.

Tak i w dodatku TW.

mało z tego rozumiesz!!!

Dobrze, że Ty rozumiesz wszystko.

A jakieś wejściówki będą dostępne?

Ile za miejscówki b

O , tylko forsa się liczy.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także