Rejestracja i logowanie

Zderzenie dwóch aut, 3 osoby poszkodowane. Na miejscu aż 7 zastępów straży!

Wydarzenia 23-06-2019 Autor: ez. Foto: poglądowe
12
Zderzenie dwóch aut, 3 osoby poszkodowane. Na miejscu aż 7 zastępów straży!

Około godz. 15 na autostradzie A-1 na wysokości miejsc. Juków (gm. Łanięta) doszło do zderzenia 2 pojazdów, w wyniku którego 3 osoby zostały poszkodowane. Na miejscu pracują służby i występują utrudnienia w ruchu.

Jak poinformował nas dyżurny KP PSP w Kutnie, na 235 km autostrady A-1 w kierunku Łodzi zderzyły się dwa samochody. Na miejscu pracują zarówno jednostki z PSP w Kutnie, PSP w Gostyninie oraz okoliczne OSP. Działania prowadzi też policja, która ustala okoliczności i przyczyny zdarzenia, w którym poszkodowane zostały aż 3 osoby. Zostały one przetransportowane przez karetki pogotowia do szpitali. Konieczne było także wezwanie śmigłowca LPR.  Policja informuje, że kierowcy pojazdów uczestniczących w wypadku byli trzeźwi.

Podróżujący autostradą kierowcy muszą spodziewać się utrudnień. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana, a policja wyznaczyła objazd przez DW-581.

Jak informuje nas asp. szt. Edyta Machnik, rzecznik prasowy kutnowskiej komendy, kierująca skodą 33-latka, mieszkanka Wrocławia, nie dostosowała prędkości i uderzyła w poprzedzający ją pojazd marki Opel Astra. Oplem kierował mieszkaniec pow. rawskiego, który w wyniku zdarzenia doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala do Płocka. Z kolei dwie kobiety jadące skodą - kierująca i pasażerka, doznały lekkich obrażeń.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Pomogę osobom poszkodowanym /bezpłatnie/ , tel -668 396 614 mail : nortla@wp.pl

Strazacy maja dodatkowe placenie za wyjazdy dlatego ich jest zawsze tak duzo przy wyjazdach chyba ktos to konroluje podobno nie ma ludzi do takiej pracy

Ciekawe tylko po co aż 7 zastępów straży.

Ktoś zgłosił że jest 10 osób poszkodowanych, pewnie dlatego zadysponowano więcej jednostek

Śmigłowiec Ligi Polskich Rodzin?

Stałam w tym korku półtorej h. Ale powiem tak- zapierdalali jak szaleni. To były wyścigi i slalom na autostradzie. Idioci . 

buraki z kutna ciągle wypadki robią. Aż strach pomyśleć co by było jakby do warszawy pojechali

Nie wiedziałam że autostradą jeżdżą tylko ludzie z Kutna?

Sam żeś burak

Głupota już sięga zenitu? Gdzie tam jest napisane że w wypadku brały udział pojazdy z Kutna? Dla Twej informacji, brały udział pojazdy z innych województw nawet. Miejsce zdarzenia było w pow. kutnowskim. Myślcie ludzie, już jest chłodniej - mózg się nie przegrzewa.

A skąd wiesz ze z Kutna ????? Bo przed Kutnem ???? Japoerdole co za błysk intelektu

Był również śmigłowiec LPR...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także