Rejestracja i logowanie

Zdiagnozuj swoje auto w ramach WOŚP

Wydarzenia 13-01-2018 Autor: ez/Mateusz Narkiewicz Foto: BFC Custom Garage
13
Zdiagnozuj swoje auto w ramach WOŚP

Razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gra również BFC Custom Garage we współpracy z V8 Kutno. Zapraszamy na komputerową diagnostykę samochodów w dniu finału, 14 stycznia, w Kutnie na parkingu za KDK od godz. 10:00.

Opłata za usługę zostanie w całości przekazana na rzecz WOŚP - wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Zachęcamy wszystkich zmotoryzowanych.

Komentarze
komentarze (13)
Dodaj komentarz

gdyby ludzie wiedzieli ile z kasy zebranej na niby ratowanie zdrowia i zycia idzie na ten cel naprawdę, to nie daliby złamanego grosza, żałuję że brałem udział raz jako wolontariusz i pomogłem nieświadomie zbierać na pensje dla artystów i ludzi z fundacji

Dlatego od kilku lat nie ma występów w Kutnie

Polecam , świetna obsługa.

Znacie może w Kutnie mechanika samochodowego, który za 50 złotych (tyle życzą sobie za podłączenie "komputera") dał wam wydruk błędów? Jeśli to dajcie namiary. Mnie się to" zdarzyło" wczoraj, ale niestety nie było to w Kutnie.

" V8 " 99-300 Kutno ul.3 Maja 1 i " Riders " 99-300 Kutno ul.Północna 10

Kukieł, Borewicz, waldek jesteście idiotami czy tylko na takich pozujecie? Zrobiliście w swoim życiu coś bezinteresownie- raczej wątpliwe. Wasze wpisy dostatecznie określają Waszą inteligencję.

jesteś tak głupi czy tylko udajesz? orkiestra nie gra bezinteresownie, gros kasy ze zbiorek idzie na pensje wykonawcow, sztabu, fundacji itp. a ciemngórd płaci bo myśli, że pomaga tylko szpitalom

No pewnie masz racje, lepiej daj czarnym KK , oni wiedza co z tym zrobić. Kutno to jednak prowincja!!!!!

Bezkonkurencyjna firma !!! Certyfikowani specjaliści w obsłudze i naprawie pojazdów marki BMW.

A karburatory też naprawiać umiecie?

Mam Fiata 125p 1980r i chętnie nim podjadę na tą diagnozę bo trochę dużo pali.... Może to coś z sondą albo katalizator zapchany???

ciekawe kto odpowie za błędy w diagnozie

Polecam!!!

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także